Jump to content

Avakol

Players
 • Content Сount

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1155
 • Clan

  [PMW]

About Avakol

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Avakol

  Gneisenau (Tier VII)

  dziś pogoniłem Pensacolą Gniesenau na otwartym morzu i go poorałem, moje pociski z 203mm wchodziły po 4700 a jego po 1300 xD próbował torpedować ale miałem hydro ;p - świadczy to chyba o tym jak ten okręt jest słaby ?? (btw po 3-5k wchodziły też pestki w jego rufę, wiec o co chodzi?)
 2. Avakol

  Czy WoWs jest grą historyczną?

  chodzi o tą ustawę co dzięki niej można usuwać z przestrzeni publicznej rzeczy propagujace/przedstawiajace komunizm? czytaj pomniki, tablice itd? :D - co swoją drogą uważam ze totalną parodie, bo dlaczego nie zburzymy pałacu kultury i nauki? :d
 3. Avakol

  Gneisenau (Tier VII)

  przycisnąłem grubo ten pancernik i na cały grind, najlepsze co mi się udało ustrzelić, płynąc na yolo przez środek :D Btw. to mój rekord w samolotach i xp z kontem premium :D
 4. Avakol

  Czy WoWs jest grą historyczną?

  swoją drogą, dlaczego w Polsce nie ma zakazu używania symboli komunistycznych ? ? :D
 5. Avakol

  Richelieu, tier VIII

  zacny filmik, lubię taki gamestyle! możesz mi podpowiedzieć jakie miałeś perki na kapitanie na Ryśku?? (dodam że na IX i X zamieram kupić nowych kapitanów, więc ten dotychczasowy zostaje na ryśku)
 6. Avakol

  Gneisenau (Tier VII)

  hej, o co chodzi z tym pancernikiem??? strzelam i strzelam, cały czas albo overpeny albo rykoszety, a walilem z 10-15km w Rome i Amagi, potem w czapajewa, to samo, oczywiście o ile trafię w ogóle... Do tego jak już mam penetracje pociskiem to po 3k dmg okolo, gdzy taki amagi terafi mnie z całej salwy 2-3 pociski i kazdy po 4k... Cieszyłem się na ten okręt bo kiedyś, kiedyś mi się nim dobrze grało.. a jak się przesiadam z takiego Sinopa na Gneisnau to jakieś totalne nieporozumienie!
 7. trzeba mieć minimum 5x X tier :P czyli to dla kogoś kto juz gra trochę dłuzej, a takie coś nie przyciągnie im nowych graczy :P bo robią to dla tych co mają miliony zasobów i wszystkie X oraz się nudzą bo nie mają co grindować. nie jest to skierowane do mnie, bo ja jestem na etapie wciąż expienia dopiero pierwszych X, aczkolwiek tylko wyrażę swoją opinię. Wg. mnie 10k ptk za re-exp linii to za mało :P do tego automatyczne sprzedanie całej linnii za 50% wartości, wydaje mi się że w tym przypadku, powinno się zwracać całą ilość kredytów, żeby móc bez strat odkupywać te okręty :P a tak wychodzi na to że się za te same okrety będzie płacić 2x ze stratą :D no ale jak mówię, ja i tak nie wezmę w tym udziału, więc dobrej zabawy wszystkim :)
 8. gratulacje wygranym, aczkolwiek mam pytanie, ostatecznie miałem bodajże 5 ptk za wygraną i 4 ptk (4*3 ?) za zajęcie top2 w druzynie, no i nie dostałem kamo, a trzeba było uzbierać 10 ptk tak?
 9. Avakol

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  jak mogą przez 2-3mce robić eventy pod te drzewka z kontenerami za $$$, to why not? :D
 10. Avakol

  Francuskie niszczyciele: część 2

  zgadzam się w 100%
 11. Avakol

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  a nie miała być dziś?
 12. Avakol

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  o której ma być aktualizacja?
 13. Avakol

  Dev Blog 19.07.2019 Zmiany w okrętach

  niemiecki za dobry okręt :D dobry joke xD
 14. Avakol

  Na randomach nie da się grać....

  a dla wyjaśnienia, SK to co to ? :D
 15. Avakol

  Na randomach nie da się grać....

  to smutek bo na razie doczłapałem się do tier 8 i dalej nie expiłem bo gralem wtedy bez premki
×