Jump to content

Gwoemul

Beta Tester
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  143

About Gwoemul

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

165 profile views
 1. Gwoemul

  Propozycje nowych pancerników premium

  Ostatnio pół mapki w dymie a torpedy ławicami pływają, aż pancernikami nie chce pływać.
 2. Gwoemul

  Propozycje nowych pancerników premium

  Arizona ma 4x3 a Nevada i Oklahoma 2x3 i 2x2 - o dwie lufy mniej, układ jak u Julio Cesare dlatego na poziom V.
 3. Moje typy na ciekawe okręty premium niższych poziomów: USA: - USS Utah - poziom IV - USS Nevada lub USS Oklahoma - poziom V GB: - HMS Centurion - poziom IV - HMS Resolution - poziom V (potężne działa jak na ten poziom, ale tylko 8) słabsza wersja HMS Queen Elizabeth
 4. Gwoemul

  Pancerniki i inne

  Właśnie za przeżycie i wygranie dzięki temu na punkty zostałem najbardziej zwyzywany. Grałem V BB i uciekałem przed Krążkiem (którego zniszczyłem podczas ucieczki) Potem zygzakiem pod ostrzałem na resztkach HP i naprawką w ostatniej chwili. Strzelały do mnie BB VI i drugi BB VII tieru. Ja już nie strzelałem w nadziei że im zniknę jak już tego krążka ubiłem. Potem zorientowałem się że bluzgał gość z przeciwnej drużyny :) Podziękowałem za komplementy :)
 5. Widziałem na Youtube filmiki z Warspite bez kamuflażu, stąd były moje wątpliwości. Widocznie się to zmieniło.
 6. Kupione 7500 dublonów na realną kapuchę :) z 20% kuponem rabatowym - za 6500 jest w porcie Warspite (potwierdzam - ma kamuflaż) - 1000 dublonów czeka na wyexpienie Queen Elizabeth Dzięki za pomoc
 7. Super :) o to chodziło. Nie mam jeszcze Queen Elizabeth zbadanej, a chcę wiedzieć jaką paczkę dublonów muszę kupić. Czyli jak kupię w grze za 6500 dublonów Warspite to będzie mieć ten kamuflaż z obrazka? Po prostu obawiam się że jak kupię z sklepie to dostanę kamuflaż, a jak w grze za dublony to nie.
 8. Witam, Czy kupując Warspite za dublony w grze też dostanę taki kamuflaż szaro niebieski jak widać w sklepie? Czy kamuflaż Queen Elizabeth jest za dublony? Ile? Tysiąc dublonów? Chodzi mi konkretnie o ten:
 9. Gwoemul

  Okręty w innym miejscu niż są narysowane.

  Tak to jest BETA, która służy testowaniu, poprawianiu błędów itd.. Nie wiem kto niby narzeka. Jak okręt znajduje się w innym miejscu niż go widać to jest to po prostu błąd który należy naprawić, żeby się dało grać. To nie jest grymaszenie. Filozofia sprzedawcy zgniłych jabłek. Wracając do tematu, po ustawieniu grafiki na wyższą jakość, jakby się troszkę poprawiło, ale sporo brakuje. U mnie temat jest stały od chyba przedostatniej wersji zamkniętej bety mam tak zawsze, więc nie zależy to od łącza, czkawki serwera itp. może sterowniki/typ karty graficznej?
 10. Gwoemul

  Okręty w innym miejscu niż są narysowane.

  U mnie Okręty są zawsze dalej niż są narysowane, niezależnie od lagów itp.! Bardzo trudno celować! Nie da się grać! Mimo kolejnych patch'y nie ma poprawy.
 11. Gwoemul

  Okręty w innym miejscu niż są narysowane.

  Strasznie to upierdliwe i naprawdę już się zacząłem dziwić, że coś ze mną jest nie tak, bo nic nie mogę trafić. Na szczęście zostały mi tylko 3 bitwy do magicznych 50 i też już będę mógł mieć to w ...
 12. Nie wiem czy tylko u mnie, ale w weekend zauważyłem, jakby model kolizyjny wyprzedzał model graficzny o jakieś pół długości okrętu. Nie bardzo mogłem w cokolwiek trafić, okręty po zniszczeniu teleportowały się o jakieś kilkaset metrów. Torpedy które przepływały przede mną trafiały, a te które powinny trafić według grafiki, przepływały. Może wina była po stronie opóźnień? Ale pachnie mi to błędem
 13. Gwoemul

  To tylko tapeta

  Nie wyobrażam sobie tej gry bez Royal Navy. Oczywiście Bismarcka też nie mogło zabraknąć.
 14. Gwoemul

  Ahoj, zamknięta beta!

  Albo na NA mają postawiony lepszy serwer . Ja chyba w dobrym momencie zaznaczyłem akceptację regulaminu i nie zaznaczałem kodu, bo nie miałem, ale wygląda na to, że mogę pobrać grę. Ahoj!
×