Jump to content

casperex

Beta Tester
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  512

About casperex

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Heeeyy Omaha nelere kadirsin. 5 HP canın kalsın uçak gemilerine yüklen ikisini de batır. Ardından git 6 uçak düşür. Ardından git bir de cap yap. Omaha ile güzel bir oyun.
 2. Arkadaşlar oyun içerisinde dağıtılan bonus kodlardan nasıl haber alabiliriz. Acaba bununla ilgili bilgisi olan var mı ?
 3. 2 uçak düşürmüşün 11 isabet yapmışın 3 ü köşke gelmiş 2 gemi batırmışın 172 000 para vermiş gerçekten oyunda bir sıkıntı var.
 4. Topları sanırım elle çevrilerek nişan alınan, klavyemdeki A ve D tuşlarının eskimesine sebep olan topları doldururken bir ömür harcadığım Furutaka adlı gemi ile alabileceğim en iyi sonuçlardan birisi.
 5. Ahhh Ahhh berabere bitecek maç mıydı bu şimdi.
 6. casperex

  Isokaze sen nasıl bir şeysin ?

  paralel oluşturmaya gerek yok.
 7. casperex

  Isokaze sen nasıl bir şeysin ?

  Biz ne dersek diyelim onlar istatistiklere bakıyorlar. Yinede haklısın göstermemek lazım
 8. İyi günler, Oyunun oynanışında ki bence sıkıntılı olan bir durumdan bahsetmek istiyorum. bütün gemilerde top bataryaları ben nereye bakarsam o tarafa doğru dönmeye çalışıyor. Bataryaları 1. batarya geminin sağına 2. batarya soluna 3. batarya arkaya arkaya bakacaksın şeklinde görevlendirmeler yapılabilmesi bence çok güzel olur.
 9. casperex

  Isokaze sen nasıl bir şeysin ?

  Replay dosyasını bulamadım. Lakin güzel bir oyundu.
 10. casperex

  Oyun girişinde Critical error Hatası

  Nasıl yani pc ye tekrar format mı atayım.
 11. casperex

  Oyun girişinde Critical error Hatası

  Arkadaşlar bilgisayım windows home basic orjinal windows recovery ile 1 ay önce format attım. Formattan öncede oyunu yüklemiş buna bezer bir hata almıştım. Evet 64 bit kurdum. Araştırdığım kadarıyla bir benzeri warplane de de olmuş. World of tanks ı sorunsuz oynuyorum.
 12. Merhaba arkadaşlar oyuna girerken resimde gösterilen hatayı alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
×