Jump to content

Dropman12

Players
 • Content Сount

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4501
 • Clan

  [T-N-T]

About Dropman12

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. Dropman12

  Otázky pro WG

  Sorry, ale opouštět hru protože se mi něco nelíbí je největší ubohost. Podmínky jsou jasný všem, tak do bitvy buď jdu, nebo ne. To by se mohl random rovnou zrušit, nevim koho by bavilo koukat každou hru na to, jak třetina týmu odchází ze hry protože MM/moc radarů/CV/špatní spoluhráči/whatever.
 2. Díky náčelníku:) Já právě nemám strach že bych si jí neužil teď, ale že si jí neužiju po reworku, taky čekám že budou letadla všude. Ale dík za info. Tak určitě. To už jsem slyšel tolikrát, že lodě/tanky skončí kvůli nějaké změně, že se divim že vás to prorokování furt baví...
 3. Ty nemáš rád jednoduchý odpovědi, co?:) Chápu teda, že si na Musashi radši nechám zajít chuť, díky:)
 4. Dropman12

  Developer Bulletin 0.7.12 - Discussion Thread

  How many coal/stell I'm supposed to earn by Snowflake (if it is known)? I mean how long is it expected to earn steel ship?
 5. Jasně, ale jde o to, aby ty houfy vznikaly jako výsledek taktiky nebo spolupráce, a ne jako jediná možnost jak neumřít proti CV. Což je vlastně případ i té reálné situace, kdy samotná loď byla zranitelná ať už to bylo cokoliv. Jenže realita nebyla zábavná, hra naopak musí. A jet v houfu prostě zábava není... Jinak ať nejsem OT - jak to vypadá se sílou CV proti osamocené BB bez dobbrých AA? Přemýšlím že si pořídím Musashi, ale hrozně se bojim že po reworku budu brečet...
 6. Dropman12

  vánoce 2018

  Vidíš, já dostal blbou Missouri a Krona místo vlajek který mi chybí...hned bych s tebou měnil.
 7. Dropman12

  Lodě za volné zkušenosti

  Ach jo, to ještě budu muset šetřit....ale dík za info
 8. Dropman12

  Lodě za volné zkušenosti

  Ten milion je odkud? Já nějak žádný údaj nenašel...
 9. Dropman12

  IFHE

  Obecně ti jde o lodě, který mají ráži děl do 155mm a cílují BBčka. U nich je efekt největší, u lodí s 203mm děly je už prakticky nulový.
 10. Trochu se mi ulevilo, že nejsem jedinej kdo to tak vidí:)
 11. Nepíše se tam že to je od 7.12? Za mě super akce, pár kontajnerů za něco, co dělám i tak. Negativní reakce zase moc nechápu, asi jsem divnej...
 12. Dropman12

  Otázky pro WG

  Dobře, nečekal jsem filozofování o legitimitě dotazu, takže svoje tvrzení opravím: Je stupidní očekávat na takovou otázku odpověď.
 13. Dropman12

  Otázky pro WG

  Což nic nemění na tom, že je to pěkně stupidní otázka. Buď mě hra baví a hraju, nebo nebaví a nehraju. Na to není třeba žádné odpovědi od WG.
 14. Počty z hlavy neznám, ale která 406ka dává HEčkem za 900? Jinak já teda nejsem žádný unicum, ale nepamatuju si, kdy mě naposledy DDčko samo upálilo 1vs1. Na otevřeném moři nedokáže žádné dd zkrátit vzdálenost tak, aby si neměl možnost reagovat. Prostě se otočím od něj a nabiju HEčka. Nikdy jsem to nepočítal, ale podle mě DDčko nedokáže upálit BB dřív, než naopak. Takže mě fakt nenapadá, jak by tahle změna mohla mít reálný dopad. Teda pokud se bavíme o vyšších tierech, ne o situaci New Mexico vs kamikatze...nebo pokud je hráč BB kompetentní... A nebo to udělejmě úplně jednoduše - postni replay, jak tě DD takhle sundá. Pokud je to opravdu takový problém, nemůže být problém to na replay zachytit. Ať vímě, o čem mluvíš, protože já (a očividně nejsem sám) si to nedokážu reálně představit.
 15. U mě taky, taky mi to přijde v osmičách lepší. Mohlo by to být ještě lepší (vždycky může že jo) ale je to příjemná změna.
×