Jump to content

JenkinsSP

Players
 • Content Сount

  408
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17767
 • Clan

  [1DF]

1 Follower

About JenkinsSP

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

689 profile views
 1. JenkinsSP

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jest takie prawo, wynikające wprost z praw przekazanych nam przez Stwórcę 'pierwszego procesora': "screen albo nigdy się nie wydarzyło". Twoje słowa możesz bardzo łatwo poprzeć wysyłając screena do supportu.
 2. JenkinsSP

  Czy da się jakoś wyłączyć tryb "Epicentrum"?

  Jest cała masa nieogarów i cała masa ogarów. Kluczem jest MM. Nieumiejętność walki o capy nie dotyczy tylko desek, ale całych drużyn. CV, nie musi ubić deski, wystarczy że powiesi AA nad capem zanim deska dopłynie i już cap jest czysty. DD, nie może wpłynąć na pałę na capa, bo ma naprzeciwko szybkie samoloty z CV, CA z radarami i inne deski. Gra zmieniła się na tyle, że tylko samobójca idzie w capa nie wiedząc gdzie są radary. CA, tu cała menażeria, radary kampiące z pancernikami, włączanie radarów zaraz po starcie, albo przy granicy radar-cap, czyli przecież użyłem radaru, ale szkoda że tak nieumiejętnie że nic nie wyświeciłem, a co do zasady to po prostu brak wsparcia, skupiony ogień trzech krążowników jest w stanie odgonić calą flankę wroga, ale ... łatwiej jest uciekać :D BB, to inny rodzaj problemu, albo trzymają się granicy mapy albo twierdzą że pomagają i to jak, ale będąc 20 km za linią ataku. Jak widzę BB który pomaga i wie co robi to zaraz piszę podziekowania i daje plusy, tych jest coraz mniej. I nic dziwnego, że zdarza się, że drużyna robi wipe w 5 minut jesli w jednej są ludzie a w drugiej pomidory. I jak tu walczyć o capa jak Ci się flanka za plecami zwija? A dopiero jak wejdą okrety podwodne to będzie płacz i zgrzytanie zębów. Pozostaje zatem: A: UNISTALL B: ZAAKCEPTUJ Choice is Yours.
 3. JenkinsSP

  Na randomach nie da się grać....

  Zgadzam się. Strzał od Italiańca boli dwa razy mocniej, bo SAP, i bo ITA.
 4. JenkinsSP

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  bo trza się modlić do RNGesusa i wszystko będzie dobrze :)
 5. JenkinsSP

  CapsLock

  Da się. Tu masz ciekawy artykuł na temat https://pl.if-koubou.com/articles/how-to/how-to-disable-or-reassign-the-caps-lock-key-on-any-operating-system.html ewentualnie z apką https://www.chip.pl/2009/11/zmiana-funkcji-klawisza-caps-lock-na-stale/ i nie przepraszaj za capsa, ludzie rozumieją, ze gra bitewna, że blisko WSAD i ze łapy latają po klawiszach :) rzadko kiedy spotykam się z uwagami na taki temat, zazwyczaj to kampienie, granie nie tak jak umyślił jenerał czy inne duperele :) ale masz +5 do charyzmy za wrażliwość społeczną :D
 6. JenkinsSP

  Cytadela.....

  Nie zapominajmy o Hindenburgu. Potrafi zaleźć za skórę.
 7. JenkinsSP

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  STAR WARS The Old Republic: http://www.swtor.com/r/vNZY7w sub na tydzień za free plus super mount (pojazd do latania, co by nie biegać) i generalnie jak ktoś ma dość hejtu i siermięgi w WOWs to zdecydowanie polecam; dawno się tak nie oderwałem od rzeczywistości, można grać MMO, można STORY, masa zabawek, historii, hitoryjek, mozliwosci rozwoju, wielkie łał co nie zmienia faktu, że WOWs nadal mą miłością jest :P CO WAM ZALEŻY KLIKAJCIE :D
 8. JenkinsSP

  Cytadela.....

  A może to ja jestem jednym z tych twardzieli w Mino :) Spoko, masz rację. Omaha też potrafi, niemniej jednak, z jej widocznością musi bliżej podejść i ma trudniej, ale mówimy tu już o niuansach. DES, Salem, Moskva, Stalin, te wrzucają cytki w co chcą :)
 9. JenkinsSP

  Cytadela.....

  Niby masz rację, ale jak Mino łowi cytadele to po 5-10 od salwy. Jak już mam taką misję to biorę jak już kolega napisał, Minosa, Smoleńska lub Salem. Trzeba wiedzieć gdzie się skitrać, ale na zrobienie zadania wystarczy wtedy jedna bitwa.
 10. JenkinsSP

  Na randomach nie da się grać....

  Wczoraj zjadła mnie (ZAO) Venecja bo się akurat biłem z Musashim, normalnie zdemolował mnie, ubiłem dziada (Musashiego) ale na italiańca już HPków nie starczyło. Jedynym jakim grałem do tej pory to Genova i na swoim tierze robi spustoszenie. Reszte włochów znam z tego, że albo przede mną wieją albo mnie leją. I podtrzymuję te półpance ładnie wchodzą.
 11. JenkinsSP

  Na randomach nie da się grać....

  A bo kierowcy to już tacy są, czekają kto ich poprowadzi, a jak nie ma nikogo to stoją i czekają na rzeź, zauważacie coś takiego? Jak dd pójdzie sam w capa, ubije wrogą deskę pomimo radarów i braku pomocy od druzyny to dopiero wtedy łaskawie zaczynają płynąc, oczywiście usprawiedliwiając się że nie mogli szybciej bo tacy wolni :D Widzę Włocha od razu się raduję, chociaż te półpance to fajne są, biją jak pijus kobite.
 12. JenkinsSP

  Yubari

  nawet ta uniwersalna stodwudziestka powinna umieć coś zrobić niż tylko kaczki strącać
 13. JenkinsSP

  Yubari

  Jedno działo więcej plus szybszy obrót i byłoby malinowo. Ta rurka pelot powinna być włączona do strzelania i już byłoby ok.
 14. Jak mi się coś podoba to trzymam. Mam całą masę okrętów z poszczególnych tierów bo albo mi podpasowały albo mam sentyment. Zdarza się zagrać nawet czasem takim Emdenem, Yubari czy Texasem. Nawet na Furutakę łezka się w oku kręci :)
 15. JenkinsSP

  Top 5 okrętów wymagających balansu.

  1. Yubari (buff AA+ działko) 2. Atlanta (buff AA+prędkość+parabola) 3. Flint (buff AA+prędkość+parabola) 4. Błyskawica (buff AA) 5. Cossack (buff AA)
×