Jump to content

Darlantan

Players
 • Content Сount

  656
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9998
 • Clan

  [FWK]

About Darlantan

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

796 profile views
 1. Darlantan

  .

  Może i głupoty, ale nie odniosłem się do jego niechęci do babrania się CV tylko do konkretnego określenia, jakie zostało użyte. Radzę czytać ze zrozumieniem, szczególnie moją wypowiedź, a nie komentarze innych osób.
 2. Darlantan

  .

  Powtórzę - pokaż mi, gdzie dawałem mu rady jak grać, albo odpuść sobie, bo jak na razie to się tylko ośmieszasz, i rajcujesz forumowych klakierów, którzy ci klaszczą na każde słowo. Jedno i drugie jest żałosne.
 3. Darlantan

  .

  A w którym miejscu mu powiedziałem, jak ma to robić? To akurat była moja opinia, a nie pouczenie No i wypowiedział się ten, który nie potrafi przyznać się do błędu. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
 4. Darlantan

  .

  Nie zabraniam dyskusji, tylko zwracam uwagę na bzdurę określenia "władcy oceanów" i wyolbrzymianiu roli CV w wydaniu osoby, która nie ma pojęcia o czym pisze
 5. Darlantan

  .

  Powiedz mi, w którym miejscu go pouczałem? Bo mnie się wydaje, że powiedziałem mu, że nie powinien wypowiadać się na temat, którego nie zna. Nigdzie mu żadnej rady nie udzieliłem. Jeszcze jakieś "mondrości"?
 6. Darlantan

  .

  To może dostaniesz kupon na 30% zniżki na dalsze premki :D
 7. Darlantan

  .

  Wybacz, ale mnie cyferkami oczy nie zaszły :) A brać za wyznacznik coś co zależy od kilkunastu osób, które nie mają żadnej komunikacji i naczęściej nie współpracują ze sobą, to nie świadczy o... nie będę się wyrażał.
 8. Darlantan

  .

  To czemu się wypowiadasz o grze CV jak nie grasz tymi okrętami? Nie masz żadnej wiedzy na temat tego jak się nimi gra, jaki DMG się daje, jakie taktyki stosować, jakie są zarobki na nich... mógłbym długo wymieniać to czego nie wiesz o grze na nich, a jednak wypowiadasz się i osądzasz. I dziwię się, bo częściej zlamienie na DD rozwala grę całej ekipie niż zlamienie na CV.
 9. Darlantan

  .

  To dam ci radę - pograj sobie na tierach VII wzwyż. Wbrew pozorom nie czuję się bogiem oceanu. Wręcz przeciwnie. Nie można nawet się zbliżyć do większości BB nie pisząc już o Cr,, bo wyparujesz. Nawet jak uda ci się zrzucić torpedy to może idzie jedna ew. dwie, bo tyle samolotów się przebije. Jak napisał ktoś wyżej, DMG się robi z zalań i pożarów, ja dodam, że jak masz szczęście i trafisz coś po użyciu naprawy. Super jest jak się dorwie jakiegoś ignoranta, który nie umie grać i płynie prosto, nie odznacza AA itp. O wtedy jest w co strzelać, ale to jest rzadkość. Teraz nabija się na tych przegiętych bombach na lotniskach USA, ale znów - jak ci się uda dolecieć. Pograj, wtedy zrozumiesz o czy piszę.
 10. Darlantan

  .

  Z ciekawości - pochwalisz się ile walk i na jakich lotniskach miałeś?
 11. Darlantan

  Nasze osiągnięcia

  Pomijając to, że największym moim osiągnięciem obecnie jest ignorowanie większości "udzielających" na tym forum to muszę powiedzieć, że przebiłem chyba wszystkich 4 trafienia bombą i 10 cytadel
 12. Darlantan

  Kontenery - Dyskusja

  Chyba muszę powiedzieć co pozytywnego o WG - to już szósty premship z kontenera, nie licząc tego co miałem z misji osobistych
 13. Jednak pazewry musk kulturę w klanie dalej śrubuje
 14. Darlantan

  Walka myśliwców

  1 - Sytuacja nie dotyczy tylko samolotów bez amunicji, jak napisałem w TYM WYPADKU wracały. 2 - Nie chodzi o rozpoczęcie walki z pewnej odległości, tylko o to, że samoloty ZATRZYMUJĄ się w powietrzu. 3 - Nie wiedziałem, że jest obowiązek grania z rozwiniętym sprzętem, szczególnie na lotnisku, które po wyspotowaniu najczęściej znika z powierzchni wody. A słyszał może kolega o tym, że samoloty muszą co jakiś czas wrócić na lotnisko, uzupełnić straty i amunicję?
 15. Darlantan

  Gra w klanie a brak komunikatora głosowego

  Są klany, w których nie wymaga się komunikatora - grają dla "funnu" i zlewają wszystko. Nie ma żadnej komunikacji, obowiązków, ani wspólnej gry. Od gry samodzielnej różni się to tylko tym, że mas kilka literek przed nickiem.
×