Jump to content

ThePoisonDwarf

Players
 • Content Сount

  508
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3585
 • Clan

  [DV]

About ThePoisonDwarf

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bella Caledonia

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. ThePoisonDwarf

  Stal za pieniądze

  Stop żelaza z węglem. Co wygrałem ?
 2. ThePoisonDwarf

  Stal za pieniądze

  W tych bitwach gdzie grałem używanie dymu nie miało sensu - nic bym nie zdążył z tego dymu zrobić. Druga sprawa jest taka, że boty bardzo dobrze omijają torpedy i ja na coopie jedyną szanse w storpedowaniu przeciwnika widzę w yolo rajdzie. Aigle miał też swoje zalety bo jak rzuciło na V to pędziłem w stronę Emeralda wsadzić mu z 10 cytadel - czasem się udało, a czasem jakiś NY czy inny BB zdążył zdjąć go na salwę. Tak czy siak, jakoś nie trafiłem bitew na coopa z szansą puszczenia dwóch salw torped. Do tego, żeby z tego dymu coś zdziałać to ktoś musi spotować, a na coopie większość pędzi na yolo i wali torpy z przyłożenia. Dlatego tak dziwnie mi ta Twoja opowieść brzmi, rzekłbym idzie w stronę legend o smoku wawelskim (coop, siemka, dym, ktoś spotował, boty nie ominęły torped walniętych nie z przyłożenia - nie klei się). Jednak nie wykluczam w 100%.
 3. ThePoisonDwarf

  Stal za pieniądze

  Miałeś 'zaje..ty' team kamperów. Ile razy gram coopa to przypomina to 'rush B cyka' - po 3-4 minutach już nie ma ponad połowy przeciwnika. Przy misjach na Cossacka chciałem robić fragi na coopie i wybrałem sobie jakiś krążek do tego zadania - szybkie DD zgasiły przeciwnika po 2-3 minutach i dla mnie został jeden ochłap. Potem brałem na te misje Aigle i na dopałce(+flaga) dałem radę pierwszy dopaść boty i zatopić.
 4. ThePoisonDwarf

  MM na VIII tierze

  Naprawili. Z 80% spadło na 79.5%.
 5. ThePoisonDwarf

  ciagle przegrywanie

  Cała ta 'mechanika' chyba ma ten sam cel co przepisy VAT w Polsce.
 6. ThePoisonDwarf

  Penetracje w DD

  Czasem nawet chyba warto walić z AP w 'pełnego życia' DD - w tej dodanej ostatnio bitwie z okrętami 'Halloween' często włączałem 'infernal accuracy' na leviathanie i waliłem w Ghoula, pare razy zszedł na salwę, z zwykle zostawało mu kilka % życia. Ciekawe jakby wyglądała salwa z np. Lyona w Mahana czy innego DD 7 tieru.
 7. ThePoisonDwarf

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie podsuwaj im tego pomysłu - przy zdaje się nieskończonej ilości samolotów na CV to wiadomo jak to będzie działać.
 8. ThePoisonDwarf

  Royal Navy Event

  Ja bym się skusił, bo nie mam żadnego BB premium, a do tego 6 tier brzmi fajnie, ale po grindzie Cossacka mam (delikatnie mówiąc) dość WoW'sa, ale nie wykluczam się na 100% ;)
 9. ThePoisonDwarf

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  'It's possible that some types of aircraft in such alternative branches would be able to set smoke screens, saving heavily damaged ships from destruction. They might also be able to help allied battleships with putting out fires, or even land on water and capture objectives. ' Będą zrzucać pływające świece dymne, mieć na pokładzie samolot gaśniczy (lol) i brygadę naprawczą, która zrzucą na spadochronach ? Mimo chorego wpływu CV na wynik bitwy wolałem stare rozwiązania.
 10. ThePoisonDwarf

  Royal Navy Event

  Prinz Eitel Friedrich.
 11. ThePoisonDwarf

  Royal Navy Event

  Wczoraj dostałem i zrobiłem jedną bitwę (rzuciło na 10 tier) - to za mało, żeby stwierdzić czy jest mocny, ale gra mi się nim przyjemnie. W końcu jest to IMHO zajefajny gunboat z doskonałym camo i niezłymi torpedami (mało, ale są). Ma wszystko czego brakowało mi w Kijewie - więcej dział i doskonałe camo, nie ma już opcji, że jakiś japoński szmelc będzie mnie spotował, a 3/4 floty przeciwnika naparza we mnie ze wszystkiego co się da (plusem tego było robienie potencjalnego dmg na Kijewie - 1.5-2 mln w 5 minut bitwy).
 12. ThePoisonDwarf

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Zawsze można kupić 5 gwinei za chyba 20 zł. Mnie zostało do końca 5 gwinei (gdzieś po drodze jedna się zgubiła) i się waham bo ostatnio nie bardzo mam chęć na WoWs.
 13. ThePoisonDwarf

  Na randomach nie da się grać....

  Sensowne, ale teraz postaw się w roli szefa sprzedaży WG i popatrz jak spadnie sprzedaż premek z tierów dotknętych filtrowaniem. Jak to mówił Ferdek Kiepski uciąłbyś kurze złote jajka ;)
 14. ThePoisonDwarf

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  I rozwalający balans na T5 pokemon gotów.
 15. ThePoisonDwarf

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Tak samo jak przetrwała 'papierowa' Pensacola ;)
×