Jump to content

Dessire

Players
 • Content Сount

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4706
 • Clan

  [CSP]

About Dessire

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

71 profile views
 1. Dessire

  Adventní soutěž

  Mno nič tak dám ešte jeden :D.
 2. Dessire

  Adventní soutěž

  Tu je moj prispevok
 3. Dessire

  Ako hraju Poliaci

  Pozrite si ako hraju WOWS poliaci. https://www.youtube.com/watch?v=WI3KOlfGiPI Ma cenu to hrat ked zas z toho spravia Poliaci cheat game tak ako z WOT?
 4. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Yetty ja to robím už tak že odohrám vždy len po prvú prehru a potom hodnocené na ďalší deň aspoň sa vyhnem sklamaniam. Naposledy tým to štýlom 12 výhier a 1 prehra.
 5. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Páni zas nepreháňajte ja som nikdy moc problémov z US DD nemal. Hrám od začiatku JP DD. Keď človek vie jak nato i keď to US má jednodušie i tak sa dá krásne US DD uloviť .
 6. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  To čo som písal je v správnom vlákne, keď by sisi všimol tak tých príspevkou odomňa v tomto vlákne je už dosť čo sa týka samotného RB. Toto čo som napísal malo byť skôr na zamyslenie sa v čom RB zaostáva.
 7. Dessire

  Prosím o úpravy a zamyšlení

  CV a nebudem to už opakovať lebo to všade píšem torpédove lietadla od Rangera mi vystrielali 2 letky stíhačov namaxované za Hiroyu.
 8. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Neviem mno včera sme dali random ako 3 člený team a môžem povedať že z 10 približne (bolo ich aj viac) 8 výhier vychádzali 2-3 prehry s tým ale že my ako trojčlený team sme zakaždým zostrelili minimálne polovicu lodí. Zabavili sme sa a hlavne zarobili dosť strieborných a expov cca 4-5M - 38k expov za pár hier. Lepšie než RB kde človek len stráca chuť hrať túto hru.
 9. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Máš premko? máš premiovú loď t8? Keď máš a nezarábaš, píšeš rovnaký damage ako ja a máš len par tisíc bude chyba niekde inde. V RB som si včera zarobil 3m zhruba bez odmeny 2m s 2 tier 6 a 2 tier 7. Lietadlovky bežne majú tak 100 - 300 k za match.
 10. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Hm kde si zobral že ja mám 2 m za jednu bitvu. Úplne bežne mám z atagom 200 - 400 k strieborných v random bitve. Čítaj si vyššie prosím ťa a zistíš že nie ja ale niekto iný tu píše že to má skôr než v RB ako bonus.
 11. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Chceš mi naznačiť že ich potopiš viac než 7 ok idem si niekde vycentrovať ruky a modliť sa aby sa na mňa tiež nalepil nejaký ten skill . Včera som nastrielal z Omahou 141 zasahov ale len 48k damage a reward houbeles. Zato z DD 2 potopenia 109k damage 10000 exp a 248k strieborných random battle.
 12. Dessire

  Matchmaking od verze 0.5.0

  MM je otras stále a vysvetlím to 6 DD a oponent žiadne DD a hlavne nebolo to len raz. CV je fajn to sedí. V parte to hadze random strasne naväčšia VI ale boli v parte 3 - VI, IV a III dostali 8-9 tieri proti sebe.
 13. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Si kúp atlantu a zarobíš i postúpiš v RB. Nejaký veľký rozdiel medzi náhodnou a RB nevidím.
 14. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Za jednu bitvu v randomu máš 2m kreditov v tier 5? Mám prémiové Atago to je t8 za bitku tak 200-400k kreditov. So 6-7 v RB 100 - 300k za match + postupový reward ako to je zlé? Ja mam pocit že niektorý by zato chceli aj lietajúce zlaté prasa a poslať peniaze na bankový účet.
 15. Dessire

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Mno neviem ja som získal vlajky ktoré len tak ľahko nedostaneš a bonusi navyše len potešia. Keby si to písal o daily tak to chápem, ale dostal si sa po rank 3 a už píšeš o odmenách mno neviem. Každopádne až budeš ten najvyšší rank potom mi povedz niečo o odmenách. Mne jediné čo vadí na RB je že sú random nič iné mi krkom nelezie. Hodnú chvíľu bude trvať kým si všetci nato zvykneme ale podľa môjho názoru (len môjho) to mali spraviť ako teami a nie ako jednotlivcov. Pretože sa tam hrá v teame a nie každý sám za seba. Sám za seba nepotrebuješ RB stačí ti výpis a nejaký rebriček po ktorom stúpaš. WG zjavne neskúša po sebe žiadne inovácie a mi to príde že strielajú eventové veci do prázdna. Možno keby to prerobili na teami po 3 max v jednom bolo by to zaujimavejšie. Je pravda že pri tých troloch čo to hrajú tiež sa človek nenudí, lebo mu navre krčná žila pri tej stupidite čo vidí na obrazovke.
×