Jump to content

erik_six

Beta Tester
 • Content Сount

  294
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2845

About erik_six

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. erik_six

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Německá 5 BB je prasárna. Na topu a 180k dmg not bad .
 2. erik_six

  Minsk

  Brokovnicové torpy o rychlosti 70, kdy na ten jejich 4km dostřel prakticky nikdo neuhne. Rozumný smoke, jak tiky, tak trváním. Rychlost a obratnost formule + boost umožňuje bleskové přiblížení nebo ústup. Hodil jsem i modul na motor se kterým neuvěřitelně rychle mění rychlost. 5 ruských 130 mm děl ve 5 věžích s slušně plochou dráhou letu střely poskytují výbornou palebnou sílu. negativa rychlost otáčení věží a ROF nic moc. Prakticky co zásah to motor pryč last stand nustnost. Spot 7,7 km no comment.
 3. To jako vážně? Ten MEGA závěrečný balíček je Tirpitz ve slevě? To je teda překvápko . Čekal jsem nějakou skupinku lodí a ono tohle.
 4. erik_six

  Torpéda - těžce OP a mrzí mě to

  Pokud se ti zdají OP můžeš si je zkusit zahrát, uvidíš sám, že to zdaleka není tak lehké jak se zdá. To můžeš rovnou založit topic proti citadelám až tě dá BB na jednu salvu. WOWS je právě o tom, že každá loď umí dát devastující dmg nepříteli co se plaví špatně. Sám hraješ US CA to jsou hlavní ničitelé právě DD stačí dobře hrát a DD nemá 1v1 žádnou šanci. Na low tierech co hraješ, mají torpéda krátký dosah, DD je většinou vidět předtím než vypustí torpy a je dá se jim poměrně jednoduše uhnout. Přirovnání torpům k artynám je nesmyslné, dá se proti nim slušně bránit, počkej až si tě na vyšším tieru vyhlédne dobrý hráč s letadlovkou pak poznáš co je to mít 5 procentní šanci na přežití.
 5. erik_six

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak jsem si jen tak mimochodem při expení všiml, že je k dispozici mise Bitva u Kolombangara a dokončil 3 misi. Řekl jsem si 12 bodový kapitán se hodí, tak už to cíleně dorazím přece sejmout DD a mít 1750 base to by mohlo jít. Chyba. Buď nebyli DD nebo jsme prohráli, až asi na 10. hru jsem s Amagi se štěstím na 15 km dorazil DD. Poslední mise byla potopit dva křižníky a přežít, člověk vezme BB pár citadel a je to, lehké, že? Z omylu mě vyvedla hned první hra kde bylo v enemy teamu 6 DD 2 CL a zbytek BB. Střídal jsem Colorado a Fuso a nic. Až opět na 10 pokus kdy jsem si řekl tak poslední a dost kašlu na to, to hra pochopila a RNG mě hezky podpořilo dal jsem si v 7 osobku s Fusem - 160K + 4 kily not bad
 6. erik_six

  7. sezóna hodnocených bitev

  No za sebe musím říct, že mě zatím ranked baví, asi je to tím, že jsem začal na 25. Nijak to nehrotím, navíc na to nemám moc času, mám v této sezóně jen 32 bitev a ono jak člověk jede s tím vláčkem vzadu a ne s těmi vlčáky co musí být na ranku 1 hned, tak se to dá docela v klidu. Ze začátku jsem jezdil Fuso, ale teď jsem přešel na Hatsu, protože A) mě víc baví a B) aspoň si vyexpím to další (už podruhé) a za C) s DD se nekempí. 60WR mám jak s Fusem tak s Hatsu a to jsem ještě jen tak z mladické nerozvážnosti dal první 3 bitvy s Hatsu bez přecvičeného kapitána a ve stocku (6km torpy, 6,5 spot ).
 7. To chcete říct, že když koupím 2x tu loď ve slevě, tak poprvé dostanu loď a podruhé plnou palbu v dublonech ? V tancích už tohle už dávno nejde tam dostaneš vždy aktuální cenu (náhradu) takže sleva 3 0procent náhrada o 30 procent dolů.
 8. Tak zatím to vidím tak že si počkám na Kutuzova a Scharnhorsta, škoda, že není ještě nějaká brutální sleva na 5 (70) to bych asi bral ještě Murmansk.
 9. Tak opět na zkušené mořské vlky. Mám Simse, ale ve stávajícím stavu ho odmítám hrát (+Kamikadze, Akansas). Chci si bych si koupit něco na vydělávání asi tak na 8. Na co počkat a do čeho jít s čím máte dobré zkušenosti (CV nechci)?
 10. Po dlouhé době jsem spustil WOWS (naposled si pamatuji start KM CA) a dost mě chybí nějaký souhrn pro mě nových linií abych věděl co má vůbec cenu expit. Myslím, že i nováčci by ocenili nějaký obecnější přehled linií, jejich silné a slabé stránky než hodnocení lodě po lodi. Může prosím někdo kompetentní udělat nějaký ten souhrn? Děkuji.
 11. erik_six

