Jump to content

baart33

Beta Tester
 • Content count

  1,660
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7227
 • Clan

  [ALN]

About baart33

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 12/17/1977
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

7,050 profile views
 1. Wielike Miasta Bez Klubu

  aj aj: co by nie gadali, 40 lat nauczyciel, byłem na każdym..dla Atheriona;) Czarno - Niebieskie Szatany) haha mi tu nie gadaj, że wolicie miec na przeciw jakieś"Wronki":)
 2. Wielike Miasta Bez Klubu

  początek od dziada starego;)
 3. haha moja największa wtopa, to >>>>> strata 400zl na prostą tutkę dla koleżki, a najlepsza i niezapomniana impreza, historia życzę każdemu taką nockę----------------------------------------->>> hah życze każedmu przeżycie takich 3 dni a place holder:) wieżę, że ktoś, coś, pozytewie podbije moje emocje z dawnych lat...ktoś tam, był? czemu żeśmy, jechali "POLSKA bez ŚlĄska" ktoś pamięta czemu?: kto poszedł wtedy pierwszy raz a kose?
 4. daj jakiegoś TS

  1. baxowaty

   baxowaty

    92.222.81.147:9995

    

   :)

 5. [MS-B] Korsarze MS-B

  WTF? Agrest co ty gadasz? ja budzę z ciekawosci tych "korsarzy" kim oni byli?
 6. [MS-B] Korsarze MS-B

  i to już koniec? czemu tak? podbijam!!!!!!!!!!!!!
 7. Brytyjski klan COFC rekrutuje

  dzień bez dojebania się dniem straconym;)
 8. Dyskusja o CW wersja WoWs

  boooooooooooooooooooooooooli dalej!!!!!!!!! kupiłem w razie "W" E- peta, jade bez tabsów itp. jak mam atak to ide na sale sie ponapierdalać, ale mało pomaga.. już miesiąc minął i masakra, po ilu zaczyna być łatwiej?:D
 9. Gratuluje:) dawno mnie tu nie było, nie sądziłem, że będziecie tak wytrwali i dacie rade tyle bitew rozegrać w tym "żart trybie" :) tak czy siak, jesteście pierwszym PL klanem, który jest tak wysoko, za to należy się duże: w sumie żałuję, że to wszystko nie zgrało się w czasie i przestrzeni, kiedy nam się też chciało:) mogło kawał dobrego rozpierdolu z tego być haha
 10. ale który rudy? tam każdy/każda jest rudy:D:D ja *edited*, wszyscy już mają FIOLETOWE tagi klanu? co tu sie porobiło? serio ta gra stała się taka mało elitarna?;) Ten post był edytowany z powodu: (wulgaryzmy).
 11. [MCR] - Mistrzowie Ciętej Riposty

  dlaczego jesteś "bezinteresowny"?:))
 12. hmm nie w takiej Polsce forum się rodziłem, czyli co ? Quiz!!!!!!! znajdż złego brodacza na filmie!!!!!! kto pierwszy ten 1000 gelda, na *edited* ;) szybciej. bo mi się płacić znudzi, za chwilę pomyślę, że WG takie bonusu daje, że nikt tysiąc geda za farjer nie chce;>? kończymy temat o 10.00.08 04.2018. godz. 10.00. kto posta *edited* temu popłynie;) a w między czasie, takiego typa spotkałem na zawietrznej Ten post był edytowany z powodu: (wulgaryzmy).
×