_D_J_T_I_E_S_T_O_

Players
 • Content count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About _D_J_T_I_E_S_T_O_

 1. Falathi a powiedz mi czy dostałeś info zwrotne odnośnie zwrotu samego zepelina z zestawu??
 2. a jak go wycofają to co exp zwrócą???
 3. Ja wczoraj mówię sobie a zagram jedną bitwe z1 i żałowałem!!! jego samoloty padają nawet do celu nie dolecą....a weż sie ustaw to cię wybiją zanim bombki polecą.....szczerze to już wolałbym kupić saipana brak mi w z1 też torped.
 4. właśnie pomyliło mi się.
 5. Ktos kupował już sk za real kasę?co wam wypadało??
 6. Jak rozegrasz biwte na X to wypada SK raz na dobę na danym okręcie czy jak???
 7. Dzieki i sorry że wcześniej ci chamsko odpisałem....ludzie na fb im piszą ale nikt nie odpisuje.
 8. a gdzie sprawdzić ile ma się tych duplikatów bo nie widze.
 9. serio taki okręt może wylecieć czy tak mnie w chugo zrobiłeś
 10. no mnie missuri jak jest ta promocja to wyjdzie z 300zł waham się czy nie przeskoczyc izumo do yamato zamiast misuri
 11. Powiem wam tak gram oryginalnym zepelinem i trafiam ciągle na zepelina1 i on wielkie gówn* robi w grze drużyna w której z1 jest przeklina go ;-) ma za słabe samoloty za mało hp ogólnie to tylko 4 bitwy z1 rozegrałem i nie mam zamiaru ani jednej bo tylko osłabiam dużyne.
 12. Nadal samoloty sa za slbe maja za malo hp
 13. Nie masz go to po co tutaj swój smród zostawiasz??? W przeciwnej drużynie był zepelin1 3x na mnie bomby puścił z 3k dmg może mi zrobił.
 14. Kolego moja cierpliwość do testowania skończyła się po 4 bitwach i powróciłem do oryginału który teraz daje mi więcej frajdy niż te gniotowate wersje testowe.Na oryginale robię chociaż te 100k dmg a na testowych z 20-40 śmiech na sali wg gdzie torpedy przepiliście je??
 15. zapewne zepelin2 co?? bo zepelin1 to totalne gówn* dmg na nim to smiech na sali to już oryginał lepiej wali wg to poryta firma testować zepelina bez torped...