Jump to content

Toyminator

Players
 • Content Сount

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2990
 • Clan

  [FT-B]

About Toyminator

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toyminator

  Aktualizacja 0.8.1: brytyjskie eskadry

  To ma znaczenie. Nowa aktualizacja wychodzi w następny czwartek, więc i nowe dyrektywy . Więc jeśli korony są ważne cały dzień 27, to aktywuję premki z zestawu, na wieczór,żebym nie stracił dnia premki. A tak jak do 6 rano 27 marca, to muszę jednak 26 marca wieczorem to zrobić, więc w sumie tracę dzień premki;) Kalkulacja panie.
 2. Toyminator

  Aktualizacja 0.8.1: brytyjskie eskadry

  Korony można wykorzystać do 27 marca. Ale do 27 cały dzień, czy znowu do 6 rano? Bo teraz,kiedy nie ma nic sensownego w dyrektywach, tylko camo, to nie opłaca mi się aktywować premki.
 3. Toyminator

  Aktualizacja 0.8.1: brytyjskie eskadry

  Ogólnie się rano zdziwiłem,że za misje już nie ma kontenerów. Mam w sumie tylko na 6 tier, ale mnie to starczy. Tylko nie rozumiem tego nowego zabiegu. Zawsze było 4 tygodnie kontenerów czy innego czegoś do wymiany, a teraz nagle tylko 3 tygodnie. Teraz to nie ma sensu znowu grać. Ale trzeba wykorzystać premkę...więc muszę .
 4. Toyminator

  Misje bojowe w marcu

  Ja mam maks po 6 niszczonych modułów na bitwę.. Kiedyś szybciej mi to szło. A teraz z racji braku Duka czy nelsona czy też innych takich, muszę robić to, albo strącenie samolotów...których na randomach mało ponoć. Zobaczymy. Na razie mam 41... Po 10 bitwach. Kurna, prawie miesiąc człowiek nie gra, i zapomina jak się nastawić do pewnych misji. Edit: Dobra ,King George daje rady... BTW coś śmiesznego mi się z Gneisenau stało. Od jakiejś aktualizacji, nie działają mi baterie dodatkowe..w ogóle nie strzelają. Tylko na tym okręcie.
 5. Toyminator

