Jump to content

dilina

Players
 • Content Сount

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  665

4 Followers

About dilina

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 02/12/1989
 • Insignia

Contact Methods

 • AIM
  JAN
 • MSN
  HIRSCHKORN

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  No ja už odzačatku byl opatrnej takže jsem nenaletěl na všechny ty blaboli-nesmysli-.
 2. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  ahoj tak už vypršel muj trest .už je pozdě už davno nehraju tuhle skandalni hru -jako všechny online-jeto vše najedno brdo-je to založeno na jedinem principu- pokud možno co nejvice oškubat hrače.To je smutna statistika,.
 3. dilina

  Začněte řešit Aim MOD !

  Přeji všem krasnou adventni neděli.,
 4. dilina

  Opět další klamná propagace

  ¨všechny onlinovky . jsou jeden veliky podvrh.,jenom prifituji .a masti si sva konta.,
 5. dilina

  Tleskám WG

  nerad se zapojuji do této konverzace ale vněčem mam ten hoch pravdu .že je to banda [Edited]-to už vim davno.,tahaji jen zlidi peníze .,i když je to dobrovolne- jenže cilena komunita jsou především děti .a ty nato doplaceji nejvic.-je to zlodějna hamba všem online hram.,
 6. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  co jako BANANA .Mě to zas tolik neštve jsem asi už ukonce zhranim .-nebudu hrat hru ve které se nemužu rozhodovat podle sebe..podle vlastníh představ .,Škoda že jen vyvojaři mysli především na svůj vydělek-(prospěch) tak tu hru podle toho taky nastavili.Marna je snaha jednoho trolla(vola) který nic nezmuže.,jeto marny boj jako světrnymy mliny.,Zatím se odsunu do ustrani .,možna že se jestě vratim až bude přiznivějši doba..Pa pa vaš trolik-tajtrdlik-cha cha-At maš tedy radost.,šofere.,nejen ty.,
 7. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  AHOJ
 8. dilina

  návrhy na změnu

  Zrovna tenhle dava dost najevo to že je tester.promě jeto prach obyčejnej vejtaha .jeho članky jsou škvar (brak) podle mě jeto nejslabši tustujici.,Odemě dostava palec dolu.,Takovejch šmejdu co jim narostl hřebínek .ty většinou jsou za mindrakovany a mají komplex meně cenosti-jsou to takove zbloudile černe ovce.,LOTHAR 135 jim bezesporu je ,Ještě nenašel to svoje stado kde by se mohl realizovat.,
 9. dilina

  návrhy na změnu

  ano to musim uznat jsou tu někteří velice schopni a fundovany-kterym nelze nic vytknout.Skutečně mají velike ambice přednima hluboce smekam,.Ale nadruhou stranu jsou i testeři kterym bych nesvěřil-otestovat ani nafukovaci madraci..Velkou pochvalu si beze sporu zaslouži-BAHAMUTIK..,velice pozitivně se snažil odpovědět na muj příspěvek.Na rozdil od SIGIMUNDA který mě hodil okamžitě přes palubu..zavrhl mě jako otec který nechce platit na svého syna alimenty..,Každy mame rozlične názory a povahy.proto přeci na sebe nebudem jako kočka a pes..přesto jedno mame společne co nas spojuje radi hrajeme online hry,,.
 10. dilina

  návrhy na změnu

  každy ma provo vyslovit svůj subektivni pocit ze hry..řeši se tu spoustu věci..ale na ten nejzavažnejši problém se tu jaksi zapomina-Jeto fatalni chyba proč proboha živeho hru koriguje automaticky procesor který už předem stanovi -urči kdo že ma vdane misy(hře) prohrat či se stat vitězem.Vše je předem pečlivě už nalinkovane..Tu to hru hraje taky starši garnytura-věkovej pruměr cirka 32 roku .Nas stimhle podvrhem vžadnem případě ne očalite.Bude se konečne stimhle fakt dosti zavažnym faktorem za bivat??Pravdě podobně se to zas zahraje do autu.Hra je sevšim všudy komerčni zaležitost ,.tudíž tady jde především o biznis.,Už zase slišim zdejši testery jak udělaji země debila a td. Už jsem si časem zvikl-zvikne si časem člověk i na šibenici-cha cha,.
 11. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  Kolegove no nemohu to vydržet .Musim vam zdělit radostnou spravu,.povedlo se už mam tier 7 křižnik Pensacolu-cha cha-přatele my ji určitě přeji .Odpurce musim trochu poškádlit-těm se asi zveda adrenalin v krvi-cha cha
 12. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  Zdejši moderator me zde svim spusobem poškodil..Me předchozí članky ted straci viznam..ne umi citelně řešit danou situaci,.takhle amatersky se to neděla ,.Mel by podat demisi-abdikovat.cha cha.
 13. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  a takhle nejak podobne do mě buši nekteři hrači na foru-to se vam zda byt vše naprostim pořadku .za to že tam udavam me postřehy-moje subektivni .nozory na hru..No a že si občas tam zašpasuji .abych tam vnesl trochu jiny ozon..Teda abych přerušil monotoni stereotip. te je podle vas vše OK.
 14. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  tak tady vam poskytnu jeden příspěvek hřače který je zrali na celoživotni BAN .a ne moje DILINOVSKE jemne šimrani po nosem cha cha. Tak a ted ´jsem zvedavej na vaši reakci .MUDRCOVE .MRAVO KARCI..jako bych to už slyšel -DILINO co to sem cpeš. StynxCZ has just posted a new topic entitled "Reklamy" in forum "Všeobecná diskuze".----------------------------------[Edited] parada co pani.kritici.
 15. dilina

  Volná diskuse na téma WoWs

  Pro usmev jediny-nejlepší odmena je usmev šefa..a do černého trefa.myšleni není moje silna stranka.-od toho jsou tady jini mudrcove so sežrali šalamounovo lejno.Jo komu není zhury dano v apatice nekoupiš..do jedne řeky dvakrát nevstoupíš.-To si piš že torpédem lod potopíš,.-cha cha,. ani netušite jak se ted tady bavim na vaš učet .čim vic oponentu tim vetši zabava..Když šijete vy do me tak co jiného můžete čekat-vy jste vmnoha připadech překročili etiketu slušneho chovani..Ja klidne se mužu konfrontovat se svim svědomím..a taky svama. Ja nic zlého neprovedl .vyjádřit svůj názor byl trestny za komunismu.-asi nekteři tady zaspali dobu.cha cha-.
×