Jump to content

usia74

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8254
 • Clan

  [LUZ]

About usia74

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. usia74

  [TOXIC] +55%, >2k battles żadnych warzyw

  Mogę pomóc z olejem.Mój nick Usia74.
 2. usia74

  .. do usunięcia..

  Mnie to odpowiada.Mój nick Usia74
 3. usia74

  kiedy WG zrobi sensowny MM???

  Próba zbicia gwiazdy z Szarego.Nabijam nim wolny exp.
 4. usia74

  Dowcipy RNG

  Od paru dni mam niezłą jazdę na randomach.Jednak to mnie rozwaliło.Torpedy poszły z Hindenburga.Czas kończyć romans z WG bo wrzodów na żołądku się nabawię.
 5. usia74

  Tu wypłakujemy się po "ustawionych meczykach"

  Od czasu gdy pojawiły się bitwy rankingowe,pykałem sobie na luzie (bez premki!!!!) i nie było źle.WR na poziomie 52-53% na losowych,w rankingach zakończyłem na 7 pozycji w 80 bitwach z WR 55% więc jest OK.Rankingi zakończyły się i czekam na misje Yamamoto!!!Myślę sobie prawie miesiąc grania bez wkurzania się na MM to może kupię sobie premkę i pocisnę linię niemieckich i japońskich pancerników.Jak myślałem tak zrobiłem.Kupiłem miesiączkę z kupką złota.Złoto na reset perków kapitańskich bo promocja."Flagóf jak mrófkóf" to polecą PD że "hej". Po pięciu dniach z premką jest "chej" a nie "hej".Tyłek boli strasznie.Znowu dałem się wykorzystać przez WG.Puki co od dzisiaj na koniec dnia będę sobie robił zrzuty i okłady.Zobaczymy jak długo będą gnoić.
 6. usia74

  Eh i znów weekend...

  Miałem z Azellem przyjemność na randomie i zawsze siedział w plutonie.Gra solo a gra w plutonie to całkiem inna bajka.Co nie oznacza że jest przeciętny.Jest dobry.Wracając do tematu.Ja weekend mam od ponad dwóch miesięcy. Efekt jest taki że nie gram na premce bo po paru bitwach mam dość na parę dni.Szkoda mi kasy.Gram głównie krążkami a ta klasa wymusza grę zespołową i jak nie masz wsparcia to klops.Irytuje mnie tylko to że przeważnie mam w teamie więcej małp niż przeciwnik.Może tak mam bo premki nie kupuję?
 7. usia74

  Wersja 0.5.4.- bugi,wydajność

  Oj nie poszła im aktualizacja.
 8. usia74

  Wersja 0.5.3 - dyskusja ogólna

  Taki gość jak CHIEF_1 trafi się na Gearingu w timie i masz dość gry na miesiąc.Miałem tego pacjenta w timie.W takim przypadku mega buff na DDki nic nie daje.Może wg wzorując się na podobnych statach doszło do wniosku że niszczarki są słabe i zrobiło to co zrobiło?
 9. usia74

  Wersja 0.5.3 - Kamuflaże permanentne

  Taa.Ja kupię takie kamo i pomaluję okręcik a za jakiś czas WG wykastruje mój pomalowany okręcik do tego stopnia, że odstawię go w porcie jako niegrywalną ciekawostkę.Popatrzcie co zrobili z Mogami.Kastracja z wyrwaniem torpedy.Niech zrobią tak, aby to kamo można było wielokrotnie zdejmować i zakładać na inne łajby, które mam w porcie.Wtedy może skorzystam z tej oferty.Inaczej dziękuję,nasram.
 10. usia74

  Wersja 0.5.3 - dyskusja ogólna

  WG wprowadziło ten path po to by zarobić.Wzmocnili niszczarki po to by ludzie zaczęli przetapiać złoto na wolne doświadczenie,by szybciej wybadać wysokie tiery.Zwróćcie uwagę na zwiększoną ilość wysokopoziomowych DD-ków którymi grają "przeciętni inaczej" z niewielką ilością bitew.W dobrych rękach wysokopoziomowe DD-ki nie mają przeciwnika.Tak jak kiedyś ilość lotniskowców stanowiło o zwycięstwie tak teraz jest z DD-kami . Mam na to sposób.Jak nie masz dobrego niszczyciela to graj na średnich poziomach,gdzie niszczarki mają małą czapkę niewidkę (zasięg torped - zasięg wykrywalności) i przeczekać aż wg poprawi to co "nieumyślnie" zjebsuło.
 11. usia74

  North Carolina (VIII)

  NC jest trudnym w grze pancernikiem. Nie nadaje się do takiego ciśnięcia jak wcześniejsze pancerniki USA.Pancerz jest słaby,artyleria niecelna,słaba zwrotność.Na plus to artyleria plot.Mam nadzieję że Iowa jest lepsza.
 12. usia74

  Admiral Hipper, VIII tier

  Kiepskie porównanie.Poza tym łatwiej grać na niskim tierze i naparzać nowych graczy.Ja tak zarabiałem na wyższe tiery jak jeszcze nie grałem na premce i nie miałem gold stateczków.
 13. usia74

  Admiral Hipper, VIII tier

  Przeważnie ludzie mają lepszy średni dmg na Mogami niż na Admirale.
 14. usia74

  Admiral Hipper, VIII tier

  Czyli mogami jest gorszym krążkiem?
 15. usia74

  Admiral Hipper, VIII tier

  Najgorsza ósemka w grze.Zwrotność pancernika,szklany kadłub.Łapie cytadele częściej niż nurnberg.Z zalet to artyleria z tym że ogień skuteczny krążków zaczyna się od 14 km a na takim zasięgu pancerniki robią z niego miazgę.
×