Jump to content

RapujaceFistaszki

Players
 • Content Сount

  1,587
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7029
 • Clan

  [LOBUZ]

About RapujaceFistaszki

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Breslau

Recent Profile Visitors

802 profile views
 1. RapujaceFistaszki

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  @Shader12 Odkopałem ostatnio, po naprawdę długiej przerwie. Chyba nie jest najgorzej.
 2. RapujaceFistaszki

  USS Buffalo

  Dlatego średni DPB daje już jakiś wgląd w działania gracza... Nawet jak chcesz deski karać i ciśniesz na kapa, ale okaże się, że w twoją stronę poleciały tylko bebeczki przeciwnika to co, odpuszczasz i płyniesz szukać deski, czy ogarniasz to, co los przyniósł? Pewnie jak każdy normalny opcja 2 wygląda lepiej... A przy dużej próbie bitew DPB dobrze oddaje średni wpływ gracza na bitwę. Pomijam patologiczne, jednostkowe przypadki, które mają zadziwiająco wysoki DPB w ujęciu WR (niska wartość). Wtedy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że to bezsensowny demycz klepany na bebeczkach w ramach programu 20+ (km).
 3. RapujaceFistaszki

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Potwierdzam słowa Radeckiego... Całą bitwę latasz, klepiesz, torpedujesz, strzelasz jak wściekły, palisz, gwałcisz rabujesz. Potem okienko podsumowania - 20k dmg. Jest przerażająco wręcz słaby. Przynajmniej takie ma się uczucie grając nim. Jedyny przypadek, w którym coś ugramy, to udane torpedowania. Działka aka pistolety na wodę można właściwie odpuścić (no, może żeby dobić deskę z 1000HP w 3 salwach się nadadzą).
 4. RapujaceFistaszki

  [PLO] - Kadry decydują o wszystkim, czyli klub introwertyków

  A uwierzysz mi, jeśli sprzedam Ci sekret, iż posiadam własny środek transportu a nade wszystko jest (szok!) we Wrocku dworzec PKP i PKS i wydaje mi się, że da radę temat ogarnąć? :D
 5. RapujaceFistaszki

  [PLO] - Kadry decydują o wszystkim, czyli klub introwertyków

  A byli u mnie we Wro jakiś czas temu... Nawet bilet miałem... Parę dni wcześniej młody złapał zapalenie płuc i nie miałem serca podrzucić go dziadkom w takim stanie... Ale - co się odwlecze to wiadomo, więc ja chętnie jakby co.
 6. RapujaceFistaszki

  [PLO] - Kadry decydują o wszystkim, czyli klub introwertyków

  Tymański jest petarda na żywo. Łażę od lat jak tylko pojawia się gdzieś w pobliżu. Stety/niestety też jestem mizantropem i mimo zamiłowania do muzyki zwłaszcza rockowej, na koncerty takie jak Metallica czy Rammstein po prostu nie pójdę, bo bym chyba zaczął gryźć ludzi. A Tymański? Kameralnie, spokojnie, stolik i piwko. Petarda. Dobry gust Radziu!
 7. RapujaceFistaszki

  meh...

  Najprościej zmienić pracę, wziąć kredyt. A tak bliżej wowsa:
 8. RapujaceFistaszki

  Best team ever KONKURS

  Nie wiem, ale można podpytać #lobuzjeden
 9. RapujaceFistaszki

  Best team ever KONKURS

  Stary :D bekę cisnę. No offence. Masz lepsiejszych kolegów niż ja, moi mi "ciągną" wuera tylko do 61% :D
 10. RapujaceFistaszki

  Best team ever KONKURS

  Overall 70%, jako Kapitan Solo 56,8... Graty KOLEGÓW, nieźle za Ciebie ciągną bitewki :P
 11. RapujaceFistaszki

  Seattle

  11-13km to dystans, na którym odparowujemy po spojrzeniu na nas przez dowolnego, spotykanego na tych tierach bebeczka. IMO kiepski pomysł. Czas lotu pocisków nie rokuje natomiast nazbyt optymistycznie podczas walki na otwartym na większych dystansach... Tak źle i tak źle.
 12. RapujaceFistaszki

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Kontenery wypuszczane z różnych okazji kupiłem ze trzy razy. W sensie dałem się na to nabrać przy trzech okazjach, ilości nie pamiętam, jakieś średnie kupowałem. Kasy trochę poszło. Nie wylosowałem ani jednego okrętu, ani z okazjonalnych, ani z superkontenerów zbieranych przy okazji grania. Ani jednego, nawet żadnego for fun piździka od początku mojej gry w wows. Tak więc drogie wg - można klienta bez mydła raz, można i drugi, w końcu jednak najbardziej nawet odporny się zniechęci. Po trzech eventach kontenerowych, "choćby skały srały" - nie ma siły, która skłoniłaby mnie do wydania na to choćby i grosza.
 13. RapujaceFistaszki

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  A idź pan. Po prostu wylosowało nam gorzej napisane boty niż Wam. to chyba ares myśli ze ma mnie Dobrze, że #ares nie myśli, że jest w #zdzisław.
 14. RapujaceFistaszki

  Nasze osiągnięcia

  Ostatnio byłem z siebie i ogólnie z teamu wyjątkowo dumny. Bitwa na X. Wrzuca nam do drużyny na midłeju to (pisząc "tego osobnika" zakładałbym obecność człowieka po drugiej stronie łącza): U nich fiolet. Mimo to wygraliśmy z kretesem. Potwierdzenie teorii spiskowej - jeśli jesteś totalnym rzeźnikiem, władcą gry i najfioletowniejszym z fioletowych, wrzuca ci takie ameby, że, cytując, i Herkules **pa".
 15. RapujaceFistaszki

  Seattle

  @up Nie rozumiem porównania do ibuki. To 2 zupełnie różne okręty jeśli chodzi o gameplay. Ibuki to walka w manewrze i na dystans, seattle kampa i wykorzystywanie osłon. Ibuki trafia na 15km+ spokojnie. Seattle ma problem z 10km... Sam w sumie nie wiem w czym dokładnie leży problem. Cleve (ten na VIII) był spoko, szło robić wyniki.
×