Jump to content

Gilisnes

Players
 • Content Сount

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2747
 • Clan

  [_STAR]

About Gilisnes

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Gilisnes

  Statistika obsahu kontejnerů

  Superkontejner za přihlášení - 7 dní prémka.
 2. Tak Bronz vyrankován, s tou šílenou lose streak včera to chtělo celkem asi 30 bitev... Teď ještě dojet kvaldu. Jinak - Jervis je úžasná loďka. Jak jsem na ní na randomu nadával, tak v rankedech je to super stroj. Jediný, co to dokáže outplayednout nějak stabilně je Haida, a dobrej hráč v Z-39.
 3. Ze 17 her jsem dostal 11 proher. Záměrně říkám dostal, sám jsem prodal tři hry, v těch jsem ztratil hvězdu, jinak vše uchráněno. Takže v dalších 8 hrách jsem dostal tým, kterej prostě v raném vývojovém stádiu odmítl mozek. To je.. potěšující.
 4. Gilisnes

  Statistika obsahu kontejnerů

  Z poslední doby 3 superkontejnery - 2 za Halseyho a 1 ze zdrojů... 50x Halloween camo, 100x vlajky na kapitánský XP, 100 antidetonaček. Mno, bylo už i líp EDIT: Dneska ještě jeden SC, 50k free exp... To beru :)
 5. Nějakou dobu okolo toho reworku jsem nehrál... A docela by zajímalo, kterého tarda napadlo, že by bylo fajn na kapitány dát defaultní setup. Ne, prostě jenom vyresetovat kapitány a nechat nepřidělené body, to bylo asi moc složitý. V tuhle chvíli mám miliardu kapitánů, z nichž cirka polovina má místo useful skillů trash setup... Protože se prostě WG rozhodlo. Good job.
 6. Nesouhlasím. Za mě osobně byl dřívější systém hodnocenek lepší - mnohem variabilnější. Ať už se bavíme o počtu hráčů (3v3, 5v5, 1v1 atd...), nebo o lodích - více tierů, což se snaží aspoň nějakým způsobem diverzifikovat snad i tady. Hrát furt dokola to samý by byla fakt nuda...
 7. Typickej ranked...
 8. Gilisnes

  Aktualizace hodnocených bitev

  Na druhou stranu je to asi lepší přístup, než když schytáš bandu trotlů, zahrajete dva, zbytek je k ničemu... A jeden z vás dvou i tak ztratí hvězdu. To mi taky nepřijde moc fajn.
 9. Gilisnes

  Statistika obsahu kontejnerů

  Měl jsem asi 8 normálních ježíškových? A padl London, nějaký uhlí, 300 dublonů, vlajky, camo. Jako... Ta loď je trash, ale má to aspoň heal. Darovanému koni... Asi tak :)
 10. Gilisnes

  Vlhká zpovědnice

  To byl meme s tím, jak ukazuje hůlkou a pak odchází... Když to natypuješ do vyhledávače, najde to obrázky :)
 11. Gilisnes

  Doky: postavte Anchorage

  Lepší název akce by byl: Rozestavte Anchorage a dokupte za dublony No, nicméně nevlastním a ani vlastnit nebudu, ale z pohledu soupeře mi nepřišel nějak hrozivý. Fakt poměrně špatný reload, průměrná alfa, nic moc dostřel. Za to získává docela OK smoke, a fajn torpy. Ale bojím se, že to tu loď ani zdaleka nezachrání. Nicméně můžu se mýlit, a enemy (popř. i spojenci), co s ní hráli, mohli být pouze brambory
 12. Gilisnes

  Ponorky - "FUN" diskuze

  Tak jasně, že přidají, protože content... To, že od reworku nedokázali vyvážit CV-rakoviny a ani takovou pitomost jako Smolensk, Petropavlovsk, Kremlin (protože mother Russia blyat), tak nemám obavy, že by to bylo balancované. WG si kvůli svému přístupu i od ostatních herních společností vysluhuje naprostej výsměch :D Prostě skupinka tardů. Minimálně ti nahoře. Nenaděláš nic :)
 13. Gilisnes

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Můj nový rekord v killech. S torpédoborcema se teprve učím, ale občas mě dokážou překvapit.
 14. KoTS sbírka hotová, padl Boise
 15. Gilisnes

  Statistika obsahu kontejnerů

  2x kontík za Halseyho 25x Bazilišek 15k uhlí
×