  Misje bojowe w marcu

  Jaki najlepszy okręt, do niszczenia modułów? Bo ktoś na głowę upadł. Wam to chyba system losuje te misje. Raz jest zadanie na dodatkowe działa, gdzie trzeba trafić 150 razy, albo i więcej. ...teraz 15. Raz jest zniszcz 30 modułów, teraz 150...Misja na moduły, jest chyba najbardziej irytująca . Niby stanowiska przeciwlotnicze, zaliczają się do modułów, ale do misji już nie. Irytujące dziadostwo.
 6. Grać dla przyjemności, owszem. Ale na razie jestem na etapie grindu (co nie zawsze jest przyjemne ) No dobra, ale dalej nie wiem po co mi kolejna 5? Dla takich niższych tierów, mam Kirowa :) Po prostu szanuję czas :) Gdyby to była 6, to może jeszcze..ale nie wiem. Nawet nie robię pierwszych dyrektyw,bo darmowy miesiąc netflixa ;D Także nie mam czasu. Dopiero od czwartku wracam. Po PEF musiałem zrobić sobie przerwę. Ba w tym roku miałem zrobić 9 tiery, i do połowy 10 ...Już wiem że zrobię tylko 8 tiery, i do połowy zbiorę doświadczenie na 9 tiery.
 7. Nie mam nicholasa . Aktualnie mam tylko 7 tiery . I zostawiłem 6 tier DD USA .Zacząłbym teraz, ale mi się po prostu nie chce. Nie mam czasu, bo robię coś innego. I serio, po co mi 5 tier? Odpowiesz ? Kolejny okręt, który będzie nieużywany . A że tyle bitew na botkach? Hmm może dlatego, że robi się szybciej i łatwiej pewne misje :) Po za tym misje codzienne, mają w warunkach wygranie bitew. A to nie zależy ode mnie. Po za tym do zrobienia 7 tierów, nie widzę różnicy. Biorąc pod uwagę fakt, ile trwają bitwy na randomach, a ile na coopach . Nawet grając na botach, mam prawie 100mln kredek. Z premką dalej bym mógł spokojnie i bez nerwów, robić7 tiery. Na 8 tierach już się nie opłaca, jeśli to nie premka. Po za tym na randomach irytuje jedna rzecz: Bitwy na jeden cap...nie lubię. Co to za strzelanie się na 20 km... Krążkiem jeden zły ruch, i już nas nie ma(jeśli mamy pecha) I Ale spoko, na randomki wskoczę, bo taki mam plan :) Złym graczem nie będę. Skoro w wot byłem zielono niebieski , to tutaj też.
 8. No właśnie dlatego nie lubię, bo gracze są głupsi od botów XD Na botkach mam 5 minut bitewki . Na randomie 15 . No chyba że team jest ultra zły, to 7 minut ;D I wiesz, moja niechęć do randomów, wywodzi się z wota ;) Tutaj jest lepiej, ale to i tak nie dla mnie, za bardzo się stresuję, i się spinam . Chociaż na randomach chcę grać,ale dopiero od maja ;) No i szczerze, nie zrobię zadania na osiągnięcia,bo to może trwać za długo. Po za tym tak jak też pisałem...to jest tylko piąty tier ;) Po co mi premka 5 poziomu?
 9. Ja jestem za to szczęśliwy ;) nie lubię misji, gdzie w warunkach są tylko takie okręty, potem inne itp itd. Stwierdziłem że nie warto na 5 tier. Po co? chyba tylko dla kolekcji, i kurzenia w porcie.
 10. Toyminator

  Misje bojowe w marcu

  Tak właściwie, nie miało być w tej aktualizacji, Botów CV na coopach?
 11. Toyminator

  Misje bojowe w marcu

  No i w sumie psuć zabawę tym, którzy chcą normalnie grać .
 12. Toyminator

  Misje bojowe w marcu

  No to super . To już je zdobywasz w ciągu paru bitew ;D A potem co? Jest jakiś medal za yolo i szybką śmierć?:D
 13. Toyminator

  Misje bojowe w marcu

  Oczywiście na exetera. da się grać tylko UK...super. Co do zadania In battles, earn 7 achievements. Wykreślcie że można je zrobić na botach. Bo nie można. Na botach nie da się nic zdobyć. Jeśli ktoś chce okręt, a gra tylko botki, to będzie w sumie zmuszony grać na randomie.
 14. Toyminator

  Ilość graczy na serwerach?

  No cóż, ja nie gram od dwóch tygodni, jak w dyrektywach jest do zdobycia w sumie tylko węgiel :) A cel na ten rok, to zrobienie wszystkich 8 tierów, i może połowę expa potrzebnego na 9. Misje na kolejne okręty premium , mnie jakoś już średnio interesują, więc się nie spinam. Mam ich dosyć ;) Teraz muszę grać tyle, żeby mieć CV 6 tieru. Zawsze się przyda do misji. Ogólnie mam z tą grą podobny problem, jak z wotem. Tam też grałem bardzo dużo, doszedłem do paru 7 tierów, i grę olałem po 3 latach grania. Tutaj gram niecały rok, Misje na PEF mnie wykończyły..i jakoś już gram, jak mi się chce. Już mi się nie chce robić tyle misji, dla paru wirtualnych flag czy camo.
 15. Ten balans przypomina mi próby, zmieniania paru rzeczy w AW. Najpierw robicie CV przesadzone, a potem czym nowsze zmiany, tym CV są gorsze. I skończy się na tym, że będzie po staremu. Tylko najlepsi będą robić wyniki(tak jak przed zmianami) A reszta będzie zniechęcona
×