Jump to content

Van191

Players
 • Content Сount

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1803
 • Clan

  [T-N-T]

About Van191

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

40 profile views
 1. Van191

  Otázky pro WG

  Tady narážím na problém s premium lodí. Stále není možné vyzkoušet před koupí tak jsem to chtěl vyřešit jinak. Slovo virtuální použité zboží u mě nabralo jiný rozměr. editováno nabralo jiný rozměr.
 2. Van191

  Otázky pro WG

  Zdravím Rád bych se zeptal zda se něco bude dít s větví Britských BB proto že mimo střílení HE nábojů jsou jinak k ničemu. Vrcholem je lodˇ Thunderer se kterou každý hráč brousí zadní lajnu a spamuje HE náboje. Přínos pro bitvu je 0 netankuje HP. Většinu HP po požáru stejně člověk doplní. Jaký je tedy důvod existence této větvi? Mimo toho že je to Británie. Ale vezmeme to po pořádku. JPN BB za mě ok a vyvážená větev. USA BB nově přidané lodě jako Kansas,Minesota,Vermont ok dá se s nimi přežít ale přínos pro bitvu je za mě nula než to někam dojede. CCCP BB vycucaná větev WG co lodˇ to cihla a přehnaný pancíř. GER BB do Bismarka OK zbytek je odpad. GB BB tam bych to nekomentoval od největší námořní síly jsme dostali jen jaké si polo křižníky které spamují jen HE náboje. Čekal jsem víc. FRA BB za mě ok a vyvážená větev která je výborná od 8 tieru. ITA BB podle toho co jsem si o nich nastudoval to budou lodě na extrémně blízko SMOKE AND FIRE ostatně sigmy tipu 1.5 ...to bude krása. Dále je potřeba starší premium lodě trošku oživit . Třeba Tirpitz,Gascone,Roma totálně ztrácí dech Pak tu máme také absenci AAA která je u některých lodí nulová. Ale to už je jiná pohádka o letadlovkách. Další lodě typu SLAVA-Smolensk atd ...to už je na dlouho za mě camping monstra. Proč tohle píšu proto že se za mě vytrácí ta efektivní hra BB jsou někde za ostrovem a nehrají. Po škrábnutí HE nábojem hoří jak papír. Aktivní hraní tak zbývá na křižníkách a torpédoborcích..které ale umírají 5 minut od začátku bitvy. Jinak řečeno WG by to mělo trošku přehodnotit a přestat přidávat loděˇ které jsou určené jen na camping viz: SLAVA-THUNDERER
 3. Van191

  Otázky pro WG

  Zdravím Tak ona nepochybuji že zbrojnice má velký potenciál. Proč třeba není možnost si premium lodˇ vyzkoušet před koupí. Když jsou schopní ti tam dát Yamato na 14 dní. Já bych to třeba uvítal. Nebo premium lodˇ na splátku. Příklad chci třeba Tirpitz k té by mohla být mise vydělej 15 mega stříbrných a je tvoje. Stejně si každý hráč aspon pořídí premium a vlajky a by si na ty lodě vydělal. Je to prostě škoda že WG dává hromadu věcí za dublony a nepodpoří nové hráče v tom a by měli chutˇ hrát.
 4. Van191

  Otázky pro WG

  Zdravím Rád bych se zeptal zda by bylo možné udělat obchod na premiové lodě. Ne jen na ty vybrané od WG. Třeba sehnat například Champagne nebo Odin není možné. Člověk by si mohl pořídit opravdu co potřebuje . Nebo udělat vylepšení zbrojnice. Neustále sledovat kalendář nebo obchod není to pravé ořechové. Prostě udělat event velký obchod kde si každý vybere. Děkuji za odpovědˇ
 5. Zdravím dělám mise na Strasburk. V poslední části 4-14hvězd nebudu moct udělat závěrečný úkol. Protože nemám HIZEN dočetl jsem se zde na foru že se mise dají opakovat. Je to pravda?
×