Jump to content

Toyminator

Players
 • Content Сount

  398
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4748
 • Clan

  [FT-B]

About Toyminator

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toyminator

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  No tylko 99%.
 2. Toyminator

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Z tego co widziałem.To te namierzane Torpedy, będą wrzodem na tyłku. Głównie dla BB ale życie . A tak, mało HP, ślepe. Ale nie ma co ,czekam aż będą na serwerze jako ten dodatkowy tryb.
 3. Toyminator

  Aktualizacja 0.8.8.1

  Jedne dźwięki są poprawione,inne bez zmian, a jeszcze inne się sknociły :) Najgorszy dźwięk jest przy wpakowaniu się w wyspę. Tak jakby coś wybuchło .
 4. Toyminator

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  A to nie wiedziałem. Więc to jest ten magiczny kod .
 5. Toyminator

  Rocznicowy stream! Trzeci prezent

  Dostałem dwa razy zwykły,brat dokładnie to samo. A właśnie widzę że jedni dostali zwykły, a jedni premium. Specjalnie zaraz sprawdzałem. Za każdym razem dwa kamuflaże,i po jednej sztuce kamuflażu . Moje kocie szczęścia widać.
 6. Toyminator

  Rocznicowy stream! Trzeci prezent

  Drugi i trzeci. W dwóch pierwszych filmikach była mowa o kontenerze premium. A cel był osiągnięty do drugiego i 3 filmiku . Cieszy kontener, tylko jedno po rusku gada, a drugie daje :D
 7. Toyminator

  Rocznicowy stream! Trzeci prezent

  Wiecie co. Trochę nakłamali. Miał być kontener PREMIUM. Znowu jest zwykły.
 8. Toyminator

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  THUMB Kod na 15 kontenerów. Parę z węglem, parę z spróbuj szczęścia (więc może wyleci SK) Parę z kasą , i z sprzętem. Pewnie ograniczone bo to od Flamuu jeśli się nie mylę.
 9. Tak coś nie ogarniam. Koleś mówi,że jak będzie jeszcze te 3k subów, to dostaniemy kontener PREMIUM. Chyba że się do odnosi, tylko do jutrzejszego dnia.
 10. Toyminator

  Aktualizacja 0.8.8: czwarta rocznica!

  Fajnie. Ale losowy okręt 6 tieru już mi się nie podoba. No wybaczcie,ale gracie,robicie te dyrektywy,i dostajecie najgorszy 6 tier. I mam nadzieję,że z tych SK nie wylecą mi znowu same flagi +5 do szybkości XD
 11. Toyminator

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Aktualizacja wchodzi w wtorek? dwa dni wcześniej centralnie na urodziny? NA ma już jutro.
 12. Tia...a jak pisałem że w Październiku będzie wczesny dostęp do Włoskich krążków, to że się nie znam, i że niby za szybko,mało okrętów do dodania itp;) A co do włoskich krążków. Ponoć dosyć trudne do grania,i dopiero od 8 tieru jest lepiej, a 10 jest warta grindu . A po co ktoś ma kupować kontenery premium? skoro z zwykłych będzie wypadać.
 13. Po tej aktualizacji , wszyscy kapitanowie, których mam na francuskich DD, potrzebują przeszkolenia 0_o czemu?
 14. Szczerze? za dużo czasu trzeba spędzić,żeby mieć tego kapitana. Zgarnę jakieś 1400żetonów,to na 1000 dublonów będzie :) Żeby mieć kapitana, to trzeba robić wszystko Plus grać dalej,żeby być w połowie galerii sław. No albo posiadać mogadora lub Le teriblle ...albo wydawać kasę/dublony ;) Ale ogólnie 1k dublonów mnie zadowala.Jeszcze 3k zostanie do rocznej premki.
 15. Toyminator

  Okręty podwodne

  Czy ja dobrze widzę,że Op będą mogły cytadele sadzić?
×