SaulRomanoff

Weekend Tester
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2843

About SaulRomanoff

 1. a myślisz że jak robiłem 1-szy etap...:) tak samo.. to samo z kampanią na Shinonome... też powoli sobie dłubię robiąc 1 czy 2 zadania kilka razy..
 2. Trzeba 10 gwiazdek.. robisz więc zadanie 8 i 9 po kilka razy. 30k expa i 2kk kasiorki w dowolnej liczbie bitew DOWOLNYM okrętem. I bez posiadania CV pykniesz 2 etap...
 3. tez tak sądziłem... a może się pomylą.. :):)
 4. giveaway... http://www.inside-indie.org/world-of-warships-high-school-fleet-giveaway/
 5. 7–17 lipca: Letnie szaleństwo ze Smithem Czy rekompensata za posiadany Smith jest w srebrze czy w goldzie?
 6. taa.. serwery leżą ale nie dla wszystkich... może śląsk i mazowieckie grają .. bo u mnie w świętokrzyskim się nie da
 7. faktycznie... Może ktoś z WG to wyjaśni.. to może być ciekawe tłumaczenie
 8. żal ... dają Ci kolejny ( po 8-iu grudniowych ARP) okręt w porcie , ZA DARMO (!) a Ty narzekasz. Cebula* bije od Ciebie aż ... żal. Nie chcesz to sprzedaj.. a Twój żałosny żenujący cebulasty żal zachowaj dla siebie... Panowie... i inne dzieci.. forum nie jest po to żeby wylewać swoje nieuzasadnione żale i inne kompleksy.. typu po co mi kolejne DARMOWE Myoko.. Ja .. oraz spora część czytających forum dorosłych i INTELIGENTNYCH ludzi mamy z WAS ubaw.. Warto? *(bez darmowego Tirpitza) Edit. Spojrzałem kto post pisał http://wows-numbers.com/pl/player/506371137,08Kamikadze80/ Roślina... Kamikadz80... I tak nie dasz rady więc po co spina... Kamikadz... grasz wogóle coś oprócz Co-opa ? łoooo Matko ... hgeehehehehhehehehehehehehehehheheheheheheheheheheh... i toto sie na forum pcha,,,, hheehehhehehehehehehehehheehhehhehe Sorki.. poniosło mnie po tym co wyczytałem. Tak. Wiem Żle zrobiłem
 9. no to co było w kontenerze? zrobiłeś screena kontenera... na pewno też jego otwarcia.. coś wartego uwagi?
 10. wciśniecie P powoduje że NIE strzelasz do samolotów. P wyłącza działa plot.. Ma nie byc symbolu P na dole ekranu. A kiedy strzałką zaznaczysz samoloty ostrzał będzie skuteczniejszy.
 11. omg.. Ty tak serio ? tak.... Właśnie... Trzeba dodać specjalne mapy , a nie tylko normalne... Trzeba dodać okręty podwodne.. koniecznie (aż dziwne , że ich jeszcze nie ma ).. A i jeszcze trzeba dodać "lob coś takiego", i będzie super .
 12. remek... Ty zrozumiesz jaką bekę maja chłopaki z Ciebie czy dalej będziesz karmił... graj chłopie jak chcesz.. ale filmy i komentarze zostaw sobie.. proszę... to się robi mało śmieszne Panowie..
 13. Ciiiiii... może nie zauważą.. pewnie też część graczy nie zauważyła ;)
 14. prawie południe i jeszcze działa dzięki_Smigi_..
 15. się chłop zdenerwował