Jump to content
Planned Server Restart (Masters) Read more... ×

Dropman12

Players
 • Content Сount

  340
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5944
 • Clan

  [T-N-T]

About Dropman12

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

806 profile views
 1. Dropman12

  Noob protekce ???

  Čím lepší je hráč, tím větší množství hráčů je v poměru k němu horší, takže logicky těch horších hráčů bude dostávat víc, než špatný hráč. Pro něj jsou lepší hráči všichni. A to že po sérii proher vyhraješ, platí u každého, krom toho kdo prohraje úplně všechny svoje hry. Neznám hru, kde by to neplatilo...hledat za tím WG už mi přijde fakt paranoidní.
 2. Dropman12

  Noob protekce ???

  Mechanika střelby se nijak neměnila. Střílí se jako za "starých časů". Scharn trpí možná power creepem, ale jinak je to úplně stejná loď jako před rokem. Nic jako noob protekce nebo jakákoliv jiná věc co pomáhá soupeřům a tobě škodí (protože evil WG) neexistuje, stejně jako za starých časů. Pokud máš dlouhodobě problémy vyhrát, není to ve hře. Nízké tiery jsou pořád divoké, hráči se tam teprve učí, takže tam jsou k vidění dost špatně zahrané lodě a nízké staty. Jako za starých časů. A abych rovnou ušetřil čas - ne, hra ani MM se neměnil v neprospěch lepších hráčů. S výjimkou CV není nic, co by se nedalo udělat stejně jako před rokem.
 3. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  Já teda nejsem žádnej DD expert, ale Cossacka mám....moje rada by byla vzít BFT jako další. Chci říct že britská DDčka jsou ideální pro čištění capu, to znamená střet s dalším DD. Proto osobně volím vždycky ty skilly, který mi pomůžou ten střet vyhrát - SE, BFT, adrenalin rush pokud jsou body. Upřímě si nemyslím, že BFT by na jakémkoliv DD, se kterým chceš střílet, byl zbytečný - DPM není nikdy dost. Čím dřív soupeře vystřílíš, tím víc HP ušetříš:) Superintendant je taky fajn, ale jak říkáš, těch smoků je docela dost, takže se bez něj dá žít docela v pohodě. Adrenalin rush je v tomto ohledu super vždycky. Největší problém je vlastně to, že Jutland a Daring už asi potřebují IFHE, což znamená že musíš vědět, jestli budeš v té lajně chtít pokračovat (resp. jestli už toho kapitána plánuješ dát do T9/10). Jestli ne, nebo nemáš problém s resetováním skillů, tak bych silně doporučoval BFT, a AR (samozřejmě k těm, co už máš). Ještě by pak měly zbýt body na Superintendanta. Ve víceméně takové sestavě jsem s Cossackem jezdil, a bylo to super (dokud jsem se nedostal na Jutland a nemusel přecvičovat). TAE bych určitě vynechal, Cossack je nabíjí už tak dost rychle, a těch pár vteřin nevyváží další smoke a sonar.
 4. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  Jasně, ale to už vymýšlíš specifický situace. V určitý situaci, když mají obě lodě 5k HP a Pensacola překvapí Haragumo a střílí první, tak vyhraje:) Ale to pointa není. Pointa je, že kompetentní hráč v CA se jen tak rozstřílet od Haraguma nenechá.
 5. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  Tak nespamuj...kdybys jednoduše řekl, že Haragumo je podle tebe problém, tak nic neříkám. Když začneš chytračit o příručkách taktiky, a očividně o tom tolik nevíš, tak nevim proč bych se neměl ozvat. Když začneš křičet, že to krájí všechny křižníky možná krom dvou, tak je to blbost, a nevim proč tě poplácávat po ramenou. Vysoký DPM není všechno. Proto zmiňuju Atago, který nemá vůbec vysoký DPM, který zmiňuješ. Ale může využít rychlost, heal a camo, a žádný rozkrájení se konat nebude. Neříkám, že si s Atagem dám Haragumo s snídani, ale rozhodně to nebude vypadat jak říkáš. A AP nezmiňuju... Přesný čísla neznám, ale o HE vs. HE se tu nikdo nebavil. Nebo teda já ne. A sám víš, že jedna věc je mít vyšší DPM, druhá věc je ho využít. Resp. to bereš prostě situaci, kdy obě lodě stojí 10km od sebe a drží spoušť? To pak asi jo, ale to přece není moc směrodatný, ne? Já teda Haragumo nemám, ale řekni mi - fakt si s ním vyšlápneš na DM? Ten má přece skoro stejný DPM jako Wooster, ne? Henry tě osolí reload boosterem, pak ti ujede. Zao zmizí. Moskva a Hindi vydrží dost... A smoke nic neřeší, protože pak Haragumo nic nevidí. A i když má spotera, tak jednoduše víš, jakým místu se vyhnout.
 6. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  To je asi dostatečná odpověď na mojí otázku...ve WG chyba nebude...resp. Haragumo silná loď je, možná až moc, ale problém bude jinde. Můžeš mi uvést jedinou vojenskou příručku, která doporučuje boj v nevýhodné situaci? Takovej Manstein nebo Kutuzov byli koukám vlastně hlupáci, ne? Zato ty ne, ty se radši necháš rozstřílet. OK. Ujet je relevantní strategie jen ve zcela výjimečných případech? Vážně? Já teda nevidim důvod, proč bych v Montaně neměl zmizet i třeba před Clevelandem, pokud je to pro mě nebo tým nevýhodný. Jasně, nevim co na to vojenský příručky, ale taky nevim kdy naposled, a jestli vůbec, mě vystřílelo Haragumo jen tak jeden na jednoho. A čemu jsem se fakt nasmál - pokud se ti Haragumo vysměje a vystřílí ve všem krom možná Mina a Woostra...tak to fakt není o hře. Jak může Haragumo vystřílet jakýkoliv jiný T10 křižník jde mimo mě. I u Ataga, který DPM skoro nemá, bych si proti němu dost věřil, minimálně že ho dost pocuchám. DM má ohromné DPM, Hindy přes 50k HP a 5 healů, Moskva ještě víc HP a nejlepší CA děla ve hře, Henry reload a speed booster. Se Zaem se na takovou vzdálenost dá dát klidně 8k úvodní salvou. Ale samozřejmě to vyžaduje jít proti všem vojenským učebnicím taktiky a strategie, a měnit vzdálenost a ujíždět když je potřeba.
 7. Dropman12

