Jump to content

Baklarzan

Beta Tester
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16600

About Baklarzan

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

116 profile views
 1. Baklarzan

  Okręty podwodne

  Okręty podwodne do czasu opracowania napędu jądrowego oraz napedów opartych na nadtlenku wodoru i ogniw elektrycznych były racze okrętami nurkujacymi
 2. Baklarzan

  Osiągnąć doskonałość - wątek na forum

  No co kolejny członek wysunięty z ramienia na czoło . Steven pewnie chciał cały czas pieniędzy za swój face w grze to sie dogadali z szczerbatym hokeistą , A na marginesie czy gosc co tyle zarabia implantu nie może sobie założyc ? Drogie WG kupcie go nieszczesnikowi albo to kolejny pokaz znajomosci morskich przypadlosci czyli szkorbutu bo z tego co wiem linia brzegowa Bialorusi nalezy do najdłuższych na świecie I co ma piernik do wiatraka czyli hokeista ruski z okretami wojennymi ? Chodzi po wodzie ? Ząbek stracil w bitwie knajpianej z marynarzami us navy ? Pewnie jego pojecie o morskich sprawach takie same jak Perowej co jak jej na kartce nie napisza to glupoty gada Na koniec konkurs znajdź 3 różnice :
 3. Baklarzan

  Obecna misja ARP Takao - zmiana wymagań

  Misje prościutkie z całej kolekcji ARP zostały 3 do zrobienia . Takao 3 dni robiłem . Fakt rekompensata z dublety powinna być przyznana i możliwość powywalania zduplikowanych kapitanów również .
 4. Baklarzan

  Projekt R - WAŻNE ZMIANY!

  Nie dziwnie zaliczone bo nie zrobione z automatu i to poprawili ok. 8.00 . Czyli u mnie perelki sie zgadzaja ma byc 179 i jest - i lipa do nastepnego tygodnia....
 5. Baklarzan

  Wersja 0.3.1 oczami Społeczności

  Tak na marginesie Faja powinen sobie dać spkój z kręceniem filmów o Warship'sach a nie wie czym płynie , ani nie wie co to był za okręt . To gra zupełnie inna niz Tanki - mimo ze wschodni bracia dodali pare papierówek np Izumo , a na drzewku pomineli Akagi , kage , Shinano bądź Midway . Rozbrajajace było : "Shokaku wyglada tak". Stary gracz też się nie popisał -ludzie mysła ciągle że , Warships to czołgi na wodzie : "Colorado okręt kamperski" P.S, Społecznym komentatorom poleciłbym przjrzenie choć pobierzne wikipedi gdzie owe okręty o których starają sie cos mądrego powiedzieć są całkiem sensownie opisane .
×