Jump to content

Darlantan

Players
 • Content Сount

  656
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10009

About Darlantan

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

995 profile views
 1. Darlantan

  Nasze osiągnięcia

  Pomijając to, że największym moim osiągnięciem obecnie jest ignorowanie większości "udzielających" na tym forum to muszę powiedzieć, że przebiłem chyba wszystkich 4 trafienia bombą i 10 cytadel
 2. Darlantan

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  Jednak pazewry musk kulturę w klanie dalej śrubuje
 3. Cytując za słownikiem PWN "wendeta, vendetta «krwawa zemsta dokonywana zwłaszcza przez członków włoskiej mafii» " Chyba nie o to ci chodziło Wreszcie. Nie wszyscy są z "nowej epoki", gdzie angielski był w szkołach.
 4. Darlantan

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  On już jest CC - znaczy się z nietykalnych
 5. Darlantan

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Tu jest lepiej, bo w WoT jak jest kolorowy w drużynie i strzela do swoich to rozwala się go i koniec. Natomiast w WoWs genialnie wymyślili, że jak kolorek przeszkadza w grze i go grzmotniesz to ty dostajesz karę. I tak - byłem w takiej sytuacji. Kolorek na niszczarce blokował moją niszczarkę, więc mu grzmotnąłem i z miejsca dostałem karę.
 6. Darlantan

  Nasze osiągnięcia

  Kolejny rekord absurdu udało mi się osiągnąć. 3 uszkodzone moduły i 4 obrony bazy w jednym nalocie. Wychodzi przy okazji, że nie trafiłem żadną bombą i nie zadałem żadnego DMG
 7. Darlantan

  0.7.6 - Nowa Operacja: Kwiat wiśni

  Nie gram na teście, ale powiem, że bzdurą są operacje do których trzeba mieć konkretny okręt.
 8. Darlantan

  Nasze osiągnięcia

  Zdobyłem "wspaniałą koszulkę piłkarską" nie wiem po co mi to gówno, ale "jest piękne i wspaniałe" PS. Dla niekumatych to "piękne i wspaniałe" było ironią.
 9. Darlantan

  Tokoto - Nowy współpracownik społeczności

  Moje szczere kondolencje
 10. Darlantan

  Błędy

  ok dzięki za info, ale w takim razie gościu powinien być wyspotowany przez innych graczy znajdujących się niedaleko mnie.
 11. Darlantan

  Błędy

  Przy okazji chciałbym zaznaczyć błąd, w "naszywkach". Jest "tą naszywkę" a powinno być "tę naszywkę" To tak odnośnie tłumaczy - może niech WG zmieni oszołomów na ludzi znających język polski.
 12. Darlantan

  Błędy

  Moment - co to jest moduł na wykrycie z 3 km? I jeśli jest to możliwe to czemu tego gościa nikt inny nie wyspotował? PS. Chyba nie ma okrętu, który ma wykrywalność 3 km.
 13. Darlantan

  Błędy

  Piszę tu, bo dziwnym mi się wydaje, że po ostatniej aktualizacji coraz częściej mam do czynienia z celnym ostrzałem w zadymionego DD, który do tego jest wyspotowany. Wydaje mi się, że skoro ja nie widzę przeciwnika, jak jestem w dymie to on tez mnie nie powinien. Screena zrobiłem po tym jak już zostałem podpalony (pierwszą salwą). Wcześniej nie strzelałem, rzuciłem torpedy i się zadymiłem. Potem zacząłem dostawać strzał za strzałem oraz informacje o wykryciu przez okręt (nie radar lub sonar). Piszę tu jako błąd, bo w podobnej sytuacji jakiś czas temu zostałem przez support uświadomiony, że nie umiem grać i to jest mój błąd.
 14. Darlantan

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Lumberjack napisał, że jest to skomplikowane. Wątpię. Mój syn gra w LoL i jakąś dziwną strzelankę internetową. W strzelance nagłośniono sprawę tego, że jakiś smarkacz użył cheata i jak go namierzono to sprawa skończyła się w sądzie. W LoL natomiast młody zgłosił gościa, do sprawdzenia, który rozwalał wszystkich w rozgrywce wyciągając wynik do nieprawdopodobnego osiągnięcia. 30 minut od zgłoszenia przyszła odpowiedź, że sprawdzono i gość użył nielegalnego oprogramowania, za co zostało jego konto zablokowane. Dziwnym jest to, że jakoś innym się udaje łapać cheatrów a dla WG jest to skomplikowane.
 15. Darlantan

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Lata ZSRR jedzie transport do archipelagu Gułag. Na jednej ze stacjj strażnicy wrzucają nowego więźnia. Jeden ze starszych się pyta: - Ile dostałeś? - 10 lat. - pada odpowiedź. - Za co? - kontynuuje starszy. - Za niewinność. Nic nie zrobiłem. Na to starszy - Bzdury gadasz. Za niewinność dostaje się 15
×