_Donaukinder_

Players
 • Content count

  1,152
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5231

2 Followers

About _Donaukinder_

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 06/07/1989
 • Portal profile _Donaukinder_

Profile Information

Recent Profile Visitors

541 profile views
 1. Po co Ci zapory przeciwczołgowe?
 2. Spotkany Wuuush z dywizjonem -DWS-. Świetnie zagrał na Hindenburgu. Agresywnie, stanowczo i bardzo przyczynił się do wygranej czego raczej powiedzieć nie mogę o sobie Oczywiście plusiki poleciały dla całej ekipy.
 3. Faktycznie. To nie ulega wątpliwości
 4. O co ta drama tym razem?
 5. Polecasz Elexa? Oglądałem gameplay'e i gierka niby spoko tylko ten system walki wygląda prostacko. Z drugiej strony zarywało sie kiedyś nocki na Gothic'u wiec jakiś tam sentyment pozostał.
 6. Dziękuje za odpowiedzi. Faktycznie macie racje. Random rządzi się trochę innymi prawami.
 7. Panowie dlaczego Montana jest tak bardzo pożądana a taki Yamato już mniej? Podobnie sprawa się ma z Moskwą. Pytam całkiem poważnie patrząc z perspektyw randomowego gracza to trochę dziwne.
 8. Ponawiam pytanie. Nikt nie pomoże? :(
 9. Na randomy
 10. Panowie prośba do kogoś obeznanego. Mógłby ktoś mi przedstawić jak obliczyć penetrację armat danego okrętu. Miałem przerwę od "statków" teraz jestem na etapie 2-3 bitew dziennie. Zastanawiam się czy nie wrócić lecz aktualnie jestem trochę zagubiony. Muszę odrobić lekcje z mechaniki itp. Zatem jak wygląda wartość przebicia z PP oraz OB. Wiem, że wyjątkiem od reguły są brytyjskie BB jeśli chodzi o HE i (chyba) niemieckie krążki mają mocniejsze PP? Z góry dziękuję.
 11. Jaki jest optymalny dystans do walki tym okrętem? Świeżo kupiony, za mną 3 randomy i jak mówi klasyk- tak średnio bym powiedział.
 12. No i gdzie te wszystkie dramy? :(
 13. Up Powodzenia Panowie
 14. A gdzie zdjęcie stanowiska centrum dowodzenia?
 15. 1. Czy kamo, perki kapitana i wszelkie inne modyfikatory zmniejszają wykrywalność okrętu w dymie po wystrzale z głównej artylerii? 2. Czy stojąc pancernikiem w dymie i strzelając z dodatkowej też będę się świecił z 13km?