Jump to content

Toyminator

Players
 • Content Сount

  567
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8677
 • Clan

  [FT-B]

About Toyminator

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przez chwilę myślałem po przebudzeniu,że spałem pół roku ;D
 2. Toyminator

  Biuletyn deweloperów do aktualizacji 0.10.5

  A ja się zastanawiam, skąd wzięli plany Holenderskich okrętów ;D Tuż to jest większa magia niż Ruskie.
 3. Weźcie te dostawy codzienne,i dajcie je do zbrojowni. Nie zawsze człowiek ma ochotę,wchodzi do gry żeby tylko sobie to odhaczyć. A tak zaloguje się, odhaczę w przeglądarce i tyle. Trochę szybciej ;)
 4. Za zrobienie misji na Kirova,rozumiem że standardowo dostajemy kredyty,jeśli już go posiadamy?
 5. Toyminator

  Wielkie polowanie: Inwazja rozpoczęta

  W sumie jeszcze tylko trochę ponad tydzień. I coraz więcej Whirlwindów ;D Praktycznie większość okrętów w bitwie, to właśnie te. Dominują raczej te mega przesadzone torpedy niewidki...ulubiony sposób na niszczenie komuś zabawy ;D Plazmowe też dobre. Resztą w sumie nie warto pływać. Avenger na długi dystans fajny. Hector z falami i szybszym strzelaniem,albo falą. Valkiria zdecydowanie najsłabsza. Gale spoko,ale wolę Druga zabawkę. Heracles dobry jako wsparcie z falą.
 6. Toyminator

  Wielkie polowanie: Inwazja rozpoczęta

  Nie miało być od dzisiaj jakoś trudniej?
 7. Toyminator

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Nie no,bez przesady.Jak król,albo książę coopa nie widzę tego.Oczywiście,boty potrafią wyczuwać torpedy .Czasami jak poślesz torpedy, to zaraz potem, zmieniają kurs. Szczególnie jak grasz DD.Bo mają cudowne radary na DD. Zawsze za DD płyną. Nawet jeśli niewykryty . Ale jak grasz długo, to wiesz że trzeba wyczuć, i najlepiej walić z przyłożenia. Po ostatnie aktualizacji, zauważyłem tylko,że boty zachowują się ciut inaczej.Dalej kretyńsko,ale inaczej. Ostatnio jak grałem, to boty starają się nie płynąć w jednej linii. Np jestem sam na 2-3 boty,i dziady zazwyczaj płynęły po sznurku za sobą.Teraz jeden płynie w lewo, drugi w prawo.Zaskoczyło mnie to nawet :D Ale bez przesady.To dalej jest radosne bum bum pod misje. Dajesz pełną moc, i walisz przed siebie.Fakt że czasem się człowiek zagalopuje i pufnie ,ale przy tym zrobi i tak misje ;D
 8. Toyminator

  Tygodniowe misje bojowe: zniżki i nagrody!

  Spoko.3 dni x 200% . W zeszłe lata 7 dni. Czyli nowa taktyka postępuje.Dawać mniej.Albo dawać mniej, ale niech robią więcej.Miło.
 9. Toyminator

  Aktualizacja 0.9.12: Nowy Rok

  No z tą 100 kontenerów to mi nie pasuje. Nie gram już dużo,chciałem zbierać tylko w urodziny i w święta,i potem sobie kiedyś otworzyć.Tam za 3-4 lata. Bo i tak nic nie potrzebuję,ale tak zobaczyć ile flag na detonację wyleci.A tak po dwóch latach muszę otworzyć.Nie fajne.
 10. Kontenery największe, powinny mieć większą szansę, na zdobycie lepszego okrętu.OK Ale z małego tez jest szansa. Tu się wszystko zgadza, bo tak powinno być. ALE każdy okręt,powinien mieć taką samą szansę na wypadnięcie z pierwszego kontenera.I nie ważne czy to 5 tier, czy 9 tier. A nie że jeszcze jest jakaś głupia lista,według której wypada chłam. To jest chamskie, i jest po prostu oszustwem. Ale przez lata grania w ich produkcję, jestem przyzwyczajony. Dlatego wydaję tylko dublony, które dostałem :D W ciągu dwóch i pół roku, wydałem łącznie chyba niecałe 8 zł na dwa Cossaki ;D
 11. Toyminator

  Kontenery od Mikołaja: czas prezentów!

  Tak.Chociaż mogliby w końcu dać te średnie. Ale nie dadzą.Bo SK dają na urodziny, bo nie można kupić(jeszcze) A kontenerki można, więc dają tylko małe. I ciesz się.
 12. Toyminator

  Kontenery od Mikołaja: czas prezentów!

  Wkurza mnie ten system od lat. Najpierw losuje okręty,których nie chcesz. Albo po prostu niższych tierów. Musisz miec niesamowite szczęście,żeby wywaliło coś lepszego. Ale przeważnie trzeba mieć wszystkie piątki,szóstki i najlepiej 7,żeby losowało to,co się chce. Nie tak to powinno działać.Każdy okręt, powinien mieć taką samą szansę na wypadnięcie. I tyle. A nie że jest llosowy zestaw premek,który wypada jako pierwszy czy coś. Mam 7k dublonów.Mógłbym je wydać, bo i tak na nic już nie potrzebuję...w sumie nawet nie wiem po co mi kontenery zbierać ;D I tak się zastanawiam,wydać teraz czy wydawać na inne eventy.
 13. Toyminator

  Kalendarz adwentowy World of Warships

  Zalicza bez suba ;D
 14. Toyminator

  Bitwy kluczowe. Jeszcze więcej nagród!

  350 zniszczeń w nudnym trybie,dla dwóch SK. Naprawdę,koleś który to wymyśla, musi być nudny i samotny.Niech sobie kota kupi czy coś.
 15. Toyminator

  Bitwy kluczowe. Jeszcze więcej nagród!

  Znudziło się wszystkim to zachęcają SK ;D A co mi tam, wejdę .Zależy ile trzeba grać.
×