Jump to content

Gremlaja

Players
 • Content Сount

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6453
 • Clan

  [U333]

About Gremlaja

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. A Arzenál je polo česky a polo anglicky
 2. Gremlaja

  Příchod Jean Barta

  Tak když srovnam Richelieu a Barta tak se mi líp hraje s Richelieu ale za pár her se to uplně porovnat nedá. Pořád nemám odhad na který nepřátele použít HE a AP rozhodně je znát rozdíl v učinku a je třeba to přepínat častěji než u jiných lodí Na dálku trefuju bez poškození , na blízko mě rychle zničej . zrychlení dobíjení dá jednu salvu navíc ( to nic nezachrání ) Přijde mi moc papírovej a děla k ničemu dvacetkrát zasáhnu nepřítele AP a mám za to 3 000 dm jediná šance je HE a snažit se nepřítele upalovat. Za uhlí dobrej ale za kačky bych do něj rozhodně nešel
 3. informace v gamecentru jsou u lodí pořád v angličtině
 4. Technická Budou v royal navy kontejnerech sovereingy já bych jich ještě pár potřeboval
 5. To se těžce nepovedlo torpéda nejde zaměřovat protože je třeba otočit celou ponorku a to trvá strašně dlouho. Nelze si nastavit hloubku jde pouze dolu a nahoru. Zkrátka nepovedlo se. za mě velký mínus.
 6. Já se na heloween těšil ale nakonec jsem hrál jen pár bitev je to o ničem a neni za to nic . ve III nenahraju žádný xp nemam žádný xp pro kapitány , do royal navy a ostatních akcí se to nepočítá, a když už se povede kontejner tak v něm nic zajímavýho neni. ( může nás tu jedině těšit že na tancích jsou odměny ještě horší než tady )
 7. sovereingy nejsou z ničeho nepadaj a helloween se nepočítá do royal navy ( v telce se tomuto stavu říká " Zabili Kennyho " )
 8. Jéé dík na tenhle článek jsem se ještě nedíval. Já ted po poslední přeinstalaci WG game centra trochu ztrácím přehled o tématech nových článků. ( gamecenter mi zobrazuje u tanků v češtině a u lodí v angličtině a tak nevím co je nového ) Na českou stránku hry chodím vždy po pár dnech a když je novinek hodně tak to nezvládám číst všechno pořádně Tak že moje chyba příště budu číst víc ale ještě jednou dík za odpověd.
 9. Jak je to bude ještě po 17 říjnu možný získat nějaký sovereingy. já pár dní nestihl a něco málo bych ještě potřeboval a ono to píše počkejte na nové pokyny a já nevím jestly ještě nějaké budou
 10. Gremlaja

  Statistika obsahu kontejnerů

  dneska 50 drak vlajek ( + 333% zkušeností pro velitele ) Už jsem pomalu nevěděl jak SC vypadááá
 11. YabbaCoe prosím pošli nahoru že mi kvůli testum selhalo Gamecenter Dělal jsem test 7.6 rozhodl jsem se že test 7.7 dělat nebudu a tak jsem testovací verzi hry běžným způsobem rozhraním v PC odinstaloval. Ted neustále Gamecenter aktualizoval testovací verzi která byla právě kvůli neustálému akualizování odinstalovaná gamecenter se jí snaží opravit. Přistoupil jsem nakonec k odinstalování Gamecenter. Protože nikde není samostatná instalace Gamecenter tak ted hraju bez něj stačilo vyházet zástupce exe souboru hry na plochu lodě jdou a tanky se taky spustily ( od začátku považuju Gamecenter za blbost a jsem rád že jde hrát bez něj ) Já osobně doporučuji Gamecenter zrušit uplně P.S.: ( vypnutí aktualizací způsobí červenej vykřičník u verze hry která tam neni. není možnost odstranit nepoužívanou hru z gamecentra )
 12. ty stuhy s informací že jsem odhalil se mi líbí
 13. Gremlaja

  Volná diskuse na téma WoWs

  Pardon je to ke stránkám hry a nějak nevím kam s tím YabbaCoe můžeš někam poslat že neni stabilní čeština ve stránkách ( Otevřu si stránky hry lodí jsou česky , kliknu na článek přečtu článek v pohodě v češtině , chci se vrátit na hlavní stránku kliknu na hlavní stránku nebo na šipku zpět v prohlížeči a pak je to loterie velice často skončím na stránce v angličtině zhruba 3x z 5 případů se mi to tak stane ! ) U stránek Tanků a Letadel se mi to nestává !!! Win 10 64bit prohlížeč Chrome (64bitový) aktualní běžná stránka https://worldofwarships.eu/cs/ po přeskočení do anglický verze https://worldofwarships.eu/ prostě to samo přeskočí na eu
 14. Gremlaja

  Duca d'Aosta

  super obratná lodička na dálku sype docela slušně do nepřítele ránu za ranou ( naprosto dokonalá na takový ty mise zasáhněte nepřítele 1 000x hlavní baterií ) Torpéda mi moc nejdou navíc tech 12km trochu trvá a nepřítel zrovna nedrží směr ale už jsem je hodně krát využil na blízko ( využít obratnosti a mezi ostrovy se rychle přiblížit a pak z 1km rovnou do boku nepřítele ) fakt je že mě trochu pocuchají ale je to větší zábava.
 15. Gremlaja

  Slevové kupóny

  Mě přišly do mejlu 3 slevový kupony využil jsem první na měsíc premka a pak přišla aktualizace u letadel na verzi 2.0 která zničila world of warplanes udělali z hezký hry obludnost a protože WG neposlouchá názory hráčů a dělá vylepšení která vedou hru od 10 k 5 tak nenakupuju již nic a zbylé kupony jsem nechal propadnout a žádný kupon mě nepřesvědčí nakupovat od WG když je jen otázkou času než se hrou provedou to samý co s letadlama
×