Jump to content

AlgerothCZE

Weekend Tester
 • Content Сount

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1357

About AlgerothCZE

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. AlgerothCZE

  ucinnost HE munice

  Přesně tak to dopadá, žačnou střílet na první BB, po prvním větším zásahu otáčejí a snaží se zdrhnout což vede obvykle k jejich zničení. A mezitím tudy nepozorován projede/projedou DD a BB/CV mají veselo.
 2. AlgerothCZE

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Měl bych dotaz k vlajkám. Dosud jsem je skoro nepoužil ale koukal jsem, že už se mi něco nahromadilo a mohl bych je tak začít utrácet. Ale zajímá mě jedna věc, pokud danou vlajku spotřebuji a budu mít zapnuto automatické doplnění, dopní se za kredity nebo už se nedoplní? V popisu okna výběru vlajek je totiž napsáno, že je lze koupit i za kredity. Tak zda to funguje stejně, jako spotřebák koupený za goldy, který se pak doplňuje za kredity.
 3. AlgerothCZE

  ucinnost HE munice

  Tohle by mělo někde pořádně svítit ve hře, když už ne tutoriál. V poslední době se mi totiž stává čím dál víc, že lidé naprosto neví, jak hrát svou loď. Především u křižníků vídám každou chvíli, jak se přestřelujou s bitevkama a ignorují DD či zabírání capu. A několikrát jsem i viděl DD, jak se drží za naší linií. Z takových hráčů bych pak brečel, když díky nim musím s BB tancovat jak divý před torpédy jen proto, že někde je DD a já ho nevidím.
 4. AlgerothCZE

  Königsberk

  Souhlasím, u němců se podle mě nevyplatí používat HE munici ale primárně AP, s tou se dá nahrát pěkně. HE asi tak jedině na bitevky vyššího tieru, kde průstřel není moc reálný a doufat v zapálení.
 5. AlgerothCZE

  Karlsruhe

  Loď sice občas dokáže překvapit, podařilo se mi s ní dát několik citadel jiným (převážně japonským) křižníkům AP municí ale jinak je to opravdu silně o nervy. Nakonec jsem to nevydržel, dohodil 8k free expů a koupil Köenigsberg a toto prodal.
 6. AlgerothCZE

  Kolberg

  Dresden a Kolberg podle mě nejvíc doplácejí na děla. Ty slabé 105mm oproti konkurenčním 150mm jsou velkou slabinou.
 7. AlgerothCZE

  Karlsruhe

  No tato loď je tedy opravdu bída. Sice se dá hrát podobným stylem jako Phoenix ale velice krátký dostřel značně omezuje možnosti. Její největší užití tak je jako doprovod DD a ničení nepřátelských DD. Proti křižníkům to už taková sláva není. Ale docela se mi osvědčilo používat primárně AP místo HE, když mají německé HE tak mizivou šanci na zapálení. Naopak AP prorazí DD a většinu CL na krátkou vzdálenost a při maximu dostřelu zase pomáhá právě trajektorie, kdy lze prorazit palubu. Ale už se těším, až ji zbavím a konečně bude doma Köenigsberg.
 8. AlgerothCZE

  Colorado

  Přidám i svou trošku do mlýna. Po té hromadě kritiky této lodě jsem přistupoval k možnosti nákupu dost váhavě. Dlouho jsem přemýšlel, zda raději kredity nenechat a počkat, až doexpím Fuso a budu moci koupit Nagato. Nakonec mě poslední komenty po úpravách lodě přiklonili k tomu, že ji šanic dám. A můžu říci, že jsem zatím spokojen. Hraje se mi s ní dobře a loď určitě není tak špatná, jak to tu z popisu vypadalo. Pravda, utratil jsem veškeré free expy za druhý trup a pohon a koupil modul na zvýšení dostřelu (a díky násobkům vcelku rychle nakonec vylepšil i základní dostřel vyexpením FCS), takže nemůžu hodnotit loď ve stocku. Zatím, bez posledního trupu, nemá loď žádný vážnější nedostatek. Ano, je pomalá oproti japonskému protějšku ale to bylo stejné i u New Yorku a New Mexica. Dostřel je ovšem slušný, střílí rychleji než NM a Nagato, přesnost je taky dobrá a manévrovatelnost s dokoupením modulu je jen o fous horší než u NM. Takže prozatím jsem spokojený a loď mě baví.
 9. AlgerothCZE

  New Mexico

  Coloreda se neboj, včera jsem ho koupil a zatím spokojenost. Dostřel má po vyzkoumání a dokoupení modulu asi 19,5km což není nijak špatné. HP má sice nejméně ale zase má silnější pancíř, který to kompenzuje.
 10. AlgerothCZE

  Kolberg

  Popravdě to ale není nic překvapivého, vždyť staty německých lodí jsou známy již déle, i zde na foru už byly uvedeny. A bylo jasně vidět, že mají nejmenší dmg a nejmenší šanci na zapálení ze všech tří národů.
 11. AlgerothCZE

  US Navy

  No je docela možné, že pokud bude mít opravdu německý strom jak větev BB tak větev BC, pak toto možná potká i USA. Ti měli víc než dost lodí.
 12. AlgerothCZE

  US Navy

  Je pravda, že minimálně co do rozložení děl by byla Nevada asi lepší než New York. Ale to už bych spíš raději ve hře viděl třídu Pennsylvania, především kvůli památné lodi Arizona.
 13. AlgerothCZE

  Kriegsmarine

  Zajímavý strom, milé překvapení, že BC budou samostatně od BB, ač tedy nechápu, proč v tom případě zůstal Scharnhorst ve větvi BB a tak vysoko. Leda by WG i zde sáhl do papírových vod a jako upgrade modulů dal možnost namontovat plánovaná 380mm děla. A pak mě mrzí absence třídy König, na ní jsem se těšil a věřil jsem, že bude použita (nechápu, proč je tam místo ní třída Mackensen, která by měla patřit mezi BC).
 14. AlgerothCZE

  Kriegsmarine

  Děkuji za odpověď. A náhodou by nebyla možnost odkazu či ukázání těchto návrhů? Jsem fanoušek lodí KM a rád bych znal více detailů či historii vzniku takových návrhů.
 15. AlgerothCZE

  Vlastní jména

  Já bych určitě něco takového též uvítal, už jsem ostatně kdysi stejný dotaz pokládal v otázkách. V Navyfield jsem toho využil rád a líbilo by se mi to i tady, než aby všichni měl jen název třídy lodě. Otázkou je, jak to pak udělat u prémiových lodí, kde jde už o jednu specifickou loď. Ale když ji tu může mít kdokoliv, pak i zde by mohla být možnost jména povolena. Ale samozřejmě je mi jasné, že by to mělo i svou stinnou stránku. Našlo by se mnoho blbů, co by toho buď zneužili (vulgární názvy apod.) či napsali jen nějaké nesmyslné slovo. Takže možnost vypnutí zobrazení jmen by určitě byla vhodná.
×