Jump to content

gambeat

Beta Tester
 • Content Сount

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10079
 • Clan

  [DV]

About gambeat

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. gambeat

  Colorado (VII)

  Dzisiaj zbadałem NC i mam zamiar zapomnieć o tej traumie, niech imię jego będzie przeklęte na wieki. Z mojego osobistego punktu widzenia: największe guano wśród pancerników VII tieru (stan na dziś). Co z tego, że czasem sprzedasz jakąś cytadelę albo i pięć, jak wszystko co w bitwie spotykasz może cię spalić albo zeżreć po kawałeczku, bo ta zakała bebeków nie ma właściwie pancerza - podejrzewam, że taki Black Swan zje toto bez strat własnych. Fatalne przeładowanie dział i wolny obrót wież - nie ma to jak hasający wokół DD V tieru, któremu możesz naskoczyć, bo za nim nie nadążysz, nie uciekniesz, a nawet jak przypadkiem masz go na celowniku, to i tak nie trafisz. A pomocnicza to jakiś smutny żart. Jest to ponadto najwolniejszy klocek w bitwie. Wszystkie pozostałe BB siódmego tieru przewyższają go co najmniej dwoma: liczbą dział, prędkością, torpedami, pomocniczą, lepszym schematem pancerza.
 2. gambeat

  Czy komuś się "sypie" ekran wyników bitwy?

  U mnie po prostu po bitwie niekiedy coś długo muli, a potem od razu bez wyświetlania wyników przerzuca mnie do portu. Faktem jest, że niezbyt często i że jeszcze w najnowszym paczu to mi się nie przytrafiło. Gram bez modów btw.
 3. gambeat

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  A co z Arkansasem? Kiedyś już miał przejechane, jak się lotnik uwziął, a teraz? Nie będzie sensu wyciągać tej łajby z portu
 4. gambeat

  SK za każdy 10T

  1. 100 sygnałów Zulu 2. 100 sygnałów Sierra Mike. Bida z nędzą.
 5. gambeat

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  U mnie już wczoraj dawał jedynie komunikat: Kod WG jest niepoprawny. Spróbuj ponownie. Już nieważny? :(
 6. gambeat

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  OMG faktycznie. Na to nie wpadłem Wielkie dzięki :-)
 7. gambeat

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Będę ogromnie wdzięczny za podpowiedź - w jaki sposób można kupić sobie okręt z DLC na Steam na swoje normalne konto w WoWs lub też w jaki sposób podpiąć normalne konto do Steam? Jakoś nie mogę tego ogarnąć :(
 8. gambeat

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W4R5H1P5A8G5R: Wpadło Mutsu z kapitanem, 10.000 wolnego i jakieś tam sygnały, kredki i zwykłe kamo. Dzięki!
 9. gambeat

  gracz *edited*

  Hmm. Psychoterapia?
 10. gambeat

  gracz *edited*

  Chodzi o ten fragment: Niewątpliwie samozatopienie jest szczególnym przypadkiem uszkodzenia sojuszniczego okrętu, chyba się zgodzisz z tą tezą
 11. gambeat

  gracz *edited*

  Przepraszam, gram na czystym kliencie. Nie znalazłem opcji zapisywania powtórek. Mogę prosić o poradę, jak to zrobić? :) Dziękuję.
 12. gambeat

  HMAS Perth VI Tier Premium

  Nabyłem. Okręt niby fajny, potencjał jakiś ma, ale po 4 bitwach mogę napisać jedynie, że w pakiecie dostajemy wyłącznie losowania na VIII i VII oraz teamy składające się głównie z graczy dotkniętych anacefalią. O czym WG nie ostrzega.
 13. gambeat

  Rotacja map

  U mnie się czasem zdarza, że dopóki nie wygram na jakiejś mapie, trafia mi się w kółko ta sama. Wybór okrętu nie ma wtedy znaczenia, o ile tier okrętu pasuje do tej mapy. Jest to szczególnie wkurzające, jeśli dana mapa mi nie leży, a WG nie jest łaskawe w losowaniach RNG i MM.
 14. gambeat

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Mi się tam lepiej pływa na długich torpedach, za dużo radarozy i sonarozy na tych tierach ;) No ale ja to ja, a nie zawodnik, co Kebabem sam pogonił 4 pancki i 1 krążka ;P
 15. gambeat

  GZ test I

  Bodajże przedwczoraj tak miałem, tylko że nie od GZ, a od Enterprise - skasował mojego zdrowiutkiego Scharnhorsta mimo rozbicia i jakiegoś krążka obok na jeden nalot, zaraz na początku bitwy. Ledwo zdążyłem komuś jedną overpenkę zasadzić i port. Nie było detonacji, zaznaczam. I w sumie nie wiem, czy porównywać to do dewastującego uderzenia, które czasem się zdarza na każdym typie okrętów, czy się zwyczajnie *edited* na OP CV. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
×