Jump to content

Tomek1a

Players
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1016
 • Clan

  [OFF2]

About Tomek1a

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Tomek1a

  Propozycje nowych możliwości w grach WG

  A może w ogóle nie robić kuku nikomu? Niech gracze sami decydują, czy chcą walczyć z przeciwnikami co najwyżej jeden, czy dwa poziomy wyżej. (Wspomniany przełącznik MM+/-1 albo +/-2 to naprawdę świetny pomysł :-) ). Za to tych śmiałków, którzy nie okażą się tylko masochistami z zacięciem samobójczym i zdołają spuścić łomot graczom w potężniejszych maszynach można by sowicie wynagrodzić większą ilością kasy i doświadczenia - co Wy na to?
 2. Tomek1a

  Propozycje nowych możliwości w grach WG

  Ale to dotyczy tylko pojazdów premium - trzeba je najpierw kupić, aby je można było komuś dać (lub dostać jako nagrodę za jakieś zadanie). Miejsce w porcie / garażu / hangarze też. Nawet jak ktoś je odsprzeda, to z punktu widzenia zysków firmy nie widzę problemu (chociaż WG zabrania tego w regulaminie o ile dobrze pamiętam). Zgadzam się z zasadą, że zwykłe pojazdy trzeba sobie odblokować samemu. Co do kapitana lub załogi czołgu albo samolotu, to obdarowany pewnie chciałby przenieść go / ich na inny (raczej zwykły) pojazd. WOWS, WOT i WOWP to połączenie zręcznościówki (z elementami taktyki) z grą o charterze kolekcjonersko-modelarskiej. A duża część przyjemności kolekcjonera pochodzi z możliwości wymiany "skarbów" z innymi :-)
 3. Tomek1a

  Propozycje nowych możliwości w grach WG

  Zgoda, że zwykle pływa się do przodu, ale bywają moment, że jednak trzeba się trochę cofnąć - po co się ludziom mają plątać strony? Przy odwróconym sterowaniu naprawdę jest łatwiej :-)
 4. Tomek1a

  Propozycje nowych możliwości w grach WG

  Czasem warto po prostu poprosić nawet o rzeczy dobre dla klienta (i nie koniecznie na pierwszy rzut oka dla firmy) - może ktoś jednak zauważy, że pro klienckie podejście na długą metę bardziej się opłaca ;-)
 5. Tomek1a

  Propozycje nowych możliwości w grach WG

  Ad. 1 - Niekoniecznie - jak ktoś dostanie jakiś pojazd premium, to może się zachęci do zakupów. A ten, co odda swój przyjacielowi, może coś sobie kupi w zamian. Ad. 2 - Znowu niekoniecznie: część osób łatwiej zdecyduje się dopłacić trochę, niż kupić od razu coś mało znanego (zwłaszcza dość drogiego jak na polskie warunki ;-) ) Ad. 3 - bo nie każdy lubi łomot od botów (zwłaszcza gdy brakuje graczy i w bitwach kooperacyjnych większość "współtowarzyszy" to boty, w dodatku wyraźnie gorzej sobie radzące w bitwie od przeciwników). Ad. 4 - bo tak jest łatwiej :-) A jak ktoś nie lubi, to sobie wyłączy ;-) Ad. 5 - Kiedy?
 6. Cześć Ten kącik powinien służyć zgłaszaniu propozycji nowych funkcji w grach WOWS, WOT WOWP, opcji gry lub modyfikacji działania już istniejących funkcji w grze. Proszę personel WG o ustosunkowanie się do zgłoszonych pomysłów, a innych graczy o przedstawianie swoich pomysłów, poparcie lub kontrpropozycje. Na początek sugeruję: Umożliwienie podarowania przyjacielowi posiadanych przez gracza pojazdów premium wraz z załogą / kapitanem, ulepszeniami i miejscem; Umożliwienie wymiany pojazdów premium na inne (obecnie można je tylko sprzedać za kredyty) za dopłatą lub zwrotem w kredytach różnicy w wartości; Wprowadzenie opcji wyboru poziomu trudności w grach kooperacyjnych; Odwrócenie sterowania przy płynięciu do tyłu w WOWS, tak, jak jest to już możliwe w WOT; Ograniczenie różnicy poziomu napotykanych przeciwników do +/- jednego w WOT na początkowych poziomach (1-4), jak to ma miejsce w WOWS. Co Państwo na to?
×