Jump to content

Toyminator

Players
 • Content Сount

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2091
 • Clan

  [FT-B]

About Toyminator

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toyminator

  Stal za pieniądze

  No to spoko. Ciekawa co za wariat to kupi. Jak kupią, to takie coś będzie na porządku dziennym. Nie płacisz to dostajesz ochłap, płacisz, dostajesz fanty. Grałem już w parę takich gierek, i było tak samo. Potem jak chciałeś grać na arenie, to trafiałeś na gości, którzy mieli taki ekwipunek, że ty mogłeś tylko wyjść.
 2. Toyminator

  Stal za pieniądze

  Jak Kampania będzie za więcej niż 20 zł, to lipa. A jeszcze jak dużo graczy to kupi..to potem już będzie norma. Misja normalna, zrób ileś tam ,czegoś tam.W nagrodę dostaniesz po 5 flag przeciw wybuchowi magazynu, itp itd. Misja premium. Zapłać x złoty, żeby pierdnąć i mieć lepsze fanty .
 3. Toyminator

  Operacja "Operacja"

  Dobra, nieważne. Wszedłem na operację tylko dlatego, żeby zrobić misję na potencjalne obrażenia. Ale zobaczyłem że drużyna jest dobra...5 gwiazdek, tylko jeden z naszych padł..Premka jest, grać już nie muszę ;)
 4. Toyminator

  Operacja "Operacja"

  Wkurza mnie to dalej. Na randomach ,czy na coopach, cytadele wchodzą często, albo przynajmniej duże obrażenia. Na operacjach pociski przelatują, cytadele wchodza jak im się chce. nie rozumiem czemu na operacjach okręty przyjmują inaczej. Na randomie jak ktoś płynie bokiem, to jak dostanie z 3 km , to ma wielkie bubu albo i śmierć. Na coopie jest tak samo. A tutaj nie ma to żadnego sensu. BB już lepiej strzelać OB. Wtedy wchodzą cytadele... Krążkami za to wchodzi w bok ładnie.
 5. Toyminator

  Gdzie wasze MM

  Pff co tam to. Twoja drużyna może zostać wywalona z serwera, a przeciwna drużyna nie XD W wot pamiętam był taki sam syf, że jednych wywala ..a innych nie. Ale fakt,miał być limit DD . Ale spoko , od ostatniej aktualizacji cała gra się sypie.
 6. Toyminator

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Jakby ta kampania kosztowała więcej jak 20 zł, to już będzie niezdrowe. Ale sobie odpuszczę i tyle. N Nie wiem co bardziej się opłaca. 5 małych kontenerów, czy jeden największy. W największym są lepsze fanty,ale może mi wylosować 5 camo..(co z tego że najlepsze, skoro tylko 5) Z małych wylatuje bieda, ale w dużej ilośći...no chyba że znowu małe ilości camo. Ale imo mam 5 szans na okręt, a nie jedną.
 7. Toyminator

  0.7.12 - Dyskusja Ogólna

  Bo grasz z botami. Czego się spodziewasz? Na jednych mapach giną szybko, a na innych do 10 minut,albo i dłużej jeśli team padnie. Chcesz mieć takie boty jak były przez jakiś czas? Czyli DD siedzące w dymie, boty uciekające od ciebie na koniec mapy. I to wszystko z takimi samymi zarobkami ,chociaż miałbyś trudniej. Po za szybkie okręty robią z botów sieczkę. Na BB nie warto grać, bo większość bitew będzie tak wyglądać.
 8. Toyminator

  Samoczynny reset ustawień .

  Czy komuś oprócz mnie, zresetowało ustawienia w grze? Najpierw przy logowaniu miałem krytyczny błąd (w sumie już od tygodnia takie cuda ) Potem widzę że mam wszystko na wysokich ustawionych, dźwięk mi się zmienił (bardzo donośny dźwięk podczas strzelania) Nie widzę okrętów od 13 km. Tylko w lornetce . Miałem fajne ustawienia, teraz wszystko się posypało.
 9. Toyminator

  Operacja "Operacja"

  Nie do końca. Raz mam cytadelę na 17 km, raz na 8, najczęściej z 3-4 km. Po prostu debilnie losuje. Jak trafię to trafię, nie trafię to dupa. Lubię jak boty do mnie strzelają..leci salwa, jedna cudowna pestka jakoś przelatuje przez górkę, trafia mnie od przodu...pyk połowa hp znika...
 10. Toyminator

  Operacja "Operacja"

  Newport jest jedną z najgorszych operacji. Z ogarniętymi ludźmi można 5 gwiazdek zrobić w miarę spokojnie. Ale na randomach masakra. Nie wiem jak zrobiłem w lato tę operację na 5 gwiazdek..potem jak była za drugim razem, to miałem maksymalnie dwie. Same pancerniki na tą operację odpadają, bo RNG jest beznadziejne (strzelam w boki krążków z bliska, ledwo po 5 k XD A bot strzeli, walnie mnie za 3k i jeszcze podpali. Same krążki też odpadają,bo za szybko się pada. Chyba że same Hamerykańskie, żeby kitrać się za górkami, i jarać wszystko. Do bani zaczyna się robić, przy trzeciej fazie, atak z prawej strony. Zawsze gnidy wpłyną. Próbowałem ich z boku strzelać, ale potem w ostatniej fazie, miałem focus od 10 botów :/ Nie wiem jak to ugryźć . jeszcze mam takie opóźnienia , że nagle bot przyśpiesza do prędkości światła XD Irytujące to jest.
 11. Za regularne oglądanie jak ci się poszczęści ;) Nie wiem czy jest sens oglądać ileś tam czasu stream. okręty same się nie zrobią :)
 12. Szansa na kontener owszem. Ale za powiązanie konta, miał być kontener za free. A nie że masz szansę:)
 13. Toyminator

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A no to trzeba było tak od razu. Nie wiedziałem o tym.
 14. Tak myślałem że te najmniejsze będą w dostawach i za misje ;) I z moim szczęściem wypadną mi same zulu (co w sumie złe nie jest, bo aż 50) A jeśli kampania będzie droższa niż 20 zł, to kupię jeden większy albo 5 małych.
 15. Toyminator

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Skusiłem się na jednego. Dostałem dwa bonusowe. tylko nie wiem, czy to za to, że kupiłem, czy każdy dostał na mikołaja. 50Xzulu 50x zulu hotel, 4x camo streamera .W sumie tym razem nie są to crapy, bo jednak po 50 flag. a nie po 5.Ale trzeba przyznać, że ten system losowania jest dziwny. Jedni mają z marszu okręty, a innym potrafi się zaciąć, i non stop to samo wyrzucać.
×