Jump to content

USB_TruBot

Beta Tester
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16008

About USB_TruBot

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 11/26/1987
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Slovakia

Recent Profile Visitors

957 profile views
 1. Ja to poriešim .... nech je to tu prehľadné
 2. USB_TruBot

  Otázky pro WG

  Ahojte, Rád by som Vás upozornil posledný krát a zároveň poprosil, aby ste nespamovali vlákno - Otázky pre WG vecami, ktoré sem absolútne NEPATRIA ! Verím, že ste natoľko inteligentní, že viete vyselektovať čo je otázka na WG Staff a čo patrí do klasickej diskusie. Pokiaľ sa to bude diať aj naďalej, tak budem nútený to riešiť. Ďakujem pekne za pochopenie. Moderátor Russsi.
 3. USB_TruBot

  Čára ponoru: co bude dál?

  S týmto výrokom plne súhlasím ... a tých 200 bitiek si prehnal ... videl som týpka čo mal 44 hier a to už mal Hinďasa, s ktorým mal odohraté 12 hier ( priemer dmg 2500, PR mal 7 ) ... po minúte hry som odhalil prečo sa mu tak darí - vletel do CAP-u zastal tam bokom a stihol si raz vystreliť - Thats all folks .... neviem od koho sa to naučil, ale na záver čerešnička. Po jeho ´´výprave´´ a následnej smrti napísal : Noob team ... priznám sa, že v ten okamih som nevedel či sa mám skôr smiať alebo plakať . Ale čo už narobíme, ľudia sú rôzny.
 4. Odpoveď je jednoduchá .... Nemal som za potrebu a hlavne nikto sa ma na nič nepýtal
 5. @Thorisin Nemám problém komunikovať o čomkoľvek, pomôcť, poradiť - samozrejme pokiaľ viem alebo je to v mojej kompetencii. Otázku, ktorú si mi položil nepatrí veľmi mne nakoľko ja nemám prístup ku všetkým lodiam v hre. Presne na toto sú tu ľudia - CC - Community Contributor - vysielajú na Twitch.tv, majú prístup ku všetkým lodiam, robia recenzie na lode a radi ti pomôžu, vysvetlia a poradia s akou loďou ako hrať a snáď ti aj zodpovedajú na tvoje otázky resp. pripomienky. Treba ich kontaktovať na danej platforme a keď budú online, tak sa ich môžeš na tvoju danú problematiku opýtať. Dúfam, že som ti pomohol. Pokiaľ by som ti ja mohol niekedy s niečím pomôcť, kľudne sa ozvi. P.S.: Ja osobne moje názory na hru a rôzne lode nemám za potrebu vyjadrovať tu na fóre. Ľudia čo ma poznajú vedia presne štýl môjho gameplay-u, aké lode hrávam rád a aké vôbec nemusím. S pozdravom Moderátor - Russsi
 6. Rád by som ti to vysvetlil v pár bodoch : 1. to že si dostal varovanie a zákaz zverejňovania príspevkov na 3 dni nebolo za vyjadrenie tvojho názoru, ale za porušenie pravidiel fóra ( nikto ti nebráni vyjadriť svoj názor - slušne a v rámci nejakej etiky, bez nadávok a provokácie ) 2. robím si len svoju prácu nič viac nič menej 3. absolútne nemám problém si s tebou o tom pokecať ( úplne bez problémov nakoľko som pri tejto hre od jej plienok - Alfa Testu, Beta Testu atď. ), takže asi o tej hre viem ´´ čo to ´´ 4. nikomu som nikdy nedal ani nemám v úmysle dávať BAN-y a tresty za to, že vyjadria svoj názor - samozrejme za predpokladu, že ho vyjadria patričným správaním aké je vyžadované na danom médiu ( osobne na TS, DC atď. si môžeme povedať čokoľvek, tu sú pravidlá a treba ich rešpektovať ) Asi toľko k tomu. Pokiaľ budeš svoje príspevky držať v rovine pravidiel tohoto fóra, tak nebudeš dostávať žiadne upozornenia resp. obmedzenia. PS: Kľudne ma kontaktuj a môžeme to prebrať verbálne @Thorisin .
 7. USB_TruBot

  Vittorio Veneto

  Ahoj cer243, Pozeral som, že si dosť skúsený hráč nakoľko máš cca 20 tisíc bitiek na účte. Mechanika smoku funguje správne, tak ako má, len treba tomu chápať a nie hneď hovoriť, že nemá zmysel a logiku. Pokiaľ vôbec nechápeš smoke mechanike, tak som ti našiel random video, kde je to vysvetlené a určite to pochopíš - Snáď ti to pomôže a vylepší tvoj gameplay do budúcna . Moderátor - Russsi
 8. hele na jednu stranu si jedinej  kdo normálně komunikuje  

   

 9. USB_TruBot

  začínáte být k smíchu WG :(

  1. 2. Milý Hasitko, 1, čo keby si konkretizoval trochu akú si mal bojovú loď a na aký krížnik si nedostrelil ? 2, pokiaľ viem v náhodnej bitke by boti nemali byť ( aký tier si hral ? ) - btw. máš na účte 500 bitiek v ´´RANDOM BATTLES´´ a 5700 bitiek v ´´COOP´´ - pozrel som si trochu tvoje štatistiky ( aké lode hrávaš, aký formát bitiek hrávaš a pod. ) a zdá sa mi skôr, že namiesto hate-u by si si skôr mal detailnejšie poobzerať štatistiky rôznych lodí a trošku naštudovať mechaniku hry na akom princípe funguje ( nemyslím to teraz v zlom - skôr v dobrom, snažím sa ti pomôcť, aby si sa zdokonalil ), - pokiaľ nejakým veciam nerozumieš, to neznamená, že sú zlé, - vrelo odporúčam našich komunitných kontribútorov, ktorí radi vysvetlia - poradia - ukážu ( napr. @BL4CK_SK - má dokonca aj kompletné video pre začiatočníkov, kde je do detailov prebratá skoro celá hra, ako čo funguje atď. atď. ). S pozdravom Moderátor - Russsi
 10. USB_TruBot

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Všetko závisí od toho aký typ lode ti najviac sedí, ale pokiaľ dokážeš zahrať s akoukoľvek loďou, tak asi najviac by som osobne odporúčal OHIO ( silné delá, znesie toho hodne + slušné AA a samozrejme celkom použiteľné sekundárky ).
 11. USB_TruBot

  [Baron von Sliwowitz] Stream,Historická okénka,souteze,zabava...

  Chlapi, Videl som záznam Barónovho streamu ( podotýkam celý ), môžem si na to urobiť subjektívny názor, presne tak si spravte na to svoj názor aj vy. Čo sa týka zainteresovaných osôb a osôb, ktorých sa to týka, je to ich vec a nech si to vyriešia v súkromí / resp. osobne atď. spôsobov je veľa, ale nie tu. Nepatrí to sem na fórum. Zbytočne vírite vášne v tak malej CZ/SK komunite aká sme. Akonáhle sa v budúcnosti budú takéto ´´diskusie´´ riešiť a rozoberať tu štýlom provokácia a podobne, tak budem nútený patrične reagovať. Ďakujem pekne za pochopenie.
 12. Sučka vyzýva Čierneho na súboj TITANOCH s loďooooooooooooooou ?????? YAMATOOOOOOOOOOOOOOO !!!!
 13. USB_TruBot

  Adventní soutěž

×