Jump to content

Atherion_

Players
 • Content count

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13463
 • Clan

  [ALN]

About Atherion_

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

432 profile views
 1. Zabrać Gwiazdkę Dla Przegranej Drużyny

  Gwiazdki, nie gwiazdki. Najpierw WG musiałoby ogarnąć system przyznawania expa w rankedach. W tym momencie nie ma znaczenia czy się idzie po otrzymanie/zachowanie gwiazdki, czy po 60 punktów ELO, skoro idzie się dalej w tym samym żenującym stylu grając krążownikiem na palenie bebeczków z bezpiecznej odległości. Oczywiście najlepiej bez spota zza wyspy.
 2. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Kagero na reloadzie torped (bez dymu) daje większy fun z gry niż Lo Yang. Chyba, że tak mi się już ten ostatni przejadł. A możliwości spota desek nie są dużo mniejsze, tylko oczywiście w innych okolicznościach. Za to łomot torpedowy w bebeczki dużo solidniejszy. Szkoda, że Shima też nie zeszła do 5,4 ze spotem, ale tak czy inaczej dam jej szansę póki się nie zaroi od "no skillów" na CV ;)
 3. Ustawki kurła :D

  Czyli było tak: ja sobie zza wyspy, a na przynętę wypływa jako pierwszy... ene due rabe ...
 4. Ustawki kurła :D

  W każdym razie Baxu bał się wkleić jaki był rezultat końcowy tej ... popijawy.
 5. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Jakby byli zainteresowani tym niepełnosprawnym trybem, to pewnie gdzieś by tam grali. A tak to wolę w ciepłych kapciach i przy kominku odpocząć od takich frykasów i poczekać, czy się jeszcze jakiś poważny projekt pod competitive nie urodzi kiedyś. Jak nie, to cóż, trzeba będzie kapcie zamienić na stałe na Hawaje, gdzie swoją drogą Bart już popija na emeryturze. Tak czy inaczej dzięki za pamięć.
 6. [ALN] Alliance rekrutacja

  Ta koleżanka ... to musiałaby mieć jeszcze ze trzy koleżanki. Tak na dobry początek.
 7. [ALN] Alliance rekrutacja

  O porażce zadecydowały przegrane pierwsza i trzecia bitwa. W obu mieliśmy przewagę, której nie wykorzystaliśmy. Ostatnia to już chyba była rozsypka w głowach.
 8. 2018 - rok lotniskowców

  Prawie pewne info co do zmian w lotniskowcach na ten rok: 1. zwiększenie amunicji na amerykańskich myśliwcach do poziomu 20 alt strafe'ów bez konieczności przeładowania 2. dwukrotne poszerzenie szerokości strefy strafe'a, tzw. taktyka "pługiem go" 3. ponieważ na supertestach w związku z punktem 2 zbyt często zdarzało się, że Essex albo Midway kasuje sam sobie grupy myśliwców altując wesoło tam i z powrotem, to wprowadzono mechanizm automatycznej chwilowej zmiany wysokości lotu jednej z grup. Japońskie CV nie otrzymują tej opcji ze względu na słaby poziom wyszkolenia pilotów. Graf Zeppelin być może, rozważają. 4. rozważana jest również opcja Saipana dla wszystkich amerykańskich lotniskowców, czyli brak strat samolotów na exit strafe. Przy takiej ilości amunicji zdarza się bowiem, że gracze tracą całe eskadry w ten sposób.
 9. [ALN] Alliance rekrutacja

  Udało nam się doczłapać do kolejnej rundy w KotSie, mimo podagry i hemoroidów, więc możemy na chwilę poczłapać również w górę w rekrutacji.
 10. Aktualizacja 0.6.15 - Kampanie/Operacje/Kolekcje

  Naprawdę nie można zrobić kampanii z etapami, w których są misje na różne klasy okrętów? Dzięki za świetną zabawę z tymi kolejkami bebeczków.
 11. Zapewne nie wcześniej niż się skończą zniżki w kliencie na wszystkie dotychczasowe premki. Chyba nie liczyliście na zniżki na nowości ;p
 12. kiedy WG coś z tym zrobi?

  Krzysiu chciał zostać dziewicą, ale zamiast do kościoła poszedł do przybytku. Oh, well.
 13. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  A 5 minut później twierdzi, że absolutnie nic nie mówił i nie krzyczał. Taka tam sobie dziura w czasoprzestrzeni :D
 14. Suggestions thread

  Don't know if that was already proposed, but at the risk of being lazy and not going thru the whole topic: what if we could use duplicates from different collections not only to purchese items from that one collection, but also from previous. Lets say I didn't finish Dunkirk collection, but I have a lot of duplicates from Yamamoto Isoroku. That way a lot of players could finish previous collections without much hustle of opening those collections again at some point. Duplicates could still be sold at the end of current event, but during you would have a chance to finish other collections. Cheers
×