Jump to content

NuclearNoob

Players
 • Content Сount

  36
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About NuclearNoob

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. NuclearNoob

  Kill vs Cap

  Win gives you more. 50% more. Idk if rewarding system in wows is similar to wot, but if it is than every team member gets some bonus of everyones experience. So if anyone caps it also means small bonus for you. And yes, cap gives much more exp than single kill.
 2. NuclearNoob

  Bany, spam i sens życia.

  Pierwsza bez paczki pojawiła się celowana w polską społeczność Błyskawica. Po jasnym postawieniu sprawy że w Polsce mało kogo stać na kupowanie idiotycznych paczek za ponad dwie stówy dla jednego okrętu. To świadczy o tym że polska część biura WG nie jest tak bezradna jak Falathi udaje, coś tam jednak mogą. A to że następne premki były wprowadzone luzem to już następstwo tylko tego że ludzie masowo kupili sobie tę pierwszą premkę za normalną cenę i WG stwierdziło że nie opyla się im utrzymywać zaporowych cen. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Falathi nie zauważył do tej pory takich detali jak STREGA albo tego że polska czcionka nie działa. A to że np. jak pacz miał wejść o 5 rano, nie wszedł i już o 8 rano był oficjalny temat że go nie ma to parodia. Jeszcze większym kabaretem jest to, że zespół WG dopiero od społeczności dowiedział się o przyczynach przełożenia pacza i nowym terminie. To powinno działać w drugą stronę. Po prostu im się nie chce, mają gdzieś, albo są takimi amatorami że dowolny student na stażu by to zrobił lepiej.
 3. NuclearNoob

  Bany, spam i sens życia.

  Forma byłą jaka była, ale inne już się wyczerpały. Przynajmniej tym razem ktoś to zauważył, więc sukces. Gdyby po prostu zgodnie z regulaminem powstał temat to zostałby olany jak każdy inny od czasu powstania gry. Tematy zakładane już były. Do supportu masowo pisaliśmy o niedziałającym czacie. I co? I gó...o.
 4. NuclearNoob

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Akurat sobie latałem swoim nówka sztuka Taiho jak się Verlay w seDesie napatoczył. Twierdził że jestem trejtor ale przecież byłem po właściwej stronie. Sorry że nie byłem zbyt gadatliwy ale miałem 7 grup latawców domagających się rozkazów.
 5. Whoa. You dirty sealclubber.
 6. NuclearNoob

  Admirała przemyślenia na temat forum.

  Jakie macie dziś przemyślenia na temat forum?
 7. NuclearNoob

  Bany, spam i sens życia.

  Niemożliwe?!
 8. NuclearNoob

  Dyskusja o CW wersja WoWs

  Zobaczmy kto ile dostał. Ja 24h RO. A Wy?
 9. NuclearNoob

  Forum warriors in game

 10. NuclearNoob

  Protest i oświadczenie

  Powiedz im, że chętnie byśmy pograli ale nie mamy w co. Potrzebujemy jakiegoś powodu żeby grindować te dziesiąte tiery, jakichś klan łorsów, emocji, zorganizowanej rozrywki połączonej z dramą i ogólnie czegoś co by nas przyciągało do gry wieczorami. Dodaj, że flaga to nie jest nagroda dla której zrezygnowałbym z "Kuchennych rewolucji" w telewizji. I jeszcze im wyślij mejla z mapką na którą jest zaznaczona Polska i uświadom im że w tym kraju też mają własny alfabet którego w grze nie ma. A na koniec niech znajdą w kodzie to jedno słowo "STREGA" i podmienią G na F, to nie powinno zająć jednemu człowiekowi więcej niż 15 minut. Mogą zmienić na STRZYGA, nie mam nic przeciwko. Bo nie wiem czy tam na tej mitycznej "górze" gdzie wszelkie zmiany zmiany są blokowane jeszcze pamiętają że gracze bez WG jednak przeżyją, a WG bez graczy już nie bardzo. A, bym zapomniał. Okręt nie ma nosa. Okręt ma dziób.
 11. NuclearNoob

  Ciekawe alternatywy ?

  Silent Hunter 3, instalujesz moda Grey Wolves http://www.thegreywolves.com/ i masz realizm.
 12. NuclearNoob

  Protest i oświadczenie

  24h na dołku.
 13. NuclearNoob

  Protest i oświadczenie

  Banujo! Ratuj się kto może!
 14. NuclearNoob

  My thoughts on the problems facing carriers

  And somehow they are almost extinct. If I want to do daily in Essex I need to play at peak hours when there is 25-30k players online otherwise I`ll wait for game 10 minutes. So what is the problem? Why nobody is playing high tier carriers?
 15. NuclearNoob

  My thoughts on the problems facing carriers

  Biggest problem of carriers (this is my opinion only and I`m not trying to play smarta$$ here so feel free to discuss and disagree) is AA when they hit tiers 6 - 8. Then they are put in battles as lowest tiers vs ships they can`t really hurt too much without losing all planes and becoming useless very quickly. It`s not very fun when battle after battle after battle you get some torpedo hits, true, but after first 5 minutes all you can do is to sail around. I say: nerf AA on higher tiers (don`t start hating me just yet!!) but at same time nerf torpedoes (see? I`m not that bad). I think your idea in second spoiler could work.
×