Jump to content

ThePoisonDwarf

Players
 • Content Сount

  477
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3440
 • Clan

  [DV]

About ThePoisonDwarf

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bella Caledonia

Recent Profile Visitors

366 profile views
 1. Mogłem poprawić rysunek i to zrobiłem. Po tym jak inny użytkownik forum zwrócił na to uwagę również się dopisalem. Zamiast normalnej dyskusji wystąpił klakier WG (wiesz kto) i moderator-fanatyk. Sami sprowokowaliście taką, a nie inną 'dyskusję', a w zasadzie goofnoburzę jak to określiłeś.
 2. Za mało wazeliny - musisz dokupić.
 3. To naprawdę szczęście, że nie pracujesz w poważnej firmie zajmującej sie finansami lub inżynierią. Strach byłoby powierzyć pieniądze lub skorzystać z twoich produktów inżynieryjnych.
 4. Polecam słownik PWN (lub dowolny inny) i sprawdzenie znaczenie zwrotu 'postawa roszczeniowa'. Oczywiście można rozciągać ten zwrot do ekstremum jak starasz się to robić w tym wątku. Dwóch użytkowników śmiało znaleźć 'problem' i zwrócić na niego uwagę - postawa roszczeniowa.
 5. Roszczeniową ? Czy ty chociaż rozumiesz znaczenie tego słowa ? To, że znalazłem (nie ja jeden - do dwóch umiesz liczyć ?) 'problem' i zwróciłem na niego uwagę to jest postawa roszczeniowa ?
 6. Czy to jest oficjalne stanowisko WG ?
 7. Ma znaczenie. Uruchom wyobraźnię: 'Artysta' zrobił kamuflaż na całej burcie w ten sposób, że istotne części tegoż kamuflażu znajdują się poniżej linii wodnej. Zwykłe graficzne 'ściśnięcie' lub ucięcie takiego kamuflażu na obszarze widocznym powyżej linii wodnej zmieni całkowicie efekt. Chyba, że jedyny kamuflaż jaki wchodzi w grę to klasyczne plamy i ciapki - wtedy bez znaczenia, ale w tym konkursie z tego co widzę, można np. pójść w jakże lubianą na forum abstrakcję i stworzyć coś na wzór np. Southern Dragon. Z uwagi na powyższe wskazane jest zaznaczenie linii wodnej, ale WG słynie z niedoróbek więc nie liczę na pozytywny odbiór.
 8. G00fno widać, a nie linię wody. Zwłaszcza jak ktoś widzi Błyskawicę pierwszy raz. Grubsza kreska określająca linię wody by nie zaszkodziła. PS. Tak, ja wiem gdzie jest linia wody, ale 7 latka nie bardzo, a w konkursie zamierza wziąć udział.
 9. ThePoisonDwarf

  Jak wystartować w WoWs. Poradnik

  Bez przesady. Do tieru VIII włącznie można spokojnie bawić się bez konta premium (stracić kredyty w bitwie T VIII można, ale to się często nie zdarza). Owszem, grind będzie dłuższy, ale czy to jest jakiś wyścig ? Do tego jeżeli skorzysta się z linka polecającego od znajomego to na początek dostajemy krążownik premium Diana (II tier ?) , a po dojściu do VI tieru w okrętach drzewkowych dostaniemy pancernik V tieru USS Texas. Przy okazji można dostać też parę dni premium i wagon flag/kamuflaży.
 10. ThePoisonDwarf

  Za co lubię WoWs (moje skromne zdanie)

  + perk na wcześniejsze wykrywanie torped jak brak hydro.
 11. ThePoisonDwarf

  Royal Navy Event

  Ruska gra to pewnie skrzynki z podobizną Dziadka Mroza lub Stalina w zimowej kufajce ;)
 12. ThePoisonDwarf

  Kontenery Royal Navy

  Uciułałem 200 na Gallanta, bez T7 RN DD nie dostanę już więcej niż 15 więc Warspite raczej odpada. Napisałem raczej bo może się cud zdarzy i wypadnie mi RN DD T7/8 z kontenera (3 zostały, to byłby faktycznie cud) i dorobię jedną misję dostępną tylko dla nich, ale mam pytanko: Warto brać Warspite ? Mam w porcie QE i szczerz mówiąc szału nie robi (dramatu też nie ma), a Warspite lepszy ma obrót dział (już się do tego przyzwyczaiłem). Jako zarabiarka kredytów lepszy jest Warspite czy Gallant ?
 13. ThePoisonDwarf

  Royal Navy Event - Absolutely frustrating/unfair

  Buying containers from WG is something like the pic below shows:
 14. ThePoisonDwarf

  Kontenery Royal Navy

  Właśnie wylosowało mi Icarusa. Szkoda, że nie T7/8, bo na Acascie już mam expa na Icarusa naciułane, ale zawsze będzie kasa ze sprzedaży.
 15. ThePoisonDwarf

  "Superkontener"

  Większą ? Nie przypadkiem powinno być mniejsza ? Nie mam teraz Excela, ale jak losuje (w Pythonie) liczby losowe to mam przedział 0-1 i jeżeli chcę coś wyciągać z szansą 1% to nagroda będzie za przedział 0-0.01 (chociaż może bardziej symetrycznie byłoby 0-0.005 i 0.995-1, co daje 0.5% szans z lewej i prawej strony przedziału). edit: tutaj jeszcze dochodzi kwestia jak bardzo losowy jest ten generator losowy, bo jeżeli np. odzwierciedla krzywą Gaussa i mamy najwięcej wyników ze środka przedziału to wybór zakresu, z którego przyznajemy nagrody jest kluczowy. Idealnie to powinien być 'flat-top' i wtedy obojętne jak sobie wybierzemy ten 1%.
×