Jump to content

Kryspin_CZ

Beta Tester
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7184
 • Clan

  [CSN]

About Kryspin_CZ

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [CSN]
 1. Kryspin_CZ

  Verze 0.5.13 - Všeobecná diskuze

  Prosím vypouštění torpéd po jednom zavést i u stávajících lodí. Je to super vychytávka. Když k Vám jede loď čelně , vypouštění po jednom paráda. Asi se dost diví, ale dostane celou salvu, sice postupně, ne jen jedno a odchod do přístavu.
 2. Kryspin_CZ

  Veřejný test verze 0.5.11 - Ostatní změny

  - hydroakustický vyhledávač a obranná protiletadlová palba rozděleny do různých slotů Navzdory prohlášení, tak koukám, že sonar a protiletadlová palba jsou pořád v jednom slotu. Vyzkoumal jsem zatím teda jen 6.tier na testu....
 3. Kryspin_CZ

  Kompenzace za skill Prostorová představivost

  Škoda, že mi to nejde. Klikám na tlačítko a nic se neděje.
 4. Kryspin_CZ

  Velkolepé námořní bitvy

  Hele 10x kamufláž, to se opravdu předali. To vypadalo, že to bude nějaká loď. A protože těch 12k se udělalo rychle, tak to holt posunuli, aby ušetřili. Jim mohlo bejt jasný, když nedají novou týdenní misi, že to lidi neudělají.
 5. Kryspin_CZ

  Velkolepé námořní bitvy

  Co byste chtěli. 12k diamantů jsme udělali, tak to tajné posunuli na 15K, aby náhodou nemuseli něco dát zadarmo. Hnus, měnit pravidla během akce. WG styďte se.
 6. Kryspin_CZ

  Velkolepé námořní bitvy

  V týdenních misích se objevila mise RM 4. Co je to zač?
 7. Kryspin_CZ

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Nezlob se na mě, ale na nás hráčích? To by snad mělo být zveřejněno od vývojářů. U každý hry je snad manuál právě s těmito zkratkami pro usnadnění hraní!
 8. Kryspin_CZ

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Třeba vypnutí protiletadlových baterií při použití kouřové clony u torpédoborců, zafixování zaměření děl na cíl ( v situaci, když se blíží torpéda, použiji pravé tlačítko myší, ale už při stisknutí levého děla střílí do kopru. Bylo by super, kdyby střílela na cíl, kde byla zaměřena před použitím pravého tlačítka, ne relativně k poloze lodi (ctrl+X) nebo zaměření na místo (shift+X), ale opravdu mířila na cíl). Nebo než jsem přišel, že zkratka Latl + LTM u letadel změní vějíř torpéd nebo bomb na užší trvalo do tieru VI. Taky mě malinko štve nefunkční klávesa H na vycentrování kormidla na úhel 0. I když jí změním, nefunguje to vycentrování. Prostě seznam všech zkratek a hlavně možnost je všechny namapovat, by byla super.
 9. Kryspin_CZ

  Nováčci, otázky & odpovědi

  To vim, ale pořádně si přečti, na co jsem se ptal. Zas takovej debil nejsem. Psal jsem hlavní a sekudární !!!!!!!, ne protiletadlové.
 10. Kryspin_CZ

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Ještě bych se chtěl zeptat, jakým způsobem se dají použít hlavní a sekundární baterie na torpédoborcích, křižnících a na letadlových lodích na protiletadlovou palbu? Ve výzbroji jsou jak v hlavní zbrani, tak protiletadlové. Úplně ty samé zbraně. Jedná se např. o Nicholas, Ranger apod.
 11. Kryspin_CZ

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje seznam všech zkratek ve hře. Něco už jsem odhalil, ale práce detektiva mi moc nejde. Díky
 12. Kryspin_CZ

  Reakce na uzavřenou betu

  Tak tady je zrovna exemplární případ. Dnešní první bitva a už mám po chuti to hrát. Stihnul jsem jeden útok.
 13. Kryspin_CZ

  Nápady a návrhy na vylepšení

  Tak s tím bohužel nic neuděláš. Trubky tu budou pořád.
 14. Kryspin_CZ

  Reakce na uzavřenou betu

  A jak chceš testovat, když tenhle mod nefunguje? Jak už jsem psal výše, po cca 2 min bývá konec a to se opravdu krásně testuje. Škoda, že padá jen asi v 90% případů.
 15. Kryspin_CZ

  Reakce na uzavřenou betu

  Máš úplnou pravdu. No já jezdím na cap, abych to souperi aspoň decapnul. Ono po 30 sec tři základny zabraný a nikdo nic, žádná reakce, konec bitvy po cca 2 min. Nádhera. A proto bych taky byl, aby tento mod zmizel nebo se aspoň dal vypnout. Standartní bitva nebo střetnutí, to si člověk aspoň zahraje.
×