Jump to content

Kozarus_Gulagtus

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4714
 • Clan

  [-BES-]

About Kozarus_Gulagtus

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Slovakia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kozarus_Gulagtus

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  1. Prave, že sa to deje aj teraz, kde priemerne na zapas 2-3 fialky tahaju zvyšok svojho timu. Niekedy to stači a niekedy nie. 2. Bavme sa o novych hračoch (brambory s 10k+ bitkami a HP perkom na BB, tym už neni pomoci). Noveho hrača odradi od hry aj to, keď stretava na nižšich tieroch (3-6) prave tieto fialky s 19lvl kapitanom, ktore si tam "kompenzuju" prave prehry vo vyšších tieroch aj vďaka tomu, že im do timu pridalo tych to Pay to win (VIII, IX premiaky, Puerto Rico) hračov, vďaka ktorym hra skonči do 5 minut prehrou, kde nepriateľský tím ostane v plnom počte. Priklad si WG môže zobrat z niektorych Ranked bitiek (kde to prave hádže hračov s podobnym rankom) , kde na rank 1 nejaký novačik i s peniazmi môže zabudnuť. Podľa statov patriš medzi lepšich hračov, tebe aktualny stav vyhovuje? Že bitka trva 4-5 minut, no hlavne, že som si dal (občas vyžral) 3-4 killy? Kde je v tej hre ta obtiažnosť? Aktualna obtiažnosť je v tom, že okrem nepriateľského timu bojuješ aj proti vlastnym spoluhráčom (torpeda do zad, AFK DDčka minimalne jeden hrač pri štartu, divizie 3xBB, 3xDD, vďaka ktorym je zapas prehraty).
 2. Kozarus_Gulagtus

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Aspon by som nestretaval v time hračov, čo maju 20 000 bitiek a priemerny DMG je 30 000 s BB (a tych na Volnej diskusii u nas je veľa) . Ten MM na zaklade skillu krasne podobne funguje napr. v klanovkach. V najvyššej lige predsa nestretneš lamky, čo si včera kupili Tirpitza a maju 100 bitiek odohranych.
 3. Kozarus_Gulagtus

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Odradzuje ma, keď vidim HP perk na BB. Idealne tier X. + chcelo by to MM na zaklade priemerneho XP skillu.
 4. Kozarus_Gulagtus

  Otázky pro WG

  1. otazka: Planujete pridať animácie streľby protileteckej vyzbroje na lodiach podobne ako to maju sekundarne zbrane? (otačanie sa jednotlivych AA postov, plamene z kanonov). Momentalny stav vizualu AA streľby kazí dojem z hry, kedže trasirky maju takmer rovnaky tvar a vylietavaju akokeby zo stredu lode (čo je občas blbosť). 2.otazka: V hre mame (ako takú) zmenu počasia, čo takto zakomponovat i zmenu a vizual vodnej hladiny (rôzna veľkosť vln). Veľa hračov sa na to pytalo v poslednej dobe na streame u Flamuua, kde použiva prave mod na kľudnu hladinu.
 5. Kozarus_Gulagtus

  Otázky pro WG

  Nazdar, legendarny modul na Z-52 sa da získať akým spôsobom? V osobnych misiach nemam ulohu na jeho ziskanie. Modul bol z hry odstraneny?
 6. Ďakujem sile nejvyššího alias Yasulord za CC kontajner. Padla Gascogne
 7. Splňte mu niekto už ten sen.
 8. Kozarus_Gulagtus

  ► Vojcek1986 ◄ Soutěž ► Mr.Lavičkář ◄

  Keď čakám na další odpočet u Vojčeka lebo som nestihol ten prvý.
 9. Kozarus_Gulagtus

  Měsíční soutěže - ČERVEN: Loajalita + Kreativita + Štěstí

  Diky za CC kontajner, padlo 15 000 uhlia.
 10. Kozarus_Gulagtus

  Měsíční soutěže - ČERVEN: Loajalita + Kreativita + Štěstí

  Je to kampaň!
×