Jump to content

Spinacz100

Players
 • Content Сount

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17706
 • Clan

  [WIDMO]

About Spinacz100

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Stwierdziliśmy, że lepiej będzie grać "for fun" i farmić stal na CW jak reszta polskich klanów. Ktoś inny będzie musiał zadbać o wysoki poziom competetive w Polsce.
 2. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Trzeci raz z rzędu zakończyliśmy turniej KOTS w 1/16. Tym razem odpadliśmy po porażce z klanem SN3K.
 3. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Zakończyła się faza grupowa turnieju KOTS. W swojej grupie zajęliśmy pierwsze miejsce i zapewniliśmy sobie awans do fazy pucharowej. W przyszłą sobotę w 1/16 zagramy z klanem SN3K. Jeśli ktoś chce obejrzeć nasze bitwy z fazy grupowej są dostępne u Flamuu https://www.twitch.tv/videos/1008427954
 4. Spinacz100

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Gratuluje drugiego z rzędu sezonu CW zakończonego w Huraganie. W bezpośrednich starciach okazaliście się lepsi, postaramy się zrewanżować w kolejnym sezonie.
 5. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Rekrutacja do klanu została wznowiona zapraszam wszystkie chętne osoby, które chcą pograć klanowki na dobrym poziomie.
 6. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Dwunasty sezon bitew klanowych za nami. Po raz szósty z rzędu kończymy CW w lidze Huragan. Tym razem ze 111 punktami co dało nam 8 miejsce na serwerze EU. Był to 1 wynik z polskich klanów. Na uznanie zasługuje wynik naszej akademii, która zajęła 5 miejsce z polskich klanów i 39 miejsce na serwerze EU. Korzystając z okazji chciałem sprostować parę rzeczy. Nigdy nie twierdziliśmy, że jesteśmy najlepszym polskim klanem w historii WOWSa. Był klan, który w CW na serwerze EU zajął drugie miejsce czego nam nie udało się dokonać. Był klany, które w turnieju KOTS zachodziły dalej niż my. Widmo może się pochwalić regularnością. Sześć kolejnych sezonów z rzędu kończymy w Huraganie koło dziesiątego miejsca na serwerze EU. Pisząc, że Widmo jest pierwsze czy drugie z pośród polskich klanów dotyczy klasyfikacji końcowej danego sezonu CW. W poprzednim sezonie CW najlepszym polskim klanem byli GRAY w tym sezonie jest WIDMO wynika to z liczy uzbieranych punktów. Nie ma w tym stwierdzeniu żadnych podtekstów. Lubimy rywalizację na wysokim poziomie raz się wygrywa raz się przegrywa zawsze staramy się zrobić jak najlepszy wynik. Robimy to wyłącznie dla własnej satysfakcji. Nagrody za miejsca na CW nie rekompensują czasu który trzeba na to poświęcić. Każdy klan chwali się swoimi mniejszymi czy większymi sukcesami aby przyciągnąć do siebie potencjalnych nowych graczy w tej kwestii nie różnimy się niczym od innych polskich klanów.
 7. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Dzisiaj o 14 00 odbędzie się specjalny stream urodzinowy naszego klanowego kolegi FeelTheseTorps. Do zdobycia będą cenne nagrody. Zapraszam wszystkich do aktywnego udziału https://www.twitch.tv/feelthesetorps
 8. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Kolejny Huraganik z rzędu wbity
 9. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Dzień klanówek w klanie WIDMO...
 10. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Mamy złożony skład do grania w 12 sezonie CW więc na czas trwania klanówek zawieszamy rekrutację do klanu. Jedynymi wyjątkami od tej reguły są dwie sytuacje: chęć dołączenia do klanu gracza, który w znaczący sposób podniesie poziom sportowy klanu lub nastąpią przesunięcia z naszej akademii do Widmo.
 11. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  up
 12. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Jedenasty sezon bitew klanowych za nami. Po raz piąty z rzędu kończymy CW w lidze Huragan. Tym razem ze 106 punktami co dało nam 10 miejsce na serwerze EU. Był to 2 wynik z polskich klanów. Na uznanie zasługuje wynik naszej akademii, która zajęła 6 miejsce z polskich klanów.
 13. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Nasza akademia Mgiełka awansowała do Tajfuna, także gratulacje.
 14. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Piąty z rzędu sezon z wbitym Huraganem
 15. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender

  Do Widmo NIE do Akademii TAK. Jak jesteś zainteresowany wejdź na naszego discorda i napisz do rekruterów.
×