Jump to content

Ivelios

Weekend Tester
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3259

About Ivelios

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Ivelios

  Słuchawki z mikrofonem

  Polecam Steelseries Siberia v2. Jakość dźwięku jak i mikrofona bardzo dobra. Mimo użytkowania coś ok 3 lat w trudnych warunkach (często podłączonych do telefonu podczas spacerów z psem) dalej działają. Dopiero po ok 2 latach wystąpił mały problem z regulacją dźwięku, na maksymalnej głośności coś lubi przyciszać jedną stronę, jednak wystarczy przyciszyć do 95% by problem zniknął. Szybciej od kabli i micro poszły plastiki (ale od czego jest taśma klejąca) oraz obtarły się trochę nauszniki, ale to są bardziej wady wizualne niż użytkowe.
 2. Ivelios

  Oceń moje staty

  Okręt bardzo przyjemny, pierwsze kilka dni to tylko i wyłącznie gra błyskotką była
 3. Ivelios

  Oceń moje staty

  Bardzo bym prosił o moją ocenę, co robię źle że od jakiegoś czasu staty stoją. https://eu.warships.today/player/505542833/Ivelios
 4. Ivelios

  Kontenery - Dyskusja

  Od patcha ze SK mam 3x moduł na zwiększenie czasu aa i 3x moduł na samolocik.... odechciewa się brać cokolwiek ;/
 5. Ivelios

  DD party z Sons of Kraken

  Wygrana na punkty to nie wygrana ;P
 6. Ivelios

  Okhotnik – Tier V Premium

  Okręt wielki, skręca jak czołg, chyba najwolniejsza niszczarka lecz wszystkie jego wady wynagradza salwa we wrogie ddki. Fajny do agresywnej gry, niszczarki 2 tiery wyżej muszą na niego także uważać.
 7. Ivelios

  DD party z Sons of Kraken

  Dzięki za turniej. Fajnie się pływało, jeszcze fajniej się zatopiło kilka Nicholasów, w szczególności ten Lobuza Zapewne wielu zaskoczy wynik finału, ale zapewniam że w 100% zasłużony.
 8. Ivelios

  Seria miliona porażek

  Widzisz, a ja miałem serie ponad 12 zwycięstw na rankedach i nie założyłem z tego powodu tematu ;)
 9. Ivelios

  12 [SEZON] - Rankedy

  W sumie to cała filozofia grania pancernikami w tym sezonie. Jak nie ma scouta to próbujesz strzelać do niszczarek. Tylko problem jest taki że pancernikiem strasznie ciężko jest utrzymać gwiazdkę przy przegranej grze. Mimo posiadania prawie 59% wr na Gneisenau dotarcie na 1 rangę było prawdziwą katorgą. Poza rangą >12 masz wrażenie że masz prawie 0 wpływ na bitwę. Dopiero na koniec bitwy możesz zacząć grać agresywnie, więc ważne jest wyczucie momentu w którym musisz zmienić styl gry.
 10. Ivelios

  Propozycje nowych możliwości w grach WG

  Gdyby była taka opcja, to zaraz na alledrogo czy innym oliksie pojawiłoby się milion pinćset ogłoszeń o sprzedaż lolstatku z kapitanem z milionami perków za 9,99 (bez grosza) polskich złotych od użytkownika ChińskieBoty99.
 11. Ivelios

  DD party z Sons of Kraken

  Zgłaszam hasło: Okoń! nick Ivelios
 12. Ivelios

  12 [SEZON] - Rankedy

  Ja tam twierdze że masz rację. Cały tydzień walczyłem o utrzymanie się na randze 10-9 i miałem WR na poziomie 45%, a dzisiaj po zmianie tapety na zdjęcie Serba na 15 gier dzisiaj wygrałem 14, mimo iż jestem przeciętnym graczem. Oczywiście to zdjęcie kupiłem od WG, jak sobie ściągniesz je z neta to Ci to nic nie da.
×