  Arp Myoko misia 300 fires

  Každý ať si střílí čím chce, ale dělat zapalovací misi s BB je mírně řečeno nesmysl, akorát se tím okrádá tým o šanci vyhrát. To je opravdu skvělé když místo citadelových hitů se BB zaměří na rozdělávání ohníčků.
 12. erik_six

  Info z RU fora - diskuse

  Pepsi se zase v pohodě vyhýbá torpům a na rozdíl od třeba Clevelanda se trefuje i nad 10 km. Co je úplně šílené je spot range, je fakt skvělé jet vedle obrovské BB typu NC a být spotlý dřív. Na druhou stranu jsem to občas využíval pro počáteční spot enemy týmu, každý enemák si chce vystřelit po papírové Pepsi co je první vidět. Se mě líbí ten příspěvek o "bufu" Mogami a nerfu Myoka, i po bufu by mělo Atago větší dostřel . Tak mě z toho vyplývá, že lidi hodně řvali jak je možné, že zatímco "chudák" Kutuzov dostane buff tak Mogami se zlikviduje, jak to, že 7 Myoko je lepší s 203 než 8 a jak to že Atago prémiová JP CA je úplně ve všem lepší než loď ve standardním stromě. Řešení hodné WG, aby si přestali stěžovat tak ještě nerfneme MYOKO. Ne říct pojďme teda zvednout dostřel Mogami na úroveň Myoka aby měla aspoň v něčem maličkou výhodu proti Atagu, když jsme 155 zcela znemožnili (ten dostřel mě štve, ale ROF a hlavně otáčení 155 to teda zešíleli) Je vidět že týmové hraní na 8 se blíží. Proč na to expit? To vůbec nepotřebujete! Rovnou si kupte si ty nejlepší lodě pro hraní osmičkových rankedů a týmovek. Best BB = Tirpitz, best CA = Atago, best DD = Lo Yang a teď už čekáme jen na pořádné prémiové 8 CV třeba Enterprise - to pak bude vejvar, to se kasička WG potěší. A nebojte se možnou konkurenci ze standardních stromů pořádně zlikviduje aby nějakého chudáka náhodou nenapadlo vám tyhle prima prémiové lodičky poškrábat.
 13. erik_six

  Vlhká zpovědnice

  Nevěřím že kromě Lexů na obou stranách tam nebyla ještě 6 enemy CV nasazená symetricky proti tobě. Buď rád že jsi to nehrál dřív. Teď jsou kapitánské skily které snižují rozdíl letadel Teď je MM, CV symetrický a pouze +1 Teď je možnost manuálního útoku stíhačů. Dřív bylo možné s Langley jako jediné CV potkat třeba právě Independence, to byly pak opravdu veselé bitvy. Přesunuto z "Průvodce hrou → Lodě → USA → Letadlové lodě → Independence"
 14. erik_six

  Nefunkční kouřová clona

  Právě Cleveland to klidně může mít, CV jezdí teď poměrně málo, sám je v pohodě i bez AA doplňku, tak proč nemít sonar? Jinak samozřejmě pokud tě někdo s doplňkem spotne, automaticky tě vidí všichni a všichni začnou střílet. Tam je problém, že ve smoku sice nejsi vidět, ale sám z něj také nevidíš. Proto smoke házím jen pokud zdrhám jakoby za sebe nebo na střelbu pouze pokud někdo ty lodě svítí.
 15. erik_six

  Matchmaking od verze 0.5.0

  Je pravda, že MM je schopný všeho, nejvíc je to vidět na rankedech kde nestačí jenom nahodit stejné typy lodí, ale pokud možno je řešit i podle výkonu. Spoustu bitev člověk začíná s jasnou nevýhodou. Zdá se mě že MM má tendenci (hlavně u DD) vytvářet "národní" bitvy - na jedné straně 3x Benson na druhé 3x Fubuki. Z poslední doby si pamatuji super MM s Pepsinou kde enemáci měli 4x tier 9 a my ani jeden, ty 9 navíc byly tři DD a BB a aby to nebylo málo byly to dvě divize. Podle MM to bylo vyvážené tak že my měli pár 8 CA a oni jen 7. Oni měli divizi Kager a my 2 osamocené "profíky" s Lo Yangy (chcípli jako první 0 kills oba na jedno Kagero a to na nejvzdálenějším flanku).
×