Jump to content

HexOmega

Players
  • Content Сount

    27
  • Joined

  • Last visited

  • Battles

    11914
  • Clan

    [EMU]

About HexOmega

  • Rank
    Able Seaman
  • Insignia
    [EMU]

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Warszawa

Recent Profile Visitors

245 profile views
  1. [EMU] EKIPA MOCNEGO UDERZENIA [EMU] ZAPRASZA Jesteśmy nowym polskim klanem, założonym w listopadzie 2018 roku. Poszukujemy ludzi do Bitew Klanowych (i nie tylko), grających regularnie i świadomych, że to tylko gra, a nie puchar o złote gacie. Mówimy "statki" i dobrze nam z tym. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł w spokoju grać solo albo w dywizjonie, to zapraszamy do nas. Nie wymagamy stałej obecności na discordzie w czasie gry, jeśli nie masz na to ochoty. Jeśli o nas chodzi, to trzon klanu stanowią ludzie z ponad 10 000 stoczonych bitew, regularnie wbijanym Rankiem 1 i grający klanówki w lidze Tajfun. Znamy grę i dzielimy się wiedzą. Prywatnie jesteśmy inżynierami, prokuratorami, studentami i bezrobotnymi. Nie spinamy się w czasie gry, co nie znaczy, że "mięso" nie lata jak drużyna leminguje na A1. Jesteśmy biedni, więc nie mamy konkursów, ale może kiedyś. Na razie zapewniamy suchary i ślaską gwarę. A.. i czasami dzieci płaczą u niektórych w tle. Wymagania: 1. Wiek: 18+ 2. Mikrofon + Discord: https://discord.gg/Sf884W 3. Procent bitew wygranych: min. 50% 4. Średnie obrażenia: min. 45 000 5. Liczba gier: 2000+ 6. Minimum 1 krążownik Tier X (alternatywnie może być pancernik lub niszczyciel, ale musisz być na nim naprawdę dobry).
  2. HexOmega

    Hall of Fame Rewards Issue

    I agree. I'm still hoping for a British dd, Tier 7 or 8 to finish the missions.
  3. HexOmega

    0.7.9 - Royal Navy

    Czy tylko ja jeszcze nie dostałem kontnererów za zdobycie miejsca w "Hall of Fame"?
  4. HexOmega

    GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

    Chciałbym się też przyłączyć do podziękowań. Dla mnie to pierwsza taka impreza i już wiem, że na pewno nie ostatnia! Szczególnie chciałbym podziękować zbawicielowi @Radeckij - za organizację całej imprezy i zamówienie melexa w najbardziej krytycznym momencie wyprawy, @WG_Lumberjack za szczodre dary a jeszcze bardziej za cierpliwość w wysłuchiwaniu i odpowiadaniu na pytania :) i wszystkim uczestnikom, z którymi miałem okazję rozmawiać, a których nicków nie pamiętam ;-)
  5. HexOmega

    GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

    Ten w turkusowym swetrze (mokrym niestety) to ja :>
  6. HexOmega

    Arms Race Mode

    Feels much like arcade game, which isn't bad for me. What I like is that finally there is some thought in team decision - they want the buff. There is this urge to get into the battle zone, instead of border hugging. What I don't like is that there is not much explanation on what the bonuses do in the first place, and that the timer indicated when the area will be ready for pick up. My first thought was that I only have 2 minutes to get it untill it's gone. And many other people did so, as they were shouting at people, why aren't they taking the buff. Unsymmetry of the buffs is also an issue - they should either all spawn in the middle, or double - one for each team. Right now it could happen that you get all the buffs very close to you or that all you can do is the other players getting the buff. And the last thing - the "final cap" was usually a formal thing, rather than a chance of salvation. The game was already either won or lost at the time when the final cap spawned. But the idea is nice. There could be hope :)
  7. HexOmega

    GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

    Ja na poważnie rozważam przyjazd. W przeciwieństwie do innych tu piszących, jechałbym z Warszawy :-P, ale mam ochotę i o dziwo termin mi pasuje :)
  8. Mam 15 okrętów Tier X - wszystkie za wyjątkiem Khabarovska (będzie za kilka dni) i lotniskowców. Grałem w ostatnich 3 sezonach bitew rankingowych i dobiłem za każdym razem do Rangi 1.
  9. HexOmega

    Musashi BB Party z Drwalem!

    Bitwa 1
  10. HexOmega

    HSF - High School Fleet

    But there's only the HSF camo for Yamato. Where's the HSF collection?
  11. HexOmega

    HSF - High School Fleet

    So... where is this HSF content in PTS Round 2?
  12. HexOmega

    Campaign "The Battle of the North Cape"

    Same thing for me - https://replayswows.com/replay/13205#stats Did I miss something or is it bugged?
  13. HexOmega

    General Feedback

    Arrowhead is missing between the guns and the Saint-Louis.
  14. HexOmega

    General Feedback

    Well, for CW, I've spent a lot of time getting into each position with my Montana, which is not the fastest ship to cruise around. My friends were also checking the Des Moines positiones and what can you shoot at - this took us a long long time. Also for a penetration tests - what distance is needed in order to be able to citadel enemy ship of given type. I'd say 1h would be appreciated, but we can live without it :-)
×