  Otázky pro WG

  Proč myslíš, že to, že tě rozstřílí Haragumo v křižníku je chyba hry, a ne tvoje? Ta obrana je dost jednoduchá, prostě odjet z jeho dostřelu...
 8. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  Ne, ale tolik jich ani nepotřebuješ. Z hlavy třeba jen plněním Fly strike win dostáváš různý Koruny a floriny, který pak lehce směníš za ty bundly s letadlovkama, který obsahujou i speciální signály. Jen to samo o sobě hodně nakopne postup. Neříkám, že jich mám milion, ale získávají se celkem snadno. Vlastně i plněním deních misí se k nim dostaneš. Prostě obyčejným hraním. V tancích mám něco přes 35k her, byl jsem v nich od 2012 jestli pamatuju. Jsem si docela jistej, že s prémiákem a třeba IS7/430U budu plus mínus na svém. Pokud je nenacpu velkýma spotřebákama a budu střílet normální AP munici. Tak to jsme zase jinde, a to v oblasti informování a vysvětlování...a vlastně celé komunikaci s hráči. Což je bezesporu hodně slabá stránka WG, hodně hodně kulantně řečeno. Taky bych ty důvody rád znal. Ale logicky půjde prostě o to, že ta snaha nebude stát ve výsledku za to.
 9. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  Jak jsem psal, tak to mi přijde taky blbý. Ale fér to je, dokud je stejně osmiček na obou týmech. Resp. férovost neznamená dokonalost, absolutní vybalancovanost, nebo ideálnost. Férovost znamená, že ty pravidla platí pro všechny stejně. A jen tak mimochodem - v tancích s desítkama kredity zas tak neproděláváš. S prémiovým účtem a decentním hraním nepamatuju, že bych měl problémi s kreditama. To je stejné i tady. S prémiákem nebo prémiovou kamufláží můžeš hrát desítky bez větších obav o kredity, pokud hraješ trochu slušně. Jediný rozdíl je, že v tancích máš víc možností, jak utratit kredity (munice, spotřebáky, camo), takže tanky v CW setupu vydělat opravdu nemůžou. V randomu s normální výbavou ale jo. A expení lodí nikdy nebylo jedodušší. Kombinace premiového účtu, kamufláží, vlajek a signálů dá dohromady ohromný bonusy. Co pamatuju, tak třeba s Ibuky jsem měl hry za 20k+ expů, když se to všechno sešlo. Což je ale ten problém...to, že tam rizika a mínusy nevidíš (a já taky ne) znamená, že tam nejsou? Protože takhle to vypadá jako že jsou dvě možnosti: WG je úplně hloupý, že přehlíží jednoduchý a efektivní řešení tak velkýho problému. Nebo WG má víc informací než mi, zanalyzovali si to, a došli k závěru, že to není řešení. Protože jak řiká Havran, kdyby to bylo tak jednoduchý, mohli to udělat už dávno třeba v tancích, kde je to větší problém, a je tam výrazně víc lidí. Přesto se k tomu nikdy neodhodlali...
 10. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  Jasně, Republika na tom bude v jiných situacích výrazně líp...což je ale podstata toho, že je top tier. Moje pointa je, že to není jako v tancích, kde se může stát, že low tier prostě nemá šanci udělat víc než umřít prostě proto, že potkal top tier. Přece jenom je tu alespoň trochu znát kámen-nůžky-papír systém. A taky bych nezapomínal, že zapálením Republiky dostaneš víc dmg...vždyť ono je ti vlastně jedno, co upaluješ, NM dohoří stejně rychle jako Republika. Upřímě když to srovnám s konkurencí, tak zrovna tady je být low tier nejmenší problém. Uznávám, že fakt vypadá blbě, když je ve hře třeba jen jedna osmička, a zbytek 9-10. To mi taky přijde hloupý. Přesně tak. Proto je to random.
 11. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  Já to asi nechápu, ale v čem je to nefér? Jednou jsem holt dole, jednou nahoře. To je podle mě fér. Protože mě teda v principu přijde úplně jedno, jestli v Baltimoru ukážu bok New Mexicu nebo Republice, prostě sem to podělal a můžu jen doufat, že nebudu smazán. Stejně tak je mi jedno jestli se přede mnou zasmokuje Mahan nebo Gearing. Upřímě jediná situace, kdy mi to vždycky přišlo nefér byli letadlovky, protože tam prakticky nebyla obrana. A moc prosím vynechat to, jak tu všechny MM nenávidí a jak jsou všichni pořád dole...
 12. Dropman12

