Jump to content

luk0i

Beta Tester
 • Content Сount

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3089
 • Clan

  [HOB]

About luk0i

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Jammed

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. luk0i

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  No dobra... nie strzymam... : ( Czy wszystkie tematy na forum musicie zamieniać w doły płaczu? Naprawdę Wam tak źle? Może zatem rozważcie zmianę gry... Są tematy stworzone do płaczu i rozdzierania szat. Drzyjcie się tam prosze... Ten topic był (do tej pory) jednym z użyteczniejszych na tym forum... @WG_Lumberjack Drwalu (czy inny modzie) - jak się da to wywal trochę tego offtopu i #MAKETHISTOPICGREATAGAIN ehhh... w sumie... po co ja się wogóle gorączkuję... jak zawsze edytowano z tego wyjdzie. Idę poszukać takiego tematu na ang forum...
 2. luk0i

  0.7.11 Zmiany balansu gry

  Potwierdzam. Coś jest mocno nie tak z MM T VIII. Praktycznie każda bitwa która grałem była na X. Już nawet Ibukim rzadziej widziałem Tier X niż ósemkami. I niestety zwykle są to bitwy duuużo tier X, parę IX i 1-3 VIII
 3. luk0i

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Zgadza się. Okręt sławny z tego, że uciekał za wolno... Jak dajesz grafiki z książki to się nie odzywam. Ale, IMO tutaj dobrze zrobiłeś, bo strasznie ciężko by było zgadnąć bez znajomości tego konkretnego rysunku/malowidła. Bardzo mało szczegółów, poza tym akcja chyba się w nocy dzieje czy coś... ;)
 4. luk0i

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Brak zagadki... to ja coś wrzucę. Całkiem "sławny" okręt. Ogólnie zagadka powyżej, jeżeli ktoś potrzebuje większej ilości szczegółów to zapraszam do spoilera. ;)
 5. luk0i

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  HIGHEXPLOSIVEJAB kolejny kod na Ring. Mi odpalił za 5-6 razem.
 6. luk0i

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Ale kucyki sote, z grilla, czy w potrawce? No i pytanie zasadnicze - jaki alkohol do tego? :D
 7. luk0i

  Kontener Steam

  to samo. Tylko bez tego x2
 8. luk0i

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  nikt nic nie mówi? Smutexowo... IMO ten okręt już się raz pojawił w tej zgadywance... przyznam szczerze, że bardzo mnie ciekawi ten jegomość na pierwszym planie.
 9. luk0i

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Trafinie! Trudne nie było, teraz ty! :D edit: o ja... ależ postów pod postem... nawet mi nie pokazał...
 10. luk0i

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  no właśnie nic... Capri gdzieś się zgubił i nie wrzuca kolejnych rysunków... smutek panuje na morzach i oceanach... Fani paznokcie obgryzają.... Aż z desperacji sam wrzucę jeden z moich ulubionych okrętów w grze.
 11. :D sliczne takie z rana! Morda się sama śmieje :D Dziękować!
 12. luk0i

  Czas to pojęcie względne

  To samo... jakiś skrypt im się widać odpalił... Najbardziej byłem zdziwiony za pierwszym razem... Ale muszę podziękować WG za pamięć. Naprawdę się nie spodziewałem :D
 13. luk0i

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie wiem czemu, ale kod mi wskoczył dopiero za drugim razem
 14. luk0i

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  ARMORPIERCINGUPPERCUT - ring runda trzecia. A może by tak przywrócić ten topic do jego pierwotnego sensu? ;) #MAKETHISTOPICGREATAGIN!
 15. luk0i

  Operacja "Operacja"

  poszło z randomami na 4 gwiazdki, ale to raczej max. Wersja trudniejsza jest... trudniejsza. Plusem poprzedniej operacji jest to, że ludzie się nauczyli, żeby nie topić Rasputina od razu tylko dostukać najpierw okrętów.... Normalnie szok.
×