Jump to content

Toyminator

Players
 • Content Сount

  530
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7056
 • Clan

  [FT-B]

About Toyminator

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toyminator

  Wargaming Game Center – wszystko w jednym!

  Mnie tam odpala. Bardziej się zastanawiam, po co jeszcze gram:D Zrobię 10 tiery w rok..potem nowy PC, i w sumie co najmniej 4 lata, nie będę w to grał XD Znaczy wiecie, kontenery na urodziny, i na święta,i po 4 latach wielkie otwarcie...ciekawe czy doczekam się nowego silnika w tej grze :D
 2. Toyminator

  Bitwy rankingowe: Sezon szesnasty

  Rougue one jak masz coś do powiedzenia, to proszę.
 3. Toyminator

  Bitwy rankingowe: Sezon szesnasty

  A mnie najbardziej wkurza na rankedach, tracenie tych zasranych gwiazdek. Po co to? Tracić gwiazdkę, bo twój team był do bani.. W przegranych ciągle jestem na drugim XD Zawsze tylko o maks 20 expa za pierwszym. Zrozumiałbym ten system, gdyby nagrody za 1 rangę były jakieś super duże...ale nie takie jakie są. W sumie chyba to zniechęca najbardziej do grania. A yolo w sumie nic nie da. No i jak wyżej. Raz my mamy radary, a przeciwnik nie, a potem na odwrót. Po za tym my mamy dd z dobrym camo, przeciwnik nie :D Fajnie tak.
 4. Toyminator

  Bitwy rankingowe: Sezon szesnasty

  A co mi tam, spróbujemy. Sinopa się zabierze,i będzie się pchało :D Bez lotni będzie miło,za to z masą dd...no cóż.Lepsze to niż lotnie.
 5. Toyminator

  Krążowniki ZSRR: wczesny dostęp

  Według mnie każdy,albo prawie każdy, dostanie przynajmniej raz 300,jak zrobi wszystkie dyrektywy,może nawet dwa razy.W poprzednich losowaniach,dwa razy trafiłem najwyższą ilość żetonów.
 6. Toyminator

  Aktualizacja 0.9.4: Krążowniki ZSRR

  Czy tak czasem WG nie znerfiło operacji Aegis po cichu? Nie grałem jeszcze Perthem i Aiglem w pełnym emm ubiorze :D Ale z tych gier, to exp bazowy to jakaś nędza. Na razie widziałem tylko najwyżej 1400 bazowego. I to chłop zrobił naprawdę sporo. Ostatnio fajna operacja...
 7. Toyminator

  Wyniki: Rozejm w Europie

  Rozumiem że jeśli ktoś nie będzie listy zwycięzców? Kto wygrał ten wie ,bo widzi na swoim koncie tak?
 8. Toyminator

  Aktualizacja 0.9.4: Krążowniki ZSRR

  Nie ma źle..z pierwszego zrzutu całe 60 żetonów.Z drugiego konta całe 45...Czas na małą przerwę na GTA czy coś.
 9. Toyminator

  Aktualizacja 0.9.4: Krążowniki ZSRR

  NIemcy puścili przez komin 6mln żydów Tak tylko powiem,że te 6 mln to z kosmosu wziąłeś. Normalne szacunkowe ofiary do maks 2-3 mln, wszystko inne ,to wzięte z kosmosu liczby. Zabili tyle żydów, to na pewno,ale nie zagazowali 6 mln żydów.Mogli tylu ludzi ogółem zagazować,a nie tylko zydów.
 10. Toyminator

  Rekompensata za problemy z aktualizacją 0.9.2

  Ale to już twój problem że na coop się tak nie zarabia(co jest nieprawdą,bo też ta się nawet nieźle zarobić, jak na szybkie bitwy) Po za tym jak się jest słabym graczem,to się nie zarobi. Zagrałem jedną bitwę na piątym tierze ARP Haruna,zarobiłem sporo hajsu za niezłą bitwę,bez flag na kasę.Więc się da, a to tylko piąty tier. Co do premki to tak,z premką jest dużo lepiej.Ale premkami nawet bez tego,możesz spokojnie w ciągu 5 bitew zrobić milion kredytów na czysto. I do jakich jedynek? na pierwszym tierze to kredyty się lata zbiera. I jeszcze wracając do coopa. Nie wiem czemu narzekasz. Gram prawie dwa lata, do 9 tierów grałem na coop plus operacje i specjalne tryby, przez większość czasu grałem bez premki. I nigdy nie narzekałem na kredyty.Solidnie korzystałem z krótkich okresów premki, regularnie robiłem eventy. I tyle. Może pomogło to,że mam jedno konto,i drugie:) Tak łatwiej było nazbierać camo i flagi,A że miałem sporo czasu,to nie było problemu z takim graniem na dwa baty :D Na tym etapie, mam wszystkie 9 tiery,z ulepszeniami, i dalej mam na każdym koncie 60 mln kredek. Do przyszłego roku spokojnie naklepię na wszystkie 10 tiery. BTW nie lubię w statystki zaglądać,bo sam wybitny nie jestem,ale 18 średniego kdmg na Des moines, to tragedia,i ty chcesz kredyty mieć ;D Bot więcej na tym okręcie zrobi.Co ty płyniesz do przodu, strzelasz, i giniesz w pierwszy 3 minutach?
 11. Toyminator

  Aktualizacja 0.9.4: Krążowniki ZSRR

  Wykrywalność okrętu z powietrza jest teraz równa zasięgowi dział obrony przeciwlotniczej okrętu przez dwie sekundy od zaprzestania ognia z tychże dział. Wpływa to na wykrywalność wyłącznie w sytuacji, kiedy wrogie samoloty są w zasięgu Waszej obrony przeciwlotniczej Czy ktokolwiek o to prosił? Zróbcie jeszcze tak,żeby po spocie samolotem, dd czy każdy inny okręt, był widoczny jak po strzale.
 12. Toyminator

  Krążowniki ZSRR: wczesny dostęp

  BTW A podwodniaki niet? Miały być chyba też teraz,jako osobny tryb.
 13. Toyminator

  Krążowniki ZSRR: wczesny dostęp

  Czyli trzeba zrobić każdą misję,po prostu każdą,żeby mieć piąty tier premium,oczywiście przy niesamowitym pechu . W sumie ciekawe ile osób, bez wydawania na kontenery, zgarnie camo na ten 10 tier.Albo chociaż na Rigę.Jak będzie takie losowanie u mnie, jak ostatnio, to nawet na Tallina nie będzie XD Więc w sumie chyba przeznaczę wszystko na camo.Grindu jeszcze trochę zostało,więc camo się przyda. Piąty tier sobie daruję.Nie potrzebuje żeby się kurzyła.Wyleci mi pewnie z świątecznych kontenerów kiedyś :D
 14. Toyminator

  Wyniki: Rozejm w Europie

  Nie wiem czy biorę udział,niby korzystam z oferty, ale sygnału nie dostałem.
 15. Misje nie są aż takie złe. Oczywiście grind,ale powiedziałbym,że dwa razy mniej trzeba zrobić.Jak ktoś gra codziennie,to bez problemu da się zrobić dwa miechy. Oczywiście i taka potem trzeba dopłacić te 3500 dublonów. Celuję w Grafa ,tylko po to ,żeby mi potem nie wyleciał z świątecznych kontenerów.
×