Jump to content

Toyminator

Players
 • Content Сount

  611
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9824
 • Clan

  [FT-B]

About Toyminator

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toyminator

  [Wyniki] Galeria sław Rozbitków

  Mam uwierzyć, że tyle osób, zrobiło ponad 4k bazowego? miałem 3900. I ile bitew zagrałem(dosyć sporo) to rzadko kiedy wbijali ludzie po 3600. Nawet wyników nie podali, kto ile zrobił. W dupie mam takie ustawki. [...]. Następnym razem, rozdajcie losowo od razu i będzie lepiej. Pieprzę całą tą grę.
 2. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  3pisanek na coop. bitwa na 4 minuty. W porywach 50 pisanek na godzinę. Gras 6 godzin, masz 300 pisanek. Jak grał 10 godzin dziennie, to 3000 pisanek do zrobienia(ale to musiałby być nienormalny czlowiek, żeby łoił dziennie coop przez 10 godzin) Tyle że grał na randomach/rankedach. I teraz średnio to 10 minut. Powiedzmy 6-7 bitew na godzinę. Powiedzmy że wygrane bitwy, to 60 na 100 bitew, bo to koks. Zawsze kogoś zniszczy, i pewnie w 90 na 100 bitew jest w pierwszej trójce. Z moich wyliczeń wynika, że chłop musi grać powiedzmy 10 godzin dziennie. To jest mniej więcej 490 bitew na pierwszy sprint. W każdej bitwie na pewno kogoś zniszczył, to macie prawie tysiąc pisanek. Wygrał więcej niż połowę. Powiedzmy 300 bitew wygranych. To macie 1200. I powiedzmy że w 300 bitwach był w pierwszej trójce, to macie kolejne 1200, plus za zniszczenia, to już macie ponad 3000 pisanek. Więc nawet mu zawyżyłem statystyki. Ale musiał tyrać 10 godzin dziennie. Ale według Wows number, rozegrał za mało bitew, żeby to było możliwe. Chociaz ta strona, nie pokazuje zawsze dokładnej liczby. Czyli te 143 bitwy, wygral z nich 70. Z statystyk, to raczej zawsze kogoś zniszczył, i prawie zawsze w top 3. Gdyby wierzyć w wows numbers, to niemożliwa jest taka liczba pkt, przy tylu grach. Nawet by się to top 10 nie wpisał. Więc albo jakaś pomyłka, albo wows numbers źle nalicza. Chociaż mnie liczy dobrze.
 3. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  :D Czemu? Jak to koks, to bez problemu. 40 godzin spokojnie do zrobienia. Ale fakt, że mogły grać dwie osoby. Tyle że druga osoba np brat, musiałby mieć takiego same umiejętności. Więc raczej tłucze sam. 40 godzin w tydzień w statki..brrrr.
 4. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Fuksiarze z losowych nagród, będą wypisani? Czy kto wygrał, to nagrody ma w porcie?
 5. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Na pierwsze miejsce, kolo grał już 40 godzin. No cóż, w sumie nie tak dużo. W gry single grało się dużo więcej przez tydzień ;D Więc powiedzmy 80 godzin na wygranie karty. Ale pierwsze miejsce to jakiś randomowy koks jest. BTW 8 godzin na zbieranie pisanek. Z SK wyleciało 100 szmat na 20% więcejHP przy użyciu naprawki. Super deal ;D
 6. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Wiem. Ale czasu więcej na to trzeba. W ciągu godziny na botach mam 50 pisanek. Na rankedach spróbowałem. Bitwy trwają 10 minut najmniej. 6 bitew 7 maks. za top 3, 24 pisanki. Frag to 12, łącznie mam 36 plus wygrane. No nie ma szans, żeby na rankedach zrobić to szybciej. w ciągu godziny( troszkę ponad, jeśli liczyć ładowanie bitwy) zrobię 20 bitew na coop. Jedna to 3 minuty. Za wygraną i fraga, to 3 pkt. W godzinę masz 60 pkt. Na maks 50 pkt na rankedach ;) No i na rankedach, nie masz non stop wygranych. Kartę wygra ten, kto będzie rypał cały tydzień boty. Dzień i noc.
 7. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Wczoraj przegrałem dwa razy. Ja robiłem yolo pod pisanki (marceu , cała naprzód na ramowanie i koniec) To mój team przegrał, bo boty zdobyły bazę ;D
 8. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Po 150 pisankach, stwierdziłem że to nie ma sensu. Do losowych nagród wystarczy bitwa. Niby ty lko 8 godzin to zajmuje, ale coop jest już zbyt powtarzalny, na randomach nie ma pewności, co do wygranej, Dla 1 SK nie ma opcji. Wolę w końcu książkę skończyć( korona śniegu i krwi dla zainteresowanych ;) )Niż rypać te 8 godzin, na 100 flag, które idą już u mnie w tysiące ;D Ale jak ktoś pyka i tak codziennie, to zrobi to na spokojnie. Wesołych!
 9. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Pisanka za zniszczenia, to tylko jedna pisanka, niezależnie od zniszczeń. W sensie jedne zniszczenie, to jedna pisanka. Więcej zniszczeń nie daje więcej pisanek. Trochę lipa.
 10. Toyminator

