Jump to content

Karadrak

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1342

About Karadrak

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Karadrak

  Speciál: Čínský Nový rok

  Závěrečný úkol je jen pro americké lodě? To se mi nějak nezdá
 2. Karadrak

  Project R v Evropě

  Už je to dávno cajk.
 3. Jo tak to se mi něco podobný kdysi stalo u tanků. Má první hodnocená bitva vítězství a teď se bojím dát další,abych si to nepokazil
 4. Karadrak

  PAX bonusove kody

  Teď jsem dojel z dovolené a utřele jsem jen nos
 5. Karadrak

  CHYBA?

  Já stihl dojet na kraj mapy,najednou se u mě ze strany kde končila mapa objevil torpedopborec - do teď nechápu jak je to možný...já měl děla pochopitelně na druhou stranu,do volnýho prostoru - a upozorňuju u žádnýho ostrova jsem nebyl...dostal jsem plnou nálož torpéd a šel ke dnu. Sice jsem zkoušel točit děla a celou loď,ale to nebyla žádná šance..takže jsem si ani jednou nevystřelil,krásná bitva s bitevní lodí.
 6. Karadrak

  Třídy ve WoT = třídy ve WoWS? Pomozte nováčkovi

  Možná že už tu někde o tom diskuze je,ale nenašel jsem to. Zajímá mě ekonomika...je to podobný jak ve WOT,že se s V a VI tierem dá vydělávat a pak už je to slabší? Bavím se samo o hře bez prémiovýho účtu. Díky za odpověď.
 7. Karadrak

  Open beta - postup

  Oficiálně několikrát napsali že wipe už nebude,tak tu přestaň psát pitominy,když ani neumíš číst.
 8. Karadrak

  Velikost komunity

  A proč sis zakládal účet zvlášť? Mě to ani nenapadlo...Já to v open betě hrál docela hodně a až pak to spojovali s tankama a po vydání to ještě resetli...nechápu důvod proč jsi to aspoň po resetu nehrál na účtu kde máš tanky.
 9. Karadrak

  WoWs spuštěno pro všechny

  Hra asi zatím není v češtině že? Instalační okno je anglický,tak to tak tipuju,do hodky si to snad i zahraju jsem zvědav.
×