Jump to content

Kamikaze5

Weekend Tester
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2195

About Kamikaze5

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 08/08/1987
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Kamikaze5

  Kontenery CZARNY PIATEK

  Dzisiaj wpadł czarny kontener za misje a w środku 250 dublonów.
 2. Kamikaze5

  Projekt "R"

  Nie do koca masz racje, ja jeszcze mogę zgarnąć 15 pereł.....
 3. Kamikaze5

  Nowe chińskie DD

  Praktycznie wszystkie to kopie obecnych już w grze....czym wiec maja sie te niszczyciel odróżniać od oryginałów z USA Japoni ?
 4. Kamikaze5

  Widma i Wiedźmy - PL

  Hmm brzmi ciekawie. Też dałem +
 5. Kamikaze5

  Liczenie wyników - tydzień II ZADANE OBRAŻENIA

  Gdzie są wyniki ?
 6. Kamikaze5

  Liczenie wyników - tydzień II ZADANE OBRAŻENIA

  Hosho Kadłub: 31800 Zadane obrażenia: 71712 Skuteczność: 2,25 Próg 3
 7. Kamikaze5

  Obrona przeciw torpedowa

  Takie sytuacje są niestety bardzo częste
 8. Kamikaze5

  Co z uzbieranym doświadczeniem po becie?

  E...ten temat jest na serio ?!?! Jak wbije jakaś X to mi zostanie po "primerze gry "?
 9. Kamikaze5

  Kawachi

  W CB lubiłem ten pancernik ale w OB to jest masakra... 1. Zasięg głównych dział nawet po ulepszeniu wynosi ledwo 10 km! Przy takim zasięgu bitwy na 4-5 tir potrafią sie szybko skończyć ) DMG...... 2. Niezbyt rewelacyjne OPL, wiądom III poziom ale lubi trafić na 4-5 tir lotniskowców 3. Manewrowość, bez szału ale to pancernik...... 4. Prędkość max 20 mil, czyli standardowa jak an paancerniki 5. Celność, tu są dopiero kwiatki czasem potrafi tak rozrzucić pociski że z 3 km nie trafimy w inny pancernik
 10. Kamikaze5

  Status elitarny okrętu

  Argumentacja że brak możliwość przyspieszenia szkolenia kapitana wynika z braku "kasy" wydaje mi się niezbyt trafiona. Przecież w WoWP jest 2-3 tys graczy a tam taka opcja jest tu widuje 20-30 tys na serwerze i tego nie ma? Może to wprowadza? Obecnie nie widzę sensu trzymać welitowany okręt w porcie....
 11. Kamikaze5

  Co z przyszłością WoWs? ( do otwartej bety)

  Okręty projektu A-150, określane także jako pancerniki typu Super Yamato[a] .. ..... [a] : "Pomimo określenia "Super Yamato", okręty projektu A-150 miały być zupełnie nową konstrukcją, która niewiele przejmowała z projektu typu Yamato. Patrz Garzke i Dulin, s. 85." Nie dość że kolega podaje jakieś pseudo-źródło typu wilkipedia to jeszcze je nie poprawnie interpretuje..... Sam nazwa projekty A-150 to wymysł zachodnich badaczy, Japończycy z pewnością dali by mu bardziej poetycką nazwę ;)
 12. Kamikaze5

  Co z przyszłością WoWs? ( do otwartej bety)

  Super Yamato ? Japończycy nigdy nie używali słowa super ani żadnej jednostki (okrętu, samolotu, czołgu) nie nazywali przedrostkiem "super".....Mam nadziej że ten "super" twór to nie jakiś s-f wymysł WG......
 13. Kamikaze5

  Ile rdzeni

  Ano nawet Rosjaninie testy robili: http://www.dom1n.com/artykuly/world-of-warships-optymalizacja/ Generalnie na razie max 2 rdzenie może wykorzystać.
 14. Jak w temacie. Wyemitowałem okręt i wyskoczyło mi że mogę włączyć przyspieszone szkolenie, sęk w tym że nie widzę nigdzie takiej opcji ( Nie ma jej jeszcze czy ja czegoś nie widzę ?
 15. Kamikaze5

  Closed Beta - opinie

  Hmm, tak się zastanawiam czy nie powinni rozdzielić każdego działa, wyrzutni itp na osobny moduł? Teraz się pakuje do takiego pancerniak po 100-200 strzałów i mimo przebicia dalej ma sprawną wieże, nawet jak się ja uszkodzi to tylko na jakiś czas. Powinni zrobić tak jak moduły w WT rozbijesz gościowi silnik czy zabijesz ładowniczego to musi bez nich grać.
×