Jump to content

JenkinsSP

Players
 • Content Сount

  426
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  23554
 • Clan

  [1DF]

1 Follower

About JenkinsSP

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,604 profile views
 1. JenkinsSP

  Rework, czyli jak zepsuć rozgrywkę.

  Płyne Flintem, pancernik zamiast mnie wspierać ucieka. Prosze go o pomoc, pancernik mi odpowiada: podziękuj WG. Tak wiec drogie Wg dziekuje Wam za totalne zepsucie gry.
 2. JenkinsSP

  Na randomach nie da się grać....

  w którym miejscu napisałem, że przeszkadza mi te 26 sekund??? jednak czytanie ze zrozumieniem to wielka sztuka....
 3. JenkinsSP

  Na randomach nie da się grać....

  czekać to normalna rzecz, ta gra tak ma, ale było do 5 min, teraz jest bez ograniczeń, podejście bardzo \bezrefleksyjne\ - a co do premium to chyba płacisz za konkretną usługę, prawda? za możliwość grania... bo to raczej dzieki premkom gra ma kasę... tak mi się wydaje.
 4. JenkinsSP

  Na randomach nie da się grać....

  Drogie WuGie. jak wyobrażacie sobie granie na koncie premium, okrętami premium, jesli czas oczekiwania dla bitwy randomowej to "bez ograniczeń"? Wasz bezczelność i traktowanie graczy jak widać także jest bez ograniczeń.
 5. JenkinsSP

  Krążowniki warte uwagi

  Podsumowując, nie graj niszczarkami, bo są najtrudniejsze do opanowania, trzeba umieć ogarnąć spotowanie, capowanie, torpedowanie, dym, hydro, radary, wrogie deski, torpedy, lotniska, miejsca, pułapki... i swoje EGO nie graj lotniskami, bo musisz opanować, rakiety, bomby, torpedy, poszczególne rodzaje AA wrogich jednostek, taktykę wrogiego CV, kąty zrzutu, pilnowanie capów, spotowanie... i swoje EGO nie graj pancernikami bo wolny/ szybki reload i jak strzelasz to musisz wiedzieć po co i do czego, musisz ogarnąć rush, lub kampienie w zalezności od tego jak się rozwija akcja, pozary, buły, overpeny, kiedy się leczyć, kiedy się naprawiać, umiejki poszczególnych wrogich jednostek... bo nie chcesz w Musashi spotkać się ze Smoleńskiem graj krążownikami, bo nauczysz się manewrowania, strzelania z bliska i z daleka, nauczysz się pomagać panckom lub ddkom, nauczysz się atakować lub bronić, korzystać z hydro, radaru, AA , torped ewentualnie a nawet wzmocnienia zasięgu, nauczysz się ścigać niszczarki lub chronić pancerniki, stać w dymie lub strzelać do dymu, unikać torped, lub przyjmowac torpedy... i kontrolować swoje EGO krążki są najbardziej wszechstronne, od szklanych zabawek po stalinium, od pykania zza górki po sieczkę twarzą w pysk, od strzelania na salwy po deszcz ognia lub stali... jesli tylko będziesz chciał sie uczyć i nie zapomnisz, że to gra, że ważna jest druzyna a nie TY, że grasz dla drużyny a nie dla siebie, bo to nie jest liniowy FPP, to jest gra drużynowa... i pamietaj, ze YT nie gryzie i są tony filmów szkoleniowych i cała masa pomocnych osób na forum, musisz tylko umieć przedrzeć się przez las chamów i trolli
 6. JenkinsSP

  Krążowniki warte uwagi

  Hahaha, i niech sobie jeszcze premke 8 dokupi i uczy się na wysokich tierach, dobra porada hahaahh. Chłopie słuchaj się spokojnych graczy, nie wyskakuj ponad 6 tier dopóki nie ogarniesz charakterystyk poszczególnych linii. Nie popełniaj błędu testorenowców i nie idź w high lev, nie znasz lotnisk, ddków, radarów, dymów i torped ponad 10km, będziesz ginął jako pierwszy albo kitrał się całą grę nie robiąc zbyt wiele.
 7. JenkinsSP

