Jump to content

Spinacz100

Players
 • Content Сount

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10758
 • Clan

  [WIDMO]

About Spinacz100

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Pojawiło się nowe zestawienie najlepszych polskich klanów. Awansowaliśmy na 10 miejsce.
 2. Spinacz100

  Szukam Klanu !!!

  Żeby była jasność ja nie mam nic do żadnego klanu tym bardziej polskiego i mój wpis nie jest atakiem na wasz klan. Nie podoba mi się fakt jak jakaś nieodpowiedzialna osoba wypowiada się o moim klanie negatywnie nie mając o nim zielonego pojęcia. Kto zachwala jakiś klan osoba która tam jest lub która tam kiedyś była. Masz rację nie musi on już być waszym klanowiczem. Nie mówię że założył konto specjalnie po to by pisać na forum to by była gruba przesada. Nie szkodzi że nie kojarzysz mojego klanu po klanówkach to się zmieni :)
 3. Spinacz100

  Szukam Klanu !!!

  Co Ci się WIDMO nie podoba nic o nas nie wiesz i się wypowiadasz. Jesteś klanowiczem klanu MS-B, założyłeś sobie drugie konto i wykorzystujesz je do oczerniania innych klanów. Świetnie zareklamowałeś swój klan, gratuluje.
 4. Spinacz100

  Szukam Klanu !!!

  Cześć. Zapraszam do nas szukamy dobrych graczy do wspólnego grania dla frajdy i powalczenia o wyższe cele w bitwach klanowych. Wejdź na naszego discorda porozmawiamy. Wszystkie informacje są na podnej stronie
 5. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Jeden dzień na klanówkach dopiero 11 miejsce na świecie słabo nam poszło
 6. Spinacz100

  ehhmhmm

  Nie ociągaj się tylko dołączaj do nas mamy dobrych graczy i zdrowe podejście do gry. Razem powalczymy o wyższe cele w przyszłych bitwach klanowych. Wejdź na discord https://discord.gg/BAqrpAB i sam się przekonaj, że warto. Zajrzyj też na forum po więcej informacji
 7. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Podziękowania dla klanu [ALKO] za fajny trening
 8. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Pojawiło się najnowsze zestawienie najlepszych polskich klanów. Znaleźliśmy się w nim na 13 miejscu. Myślę, że to niezły wynik jak na klan, który został założony 47 dni temu.
 9. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Podziękowania dla klanu [WOB] za ciekawy trening
 10. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Szukamy dobrych graczy, którzy wesprą nas w nadchodzących bitwach klanowych. Zapraszam
 11. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Klan rośnie w siłę. Niedługo Latający Holender wyrusza na wody wows siać strach i zniszczenie https://wows-numbers.com/pl/clan/500178562,WIDMO-Latajacy-Holender/
 12. Spinacz100

  Szukam nowego klanu

  Cześć. Widziałem, że wczoraj zajrzałeś na naszego discorda ale niestety nie byłem w stanie z Tobą porozmawiać. Nasz klan powstał dla ogarnientych ludzi z potencjałem , którzy chcą powalczyć o coś więcej. Nie ma tu słabych graczy i na pewno jest się od kogo uczyć. Są tu dojrzali fajni ludzi więc na pewno Ci się spodoba. Klan oparty na jasnych zasadach równo traktujący wszystkich klanowiczów. Wejdź na naszego discoda napisz kiedy będziesz miał czas porozmawiać a ja przedstawię Ci więcej szczegółów. Zapraszam
 13. Spinacz100

  Szukam klanu

  Cześć. Pisałem do Ciebie wcześniej. Nasz klan powstał dla ogarnientych ludzi z potencjałem , którzy chcą powalczyć o coś więcej. Są tu dojrzali fajni ludzi więc na pewno Ci się spodoba. Klan oparty na jasnych zasadach równo traktujący wszystkich klanowiczów. Wejdź na naszego discoda to porozmawiamy o szczegółach nie będziesz musiał już dłużej szukać klanu https://discord.gg/BAqrpAB Zapraszam.
 14. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Nigdy nie pisałem, że ktoś odstaje tylko że jest wyróżniająca się osobą w swoim klanie i chętnie widział bym go u siebie. Jeśli jest zadowolony ze swojego klanu to nie ma znaczenia co napisze bo i tak tam zostanie. Ale jeśli widzi że w obecnym klanie nie może zrealizować swoich planów to ja daje mu taka możliwość. Każdy ma wolną wolę i robi to co uważa za stosowne ja nikogo do niczego nie mogę zmusić wysyłam tylko zapytanie czy nie jest zainteresowany zmianą klanu. Nie widzę w tym nic niemoralnego.
 15. Spinacz100

  [WIDMO] Latający Holender Rekrutuje

  Przez niecały miesiąc zebrałem grupę 15 dojrzałych, aktywnych i z dużym potencjałem osób. Jeśli chcesz pograć dla frajdy wspólnie z fajnymi ludźmi i powalczyć o jak najlepsze miejsce w bitwach klanowych zapraszam do nas na pewno Ci się tu spodoba.
×