_Donaukinder_

Players
 • Content count

  1,132
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5171

2 Followers

About _Donaukinder_

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 06/07/1989
 • Portal profile _Donaukinder_

Profile Information

Recent Profile Visitors

476 profile views
 1. No cóż powodzenia panowie :)
 2. Ciesz się, że nie Alfreda.
 3. Nie rozumiem oburzenia niektórch osób. Druga wojna jak sama nazwa mówi toczyła się na skalę światową. O ile na europejskim teatrze działań za jej koniec przyjmuje się 8 maja o tyle jej całkowity koniec związany jest z kapitulacją Japoni- 2 wrzesień 1945. Robicie drame, że WG robi wydarzenie z okazji zakonczenia 2WŚ (w skali globalnej) z jednodniowym wyprzedzeniem ponieważ 1 września zaatakowali nas niemcy? A gdyby zakończenie również przypadłoby na 1 września? Co wtedy? Fck logic. Myślę, że weekend robi swoje i brak co niektórym trzeźwego spojrzenia. Za duzo kieliszków, kresek czy tam buszków i gotowe. Teraz Baxiu śmiało możesz mnie obrazić. Lubisz to
 4. Oczywiście, że można. Twierdzisz, że gracz na CV to tchórz? Jest zasada, że nie powinno się wypowiadać na tematy o których nie ma się zielonego pojęcia. Szkoda, że hallack się do niej nie stosuje. Niech lepiej pozostanie przy WoT oraz nagrywa filmy jak idzie z psem na spacer.
 5. Jprdl następny od hallacka. Możesz wyjaśnić tak w kilku zdaniach dlaczego uważasz CVkę za baboka?
 6. Nowy dobry polski klan. Fajnie. Powodzenia panowie Wymagania w sumie inne niż do tej pory widywałem. Aż z ciekawości sprawdziłem swoje. Ta magiczna liczba wyszła mi 1.32 czyli "na styk". Procent przeżywalności 59,6%. Co powinienem poprawić w swojej grze? Za dużo kampie czy jak? Wszystko ugrane solo praktycznie.
 7. Chwilę człowieka nie ma a tu takie atrakcje. Uf przebrnąłem przez te 11 stron ciekawej dyskusji. Panthera była OP ale WG dało nerfa i Niemcy przegrali wojne :( ORP Donald altkonto alfreda z lasu?
 8. Ale drama Swoją drogą jak można kupić okręt nie zapoznawszy się uprzednio z jego specyfikacją?
 9. Czemu mnie to nie dziwi, że właśnie Ty to napisałeś.
 10. Gra ktoś w Battlegrounds?
 11. Śliczny ten Graf Zeppelin
 12. Faktycznie działa. Dzięki
 13. Jak ustawić aby wchodząc do danego tematu ładowało mi od ostatniego nieprzeczytanego postu? Pytam i wersje mobilną.
 14. Brawo Ty.
 15. Doskonale odzwierciedla to co dzieje się w grze.