Jump to content

RapujaceFistaszki

Players
 • Content count

  1,564
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6604
 • Clan

  [LOBUZ]

About RapujaceFistaszki

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 10/01/1982
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Breslau

Recent Profile Visitors

729 profile views
 1. Musashi

  Prawidłowa nazwa okrętu to "projekt 1480". Grając tym słyszę pod kopułą ś.p. Magika, tylko z lekko zmienionym wersem. "1480 to jedyne, co widzę. 1480 to jedyne, co słyszę. 1480 to jedyne, czym żyję". 1480 będzie nas prześladować. Będzie się śniło po nocy. O ile kogoś trafimy, ponieważ rozrzucenie gnoju z epickich 6km zdarza się równie często, co 1480. Itd. Liczba idiotyzmów i kretynizmów, których będziemy świadkami, grając tym okrętem, jest zaprawdę niezrównana. Gorąco nie polecam - jeśli chce się zachować choć szczątki zdrowia psychicznego.
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To samo pomyślałem. Brawo @WG_Lumberjack jednak się dało. Było tak od razu a nie mało profesjonalne "zgłaszaj to gdzie chcesz".
 3. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Wysłałem dla beki. Choć jeśli sprawdzają aktywność na forum, to będzie masa śmiechu. BTW "Zamówiłem" ten plik z danymi zgromadzonymi przez wg. A tam między innymi calutka historia czatu w grze. Uśmiałem się nieźle.
 4. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Grunt to nie kupować żadnych gadżetów z Karolakiem, bo kto tam wie ;D Ad meritum to piszę z punktu widzenia przedsiębiorcy, nie klienta. Oferta powinna być zrozumiała, przejrzysta i klarowna. Moim zdaniem nie jest.
 5. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  No i właśnie ta "instrukcja" winna się była znaleźć w tej ofercie. "tylko do 15 rangi".
 6. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Serio? Zaczynasz od 13 rangi z uwagi na poprzedni sezon. Pokaż mi "miszczu" jak mam tym grać. Dajesz...
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Właśnie tej informacji brakuje. Stąd smród. Bez tej informacji wygląda to na zwykłe, chamskie oszustwo i tyle.
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To tak jakby ci dali bagażnik rowerowy, na którym nie da się przewozić rowerów.
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Mój nick nie jest OFERTĄ HANDLOWĄ SKŁANIAJĄCĄ KLIENTÓW DO WYDANIA PIENIĘDZY. Ale pewnie nie widzisz różnicy...
 10. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Tu nie chodzi o granie, ale o $... pewnie tego nie widzisz... Im bardziej angażujesz się w grę - tym częściej przychodzi myśl o płaceniu. Akurat na płacenie to nie mam już żadnej chęci. Dość. A 500+ to jestem płatnikiem, nie beneficjentem.
 11. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Wchodzisz rano piekarni. Kupujesz chlebek. Sprzedawca mówi - edycja śniadanko! Myślisz (zakładając, że taki proces w ogóle jest w stanie zaistnieć w twojej głowie) super! Będzie chlebek na śniadanko! Idziesz do domu, rozpakowujesz. 20 kromek w pokrojonym chlebku. Tylko 5 edycja śniadaniowa. 15 - kolacyjna sprzed tygodnia, do wyrzucenia. Info o takiej sytuacji było zawarte małym drukiem w punkcie 87 podpunkt 19 akapit 10 na stronie producenta "szczególne warunki" - więc morda w kubeł, bo przecież "nic nie wiesz i z tego powodu robisz aferę". Ogarnij się, sporo ludzi tu POSIADA ŻYCIE POZA GUNWIANYMI GRAMI WG. Wiem, że trudno to zrozumieć. To może być szok!
 12. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Podsumuję krótko. WG to w moich oczach firma będąca na 1 miejscu... 1 miejscu walenia wiernych, wieloletnich, płacących klientów. Gratulacje! Wyprzedacie o lata świetlne EA, Ubi, czy nasze lokalne Vectry i Orange. Osiągnęliście szczyt. Lub dno - zależy z której strony spojrzeć. Oszukujecie, motacie, głos społeczności znaczy dla was tyle, ile papier z podtartych 4liter. Błahe sprawy rozwiązywane są szybko, ważne latami... Po latach mowy o reworku CV pokazujecie zrobiony na kolanie w sraczu w 2 dni arcadowy gameplay . Serio? Tyle się mówi o nowym gameplayu CV... Mało kto zwraca uwagę na kluczową kwestię - RNG. Wprowadzacie RNG do torped, żeby zrównać słabych z mocnymi... BRAWO! Po co się uczyć, po co mieć rozum i umieć z niego korzystać? RNG is the answer. Serio - mam was dość. Jesteście (wg) najgorszą firmą z jaką miałem w moim niekrótkim i bogatym w doświadczenia życiu.
 13. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czekaj... Czyli założenie odgórne jest takie, że należy śledzić fora/stronę 24/7, żeby ogarnąć co i jak? Stary, przykro mi, prowadzę kilka firm. Mam rodzinę. Wszedłem na oficjalną stronę, tam oferta edycji rankingowej, a, że obiło mi się o uszy, że ten sezon na X, to piszę. Bo wciskają VIII jako rankingowe, czym NIE JEST. A to już oszustwo. Oferta POWINNA BYĆ ZROZUMIAŁA, PRZEJRZYSTA I KLAROWNA. A nie jest. EDIT... Multum klakierów wg się zleciało widzę... Tymczasem wyobraźcie sobie, drogie klakierki, że ponad waszym ukochanym wg są jeszcze takie magiczne rzeczy jak ustawy i rozporządzenia. Wiem, szok.
 14. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ale on jest sprzedawany jako EDYCJA RANKINGOWA. Jeśli nie widzisz różnicy to znak, że jesteś idealnym klientem wg.
 15. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Drwal. Ja Cię lubię. Wyobraź sobie ofertę: "Odwalimy Twoją brodę na maxa, Będziesz Wolverinem na dzielni. 200 zł." Myślisz - kurdę, będę max elo ziom, super duper extra. 200 mam na koncie, niech będzie. Idziesz do zakładu na realizację zapłaconej usługi, siadasz na fotelu. Barber (fryzjerzy wymarli - są sami "barberzy") goli Ci wszystko, dookoła brody i mówi, że na tym usługa skończona, PONIEWAŻ W INNYM WĄTKU NA JEGO STRONIE NIE DOCZYTAŁEŚ,ŻE USŁUGA ODWALENIE BRODY dotyczy tylko i wyłącznie przygotowania jej do dalszych pracy, a to już kosztuje XXX... Stary - proszę Cię. Wałek na maxa.
×