Jump to content

_Shinobi

Players
 • Content Сount

  252
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19368

About _Shinobi

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. _Shinobi

  Podziękowanie dla WG

  Za to chce szczerze podziękować ;) Teraz zamiast Mogadorów będzie moja ulubiona nacja czyli po 5xKitakaze albo Benhamy ;) Dziękuję za to, że nikt w WG nie wpadł na pomysł ograniczenia ilości DDków do sztuk 2. Im więcej DDków tym większy fun dla pancerników i krążków bo mogą grilla rozpalić w te chłodne dni.
 2. _Shinobi

  Podziękowanie dla WG

  A widzisz tutaj płaczków ? My tylko dziękujemy WG za to, że o nas myśli.
 3. _Shinobi

  Podziękowanie dla WG

  To Ja też dziękuję WG za: - 5 mogadorów + 2 BBczki w bitwach klanowych w jednej drużynie; Miały być blokady typów okrętów jak i samych okrętów ale widać WG posłuchało "nas" i teraz pływają mogadorki na klanówkach; - Za bardzo słabego Roosevelta, który powinien mieć buffa do samolotów bo jak to możliwe by zdjąć DDka tylko z dwóch nalotów. Dodałbym więcej HP do komarów z Roosevelta bo jak to tylko 2 samoloty z eskadry giną gdy atakują wrogie okręty? muszą mieć więcej HP by nie ginęły i mogły wszystkich kąsać; - Za rankedy gdzie mamy 5 klanowiczów w dwóch drużynach; Na rankedach wszyscy gracze powinni być z jednego klanu bo wtedy możemy robić ranking, który z graczy jest najlepszy w klanie a inni gracze im tylko przeszkadzają; - Po 4 DDki w jednej drużynie na rankedach to stanowczo za mało.
 4. _Shinobi

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  No zwłaszcza na rankedach kiedy grają na Roosveltach. Ale tak to jest jak jak WG zatrudnia ludzi z pustką między uszami. Najlepiej to bawić się kapitankami zamiast balansować komary na Roosveltach.
 5. Zgadza się nie ma nawet bitew morskich... Niezły patch nam zafundowało WG. Nie działają także bonusy klanowe jak np. więcej węgla za otwarty kontener itp.
 6. 1) W grze nie ma dostępnych potyczek klanowych, które powinny być do 21 grudnia. W chwili obecnej mam dostępne misje bojowe, które mogę skończyć do 21 grudnia godzina 13 ale bitew nie ma. 2) W grze nie mamy insygni klanu, mimo że jesteśmy w klanie.
 7. _Shinobi

  [-M-W-] -Marynarka Wojenna-

  No i nasza starsza bitwa miesiąca ;)
 8. Czy też macie problemy z rozbudową skarbca ? Mamy wystarczającą ilość ropy i nie możemy rozbudować go do 2 poziomu za 5k ropy.
 9. _Shinobi

  Aktualizacja 0.9.7 - Aktualizacja Bazy morskiej

  Jest błąd w rozbudowie bazy morskiej. Mając kilkadziesiąt tysięcy ropy nie możemy rozbudować skarbca.
 10. _Shinobi

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ok, dzięki za info.
 11. _Shinobi

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Zrobiłem przed chwilą legendarkę na Midway ale nie widzę nigdzie w ulepszeniach. Jest jakiś patch note 0.9.7 ale Midway miał mieć w tej legendarce lepiej opancerzone samoloty a w tym patchu jest co innego..
 12. _Shinobi

  bug

  Kolejny pomocny post... @killer6778 Sprawdź na początku pliki gry z poziomu WG Center "Sprawdź i napraw". Czasami pomaga odinstalowanie gry i usunięcie całej jego zawartości z dysku. Jeśli masz jakieś mody zainstalowane np. Aslain to odinstaluj je i usuń w razie czego pozostałości z katalogu "res_mods" jak dobrze pamiętam, który znajduje się w katalogu z grą.
 13. _Shinobi

  Stałe premium kamo Moskwa - Al. Niewski

  Gratulacje... dalej bądźcie za firmą, która zmienia zasady gry w trakcie jej trwania. W większości postów widać tylko hejterów a tego mnóstwo się ostatnio w polskim Internecie zrobiło. Jako, że temat dotyczy czegoś innego nie będę już odpowiadał na zaczepki bo robi się z tego telenowela, która nic nie wnosi.
 14. _Shinobi

  Stałe premium kamo Moskwa - Al. Niewski

  Ta... a nerfa Kutuzow też nie dostał... aż sam Drwał na streamie przyznał, że Kutuzow został "zbalansowany tzn. znerfiony"
 15. _Shinobi

  Stałe premium kamo Moskwa - Al. Niewski

  @Greyshark A gdzie Ja napisałem, że chcę kasę albo inne firmy zwracają kasę ? Pisałem, że firmy zmieniają politykę pod naciskiem graczy np. seria BF od EA jest teraz dostępna na Steamie albo COD jest dostępny na Battle.net Też było głośno o lootboxach w jakiejś tam produkcji. @henryk5pio A widzisz... Ja nie płakałem jak dali Błyskawicę za węgiel i ba nawet kilka postów temu o tym pisałem. Chciałem okręt Błyskawicę jako jedyny okręt z polskiej linii to kupiłem bo nie było innego sposobu na jego zdobycie w tamtym czasie. Przykład z Moskwą nie jest taki sam jak z Błyskawicą. Jak WG zrobiło split IJN DD to nie płakałem i robiłem od Akizuki do Harugumo i ba nawet kupiłem dla Haru kamo premium bo gameplay mi się podoba. Tutaj WG zrobiło z okrętu drzewkowego okręt specjalnej troski i to jest nie fair dla graczy, którzy robili drzewkowe okręty i kupowali premium kamo by mogli wyjść czasami na 0 w bitwie a teraz od nowa muszą grindować T10 i kupować na nowo premium kamo by coś tam zarobić. Rozróżnijcie proszę okręty drzewkowe, które ktoś grinduje miesiącami i kolejne miesiące na legendarne moduły (skill, czas, super MM, balans CV itp...) od okrętów, które są okrętami premium, na które świadomie wydajecie kasę. Po to ludzie grindują T10 by móc grać daną klasą różne eventy (klanówki, śnieżynki, rankedy, bitwy morskie) i nie każdego stać na kupno dni premium, kamo, dublonów by wykupić free expa by przejść całą linię.
×