  Otázky pro WG

  Jsem si docela jistý, že 99% komunity správné označení Swordfishe vůbec nezajímá. Jestli střemhlavý nebo torpédový...klidně ať je je to označeno jako dron, hlavní je co to ve hře umí, a jak s tím bojovat. Takže doporučuju si uvědomit, že jde jen o arkádovou počítačovou hru, která s realitou nemá nic společnýho.
 13. Dropman12

  Otázky a odpovědi

  To je otázka trochy štěstí. Já jsem to začal dělat včera, stačilo pár her s Kiddem a Clevelandem a bylo hotovo. Zas bych z toho nedělal žádný problém, času je na ty mise přece jenom dost.
 14. Dropman12

  0.8.1 - Všeobecná zpětná vazba

  Se zvukem teda problém nemám, prostě sem si ho znovu vypnul... Jinak asi zas budu čůrat proti větru, ale mě se to líbí. I když jsou ve hře 2 CV, tak jako DDčko mi přijde že si můžu dobře zahrát. Jak se snížil spot, a letadla nespotujou torpéda, tak se mi mnohem víc daří se letadlům vyhnout a být užitečnej. Když už mě chytí, tak se můžu schovat do smoku. A když ani to se nepovede, tak můžu kličkovat jak šílenej, a mám nějakou šanci. A z capu se mi taky utíká líp, když už je tam někde radar. Těch pár vteřin stačí na to kopnout do vrtule a dostat se alespoň z toho nejhoršího. Když si někdo sedne doprostřed capu do smoku, tak mu to stejně nepomůže, ale s trochou opatrnosti je to dost znát. Ale mám odehraných jen pár her, zatím asi spíš lidi tápou, jak co nejlíp hrát CV nebo radary, takže se to třeba zas změní. Každopádně zatím podle mě výrazně lepší, než pár patchů zpátky.
 15. Dropman12

  Otázky pro WG

  Vážně tady v otázkách na WG chceš řešit svůj technický problém? Proč by tady někoho mělo zajímat, proč ti hra nejede? Od toho je support ne tahle část fora. Že si píchnul pneumatiku u auta asi taky nebudeš řešit na ředitelství silnic že jo... Že jde o technický problém teda spíš hádám, protože pochopit co si vlastně napsal je taky docela fuška.
×