Jump to content

19makaveli91

Beta Tester
 • Content Сount

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3064
 • Clan

  [B4P]

2 Followers

About 19makaveli91

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

797 profile views
 1. 19makaveli91

  Amagi

  Odo odpuść sobie dalsze dywagacje z owym panem wszechwiedzącym, jeśli dla niego Bismarck jest najlepszy a okręt który wymaga trochę większego myślenia i rozeznania na polu bitwy a w szczególności w miarę regularnego zerkania na minimapę jest bee.
 2. 19makaveli91

  Amagi

  Za wysoko celowałeś, więc się nie dziw. Naucz się może najpierw celować, a potem płacz na forum, bo wina w tym przypadku leży po twojej stronie . Ja nie mam większych problemów by tym okrętem trafiać nawet na 20km+ w inne BB a czasami krążki, dla przykładu ostatnio Kurfurst na początku bitwy, zespotowany przez naszą lotnię wyłapał ode mnie gonga za ok. 50k i dodam że trafienia za 15k+ na tym dystansie nie trafiają się od święta. Podsumowując odpuść sobie pisanie dalszych wypocin jaki ten okręt jest bee, bo nie zanosi by ktokolwiek przyznał Ci rację w tym temacie.
 3. 19makaveli91

  Amagi

  Jeśli Kongo i Amagi to dla ciebie farsa to co mogę więcej powiedzieć,najwyraźniej owa klasa nie jest dla ciebie, bo co jak co każdy normalny gracz powie że w tym przypadku problem nie leży po stronie okrętu a gracza.
 4. 19makaveli91

  Amagi

  Jest, jeśli używasz modułu na przestawianie steru. Amagi w porcie mam od dawna, mam na nim ponad 3x więcej rozegranych bitew od ciebie i nigdy nie miałem z tym okrętem takich problemów jak ty, zwłaszcza nie płakałem przez częste bitwy na X tierze, wręcz przeciwnie(premium konta nie używam, więc teorie że byłem faworyzowany przez "premke" czy coś w tym stylu można odłożyć na bok.
 5. 19makaveli91

  Amagi

  Zdziwiłbyś się ile ten okręt jest w stanie wytrzymać, w szczególności grając na tzw. "kręcenie dupką", to że Ty nie potrafisz grać tym okrętem nie oznacza że inni mają już ten sam problem bo co jak co ale "dobrych" graczy nie jest zdania że Amagi to złom.
 6. 19makaveli91

  Amagi

  Chyba gramy w inną grę, prędzej bym powiedział ze krążki nie mają miejsca bytu na tierach 7+. Odnośnie Amagi to takie głupoty wypisujesz że aż głowa boli, troszkę więcej bitew mam na nim przegranych więc mogę co nieco o nim powiedzieć. Ostatnio wbiłem na nim swój rekord potencjalnych otrzymanych obrażeń(ok. 4,5mln), więc najpierw naucz sie używać ten pancerz a nie wciskasz kit innym.
 7. 19makaveli91

  Bismarck (Tier VIII)

  Przecież tam też jest detonacja, więc niczego niesamowitego tak naprawdę nie ma na tym gifie , tylko zwykle "rng".
 8. 19makaveli91

  Cleveland

  No tutaj to kogoś nieźle fantazja poniosła, oba okręty zbyt różnią się balistyka dział aby je do siebie przyrównywać.
 9. 19makaveli91

  Bismarck (Tier VIII)

  Od dziobu.
 10. 19makaveli91

  Bismarck (Tier VIII)

  A mi nie raz jeden udało sie wsadzić za ponad 20k. To że tobie nigdy się nie udało nie znaczy że nie jest to możliwe.
 11. 19makaveli91

  Yamato

  Co jak co ale Yamato i pomocnicza to tylko marnowanie pkt. Ten okręt nigdy nie będzie brawlerem.
 12. 19makaveli91

  Yamato

  A dla mnie działa Yamato to totalne dziadostwo, na mało którym BB odczuwam wpływ rng jak na tym "czymś", kiedyś było czuć moc tego okrętu, teraz jest co najwyżej średni.
 13. 19makaveli91

  New Mexico (VI)

  U mnie NM w porcie jest od około 2 lat i jak do tej pory nie zauważyłem w nim znacznych zmian.
 14. 19makaveli91

  Amagi

  Nie jest miękki,tylko w przeciwieństwie do np.niemiaszków wymaga trochę lepszej orientacji na polu bitwy i myślenia z wyprzedzeniem. Tutaj pokazanie burty może kosztować parę cytadel, lecz skątowany to już inna bajka, ale jeśli nie potrafisz się nim ustawić to juz twój problem, mi na nim jakoś regularnie wpada drednot bez większych problemów.
 15. 19makaveli91

  Amagi

  I tyle w temacie. Skoro Ty nie umiesz nim grać to po co piszesz teksty typu " W świecie gdzie nie istnieją Bismarck, NC, Richelieu " bądź że nie ma opcji by "zjadł" derpa/smarka? Wystarczy dobrze się nim kątować i trzymać przeciwników na odpowiednim dystanie, bismarcki i tipitze wystarczy trzymać poza zasięgiem ich pomocniczej i "zjadasz" je bez problemu.
×