  [VIII] Atago

  A jednak trochę przydałby się buff do przeładowania. Okręt super, to była moja pierwsza premka.
 8. JenkinsSP

  [VIII] Akizuki

  Najważniejsze, że Akizuki to zwykły liniowy ship, a zabawa nim jest jak premką. W tym wypadku WG wykonało kawał solidnej samurajskiej roboty.
 9. JenkinsSP

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  I tak, i nie. Im lepiej grasz tym 'balans' bardziej rzuca Ci pomidory do drużyny. Ergo 'i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa'. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Taka jest moja spiskowa teoria dziejów. Z zycia wzięte: drużyna dzieli się na pół. Jedna połówka, lewa flanka 8 okrętów i DD, maruderzy w środku, na prawej flance ja w DD, za mną Smoleńsk i Musashi. Przeciwnik podzielił się lepiej. Przed naszą lewą flanką 4 okręty przeciwnika. Co się dzieje.? Moja prawa flanka ubiła 8 okrętów, przejęliśmy capa i ruszamy na pomoc naszej dzielnej 8ce do której dołączyli maruderzy, zanim zdążyliśmy dopłynąć cała flanka się zwinęła a wróg ubija strzelając w plecy jednego po drugim. 4 okręty przeciwnika gonią naszych aż się kurzy. MM nie jest przypisany do konta i z tym się zgodzę. Jednakże coś jest na rzeczy skoro flanka się zwija mając conajmniej dwukrotną przewagę. Sprawdzasz staty i wszędzie czerwono.. nie od krwi, tylko od sraczki pomidorowej :) Albo ma się mocną psychikę, albo gra się zeby postrzelać i popływać animowaną zabawką, albo...unistall. Taką mam koncepcję Panie Rezyseze :D
 10. JenkinsSP

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jest takie prawo, wynikające wprost z praw przekazanych nam przez Stwórcę 'pierwszego procesora': "screen albo nigdy się nie wydarzyło". Twoje słowa możesz bardzo łatwo poprzeć wysyłając screena do supportu.
 11. JenkinsSP

  Na randomach nie da się grać....

  Zgadzam się. Strzał od Italiańca boli dwa razy mocniej, bo SAP, i bo ITA.
 12. JenkinsSP

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  bo trza się modlić do RNGesusa i wszystko będzie dobrze :)
 13. JenkinsSP

  CapsLock

  Da się. Tu masz ciekawy artykuł na temat https://pl.if-koubou.com/articles/how-to/how-to-disable-or-reassign-the-caps-lock-key-on-any-operating-system.html ewentualnie z apką https://www.chip.pl/2009/11/zmiana-funkcji-klawisza-caps-lock-na-stale/ i nie przepraszaj za capsa, ludzie rozumieją, ze gra bitewna, że blisko WSAD i ze łapy latają po klawiszach :) rzadko kiedy spotykam się z uwagami na taki temat, zazwyczaj to kampienie, granie nie tak jak umyślił jenerał czy inne duperele :) ale masz +5 do charyzmy za wrażliwość społeczną :D
 14. JenkinsSP

  Cytadela.....

  Nie zapominajmy o Hindenburgu. Potrafi zaleźć za skórę.
 15. JenkinsSP

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  STAR WARS The Old Republic: http://www.swtor.com/r/vNZY7w sub na tydzień za free plus super rzeczy do odblokowania (normalnie kosztuje to żywe pieniądze) i generalnie jak ktoś ma dość hejtu i siermięgi w WOWs to zdecydowanie polecam; dawno się tak nie oderwałem od rzeczywistości, można grać MMO, można STORY, masa zabawek, historii, hitoryjek, mozliwosci rozwoju, wielkie łał Zapraszam do klikania i gry spróbowania :D
×