  [Wyniki] Polowanie na pisanki

  Trochę grindu jak na dwa SK. A Losówka pewno i tak mnie ominie ;D Ale na losowe nagrody, wystarczy bitwa. Więc spoko. Raz pewno zrobię. I tak gram ostatnio głównie w tą grę:/ Posucha w graniu u mnie.
 11. Toyminator

  Clash of Courage problem

  Czekać, aż łaskawie ktoś się w WG obudzi:)
 12. Toyminator

  [Wyniki] Galeria sław Rozbitków

  To zależy w jaką nagrodę celujesz.7 zniszczeń to bardzo dobry wynik. Na pierwsze miejsce o jeden za mało, na 2-3 miejsce pewno też, bo przy takiej samej ilości zniszczeń, decyduje ilość zniszczeń przez okres trwania eventu. Dmg za mało na cokolwiek. 100k to będzie chyba minimum na ostatnie miejsca. Ale za bazowe może i SK będziesz miał. Nie wiem, bo nie można sprawdzić, kto ile czego zrobił. Z tych gier co grałem, maks bazowego to było 3100. Ja miałem 3400 , ale jak jeszcze eventu nie aktywowali, Ponad 3700 bazowego, miał ktoś na pewno, bo widziałem powtórkę na YT. Ja miałem 3883 bazowego. Na pierwsze miejsce, pewno ktoś będzie miał te ponad 4k. W ogóle, jak to się nalicza? Do tej pory myślałem, że duże bazowe, zrobisz grając 8 tierem, i zniszczysz też 9 i 10 tiery. A ty tu same 8 tiery miałeś. Z takich bitew, to widzialem maks 2700 bazowego przy 6 zniszczeniach. I to na pełnej puli HP zniszczonych okrętów. Kredek też nie miałem tak dużych. Maks dostałem za najlepszy wynik 450k kredytów. Przy 98 k dmg i 6 zniszczeniach .
 13. Mam wrażenie, że niewiele się zmieniło. Dalej będzie się dało, zrobić yolo, i skorzystać z torped bez sonaru. A używanie sonaru, będzie bezsensowne. Ale mało tym grałem, to może się mylę. Granie przeciw temu, jest czasem irytujące. Ale granie tym, było tragiczne.
 14. Toyminator

  [Wyniki] Galeria sław Rozbitków

  Grał Rumble. Jak ogarniał, a reszta nie(prócz niego, same 8 tiery) to do zrobienia. Mogłem go zniszczyć zaraz na początku, ale grałem w tym okresie, tak yolo. Więc niezbyt chciało mi się unikać torped ;D Dodaj sobie resztę takich, co to płyną tylko prosto i na pełnej szybkości, i masz 8 zniszczeń. Chłop po prostu wbił na środek, i akurat wszyscy popłynęli na środek ;D Miał szczęście. OD tamtej pory, widziałem maks 6 zniszczeń. 3 lata temu, jeśli o dmg chodzi, to rekord był 220k. I tylko dwa razy, ktoś zniszczył 9 okrętów. A sam w to dalej gram, bo sporo kredytów. grasz 2-3 minuty, i zrobisz nic, albo tam te 10k dmg, to masz z premką 50-70k kredytów. Zagrasz lepiej 150. Wygrasz, i zrobisz dobry wynik, to już 200 i więcej ;) Za stosunkowo mało czasu. W ciągu godziny te 1.5 mln kredek się zrobi. Jak grasz serio, to 2.5 mln. Opłaca się ;D
 15. Toyminator

  [Wyniki] Galeria sław Rozbitków

  To zależy. Dmg większy od mojego, bo miałem tylko 98k. Ale dmg na pierwsze miejsca, to spokojnie będzie 150k albo i więcej, jeśli będą same 10 tiery grać. 6 killi to za mało. W mojej bitwie, ktoś zrobił 8 zniszczeń;D To chyba maks. A bazowy exp, pewno będzie ponad 4k. Sam miałem 3883 bazowego, a wiem że można więcej.
×