Jump to content

MrAmplified

Weekend Tester
 • Content Сount

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  221

1 Follower

About MrAmplified

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday July 19
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. MrAmplified

  Forumun Yeni Tarzı

  Uzun süredir WoWs forumuna girmemiştim bugün bir bakayım olay var mı acaba diye girdim ve açıkçası çok beğendim. Çok daha modern ve kullanışlı. Umarım WoT forumu da en kısa zamanda bu görünüme kavuşur.
 2. MrAmplified

  ininal kart

  İninal için konuşmak gerekirse migros tarzı yerlerden gidip alıyorsun internetten kendi sitesinde aktive edip ING banktan içine para yükleyip normal bir kredi kartı/debit kart gibi kullanabiliyorsun. Fakat dikkat edilmesi gereken şey ininal karta yüklenen bakiye geri çekilemez ve her ay otomatik çekilen bir kullanım bedeli var.
 3. MrAmplified

  Kağıttan Gemi yarışması

  Şahsen ben kendisini tebrik etmek istedim ciddi uğraşmış. Boş vakit olsa neden yapılmasın...
 4. Karbiratör nedir ya Kardeşim sen o olayı çok yanlış anlamışsın. Ayrcıa C.C ler yani topluluk temsilcileri sadece yarışma düzenleyebilirler. Wargaming'den herhangi bir maaş alma durumu olmaz. Ayrıca ben para vereceğim ki sen şunu bunu yapacaksın diyorsunda, sen para versende vermesende bunlar düzenlenecek. Koca avrupa sever ında senin verdiğin 40-50TL paranın ne önemi var farkında mısın ?
 5. MrAmplified

  beklentiler

  Okurken gözlerim kanadı resmen. Kamusflaş nedir? Falama nedir? 5.deki fps ne alaka?
 6. MrAmplified

  Yamato ile teke tek..

  Sonucunu az çok tahmin edebiliyorum
 7. MrAmplified

  Kongo inanılmaz isabetsiz

  Ama birde şöyle birşey var ki japon zırhlıları amerikanlardan daha uzak bir atış menziline sahip. Bu yüzden atışlar daha çok dağılmaya uğruyor. Yakından yapılan atışlarda(7-10km arası) japonlar ve amerikanlar neredeyse aynı isabete sahipler benim görüşümce...
 8. MrAmplified

  Mühimmat gemilere sayılı verilsin.

  Çoluk çocuk demeden önce yaşımı sorsaydın keşke. Vahiy olarak mı geldi sana yaşım merak ettim. Ayrıca sanki oyunun sahibiymiş gibi bunu beğenmedim bu böyle olsun onu değiştirin tarzında yorum yapan sensin. Önce nasıl hitap edileceğini öğren sonra gel.
 9. MrAmplified

  Mühimmat gemilere sayılı verilsin.

  1TL farkla büyük boy da olsun mu ?
 10. MrAmplified

  İçeriden Haberler: semm

  Gülmekten karnım ağrıdı
 11. MrAmplified

  Açık beta hediye gemisi istiyoruz

  O kadar test ettik diyorsunda wargaming gelipte bunu senden istemedi. Sen isteyerek oynadın bu oyunu... Sonuçta adı üstünde AÇIK beta. Herkes oynayabiliyor.
 12. MrAmplified

  Gemilerin Kaybolması.

  Oyun server bazlı olduğu için sahip olduğumuz tüm gemilerin, paraların, dublonların bilgileri server da saklanıyor. Herhangi bir bilgisayardan kendi hesabınıza girince bunlara erişebiliyorsunuz. Bu yüzden silinme gibi bir durum söz konusu olamaz.
 13. MrAmplified

  Tier 5 Omaha (Türkçe video)

  Ben cevap vereyim 6 numaralı perk torpidoların fark edilme mesafelerini arttırıyor.
×