Jump to content

RapujaceFistaszki

Players
 • Content count

  1,512
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6157
 • Clan

  [LOBUZ]

About RapujaceFistaszki

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 10/01/1982
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Breslau

Recent Profile Visitors

621 profile views
 1. Montana (X)

  Mighty Montana (trafienia/dmg) :D A tak serio - dyskusja o żadnym okręcie strzelającym co ok. 30s nie ma sensu. Mocny, słaby, celny, niecelny. Jakie to ma znaczenie? Każdy jest od guana aż po op. To nie okręt ma na to wpływ, tylko RNG. Czy montana jest mocna? Rzućcie kostką K6, wypadnie 1,2 - nie, 3,4 - średnia, 5,6 - mocna. Tak wygląda ta smutna gra.
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  800? Panie, istna promocja! W momencie kiedy to znalazłem było wystawione za 1 800,00 PLN!
 3. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  https://allegro.pl/konto-gry-world-of-warships-wow-i7434520342.html#thumb/2 A propos promocji - badajcie to. As nawet nicku nie zamazał...
 4. Smutny temat o smutnym mundialu

  Dziś dorzuca mi do teamu zawodników na poziomie naszej reprezentacji tak w ogóle... Np taki "orzeł". *edited* Na lotnisku. Efekt? 4 gry, 4 wtopy. Wnioski? Naszej reprezentacji wylosowało głąbów do drużyny, a i RNG wiecznie trolowało. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 2 punktu regulaminu (Naming and Shaming).
 5. Smutny temat o smutnym mundialu

  Zwłaszcza Lewandowski już na starcie wyglądał jak na turbo kacu. Wory pod oczami, wzrok szukający możliwości uzupełnienia niedoboru elektrolitów... Coś mu te bezglutenowe dietki nie służą widać.
 6. Smutny temat o smutnym mundialu

  @Radeckij No ja tym razem nie ukrywam, że będę kibicował przeciwnikowi. Mam nadzieję, że srogo pogonią tą bandę zadufanych nieudaczników. "Naszym" po prostu wygrana się nie należy. Nie po tym, co pokazali. A przy tej ich formie to jest to nawet całkiem prawdopodobne zakończenie czwartkowego spotkania.
 7. Smutny temat o smutnym mundialu

  Wiesz, takie jest życie - raz na wozie, raz pod wozem i chyba wszyscy normalni to rozumieją. Zdarzają się wzloty i upadki - każdemu. Można wygrać z klasą, można też z klasą przegrać. Tymczasem "nasi" po raz drugi w ciągu kilku dni rozłożyli przed rywalem nogi na za 10 druga i czekali na gangbang. Do tego nawet opłaty nie pobrali. Dostali oklep jak banda amatorów od faktycznie piłkarskich "potęg". O to ludzie mają pretensje. O to, że zamiast zajmować się grą, treningiem, podnoszeniem umiejętności, ta banda patałachów potrafi jedynie grać w reklamach, spędzać czas u stylistów i fryzjerów, a do tego jest tak zadufana w sobie i (w ich mniemaniu oczywiście) ociekająca zajebistością, że po prostu, cytując klasyka, pałka się przegła. Ludzie mają dość. A ja im się wcale nie dziwię. Rozwiązać to w cholerę, a środki przeznaczyć na dyscypliny, w których zawodnicy traktują NA POWAŻNIE swoją robotę.
 8. zmiany w operacjach

  @_Alie_ Ta przydługa animacja ma na celu budowanie napięcia przed wylosowaniem modułu na samolocik z SK :D
 9. Oficjalny koniec BB/BC

  Tego właśnie nie wiesz nigdy i o to mi chodziło. Założenie, że "ktoś to na pewno zrobi" jest błędne.
 10. Oficjalny koniec BB/BC

  W sensie brzydzi cię fakt, iż my gramy i potrafimy wygrywać, a ty grasz i grasz i wygrywać nie potrafisz? To się naucz w końcu. Przychodzi w życiu każdego mężczyzny taki moment, że PO PROSTU WYPADA. To jest prosta akradówka, nikt ci nie każe fizyki molekularnej ogarnąć w godzinę.
 11. Oficjalny koniec BB/BC

  @Viandinea Ależ wytłumaczenie jest prostsze, niż się wydaje! 46,94% WR - losuje mu debili do drużyny, no przecież chyba nie podejrzewasz, że to jego wina co? 79k damage na bitwę - byłoby więcej, ale jakieś miernoty palo go ziemniakami namoczonymi w nafcie i rzucanymi przez wrogich marynarzy i 0,73 fraga - no bo przecież nie dobija bo na coś lepszego i pożyteczniejszego do roboty, jak na przykład pokazywanie broadsidu podczas slalomu między ziemniakami z pkt.2 Parafrazując powiedzenie starożytnych amerykanów - biednemu zawsze wiatr w oczy i [męskie przyrodzenie wulg.] w [anatomiczna tylna część ciała] EDIT... Miałem rację! Elb :) Kiedyś chciałem mieć hajs więc prosiłem ludzi, żeby mi dawali wsparcie. I ty zgadnij co! Nie dali! Wyobrażasz sobie?! Chamy i buraki! Musiałem zakasać rękawy i własną krwawicą się dorobić.
 12. Oficjalny koniec BB/BC

  Najgłupsza rzecz jaką dziś słyszałem. Okręt przeciwnika z choćby 1 hp może wysłać cię do portu w sekundę. Wystarczy losowanie rng. Zostawiając okręt na ogryzku narażasz się na rzut kostką, który może skończyć się dla siebie źle. Zwłaszcza, że w produkcjach wg przedśmiertne salwy potrafią być wyjątkowo bolesne. Dobicie ogryzka to jeden z pierwszych odruchów, jakich powinien uczyć się ktokolwiek chcący aspirować wyżej, niż zółty 1000.
 13. SYSTEM OCENY GRACZY

  Tytułu profesora się nie dorobiłem. Wnioski wyciągam na podstawie prawie 20 letniej aktywności zawodowej w b2b.
 14. SYSTEM OCENY GRACZY

  To kwestia światopoglądu i podejścia do życia, a także szacunku dla siebie i innych a nie "rozdzielania" jak twierdzisz. Albo jesteś solidny, albo nie. Proste jak [niecenzuralne słowo opisujące czynność rozmnażania].
 15. SYSTEM OCENY GRACZY

  Zdziwiłbyś się wiedząc czym się niektórzy tu na forum zajmują w życiu zawodowym i osobistym i jak bardzo są spełnieni. Ja natomiast widzę pewną sprzeczność w tym, co piszesz... Nie personalnie, tylko ogólnie... Jeśli jesteś w czymś solidny, to tak samo solidnie przykładasz się do kwestii związanych z życiem osobistym, zawodowym oraz generalnie do wszystkiego, za co się zabierasz. Wynika to głównie z tego, że wiesz, że jesteś dobry i cenisz swój czas. Poświęcenie czasu na coś po to, żeby robić to byle jak - nie wchodzi zwyczajnie w grę bo stoi to w sprzeczności z twoim światopoglądem. Śmiem nawet stwierdzić, że ktoś, kto marnuje swój oraz innych czas na byle jaką na odwal grę, podobnie postąpi w życiu osobistym i zawodowym, ponieważ tą "bylejakość" ma we krwi.
×