Jump to content

Coraxion

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21278
 • Clan

  [O-S-W]

About Coraxion

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [O-S-W]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stále není výročí spuštění na vodu propojeno s odměnou za odehranou bitvu s danou lodí v její slavný den. Je to promarněná šance na zajímavý herní prvek.
 2. Coraxion

  Aktualizace 0.9.12: Nový rok

  Sice zprovoznili zbrojnici, atd. Ale pro změnu mě hra ignoruje jako klanového hráče. Vytratilo se název z mého loga, nevidím klanový přístav. Takže je to pořád rozbité. Odpoledne po ne"odehrání" jedné bitvy mě to hodilo do přístavu. Aniž by se restartovala hra, jak je to běžné u ranních aktualizaci. To zřejmě nahazovali natvrdo servery bez toho aniž by to mělo jít vidět. Předpokládám, že nebudou chtít vracet prémiové dni. Opravdu ostudný prosinec pro tuto kyperskou společnost.
 3. Coraxion

  Aktualizace 0.9.12: Nový rok

  0.9.12 Absolutně rozbitá hra. Záplata žádná. Kdo tohle dovolil vypustit mezi lidi! ..... ..... Nefunguje: zbrojnice, profil, námořní bitvy Za co platím prémiový účet?
 4. Coraxion

  PSA: Ježíškovy kontejnery

  Uf tak toto je silná káva. Po shlédnutí pár videí, musím konstatovat, že se jedná vyloženě o nekalou obchodní praktiku. Nakoupil jsem dvě sady kontejnerů po 20. Musím říci, že to byl poslední nákup "navždy" a nikdy více! Nebudu uvažovat o vrácení peněz, jelikož můj nákup byl proveden hned na startu santovských kontejnerů, něco se utratilo. Pořídil jsem si řadu lodí včetně Colberta a lodí ve větvi a restart hry o dva týdny by mi v tom udělal neskutečný nepořádek, nadělalo by to více škody. Proč neodeslal WG zprávu mejlem hned když zveřejnil zprávu zde na fóru? Je to nechutné, velmi nechutné!
 5. Mám námět pro vylepšení pro hráče, co mají široký rezervoár lodí ze stromu a prémiových lodí. Nešlo by v den výročí spuštění na vodu přidělit lodi určitý jednodenní bonus na výdělek nebo kratičkou misi na pár maskovacích vzorů. Jednou za rok by to bylo prima a pro lidi co investovali hodně času a peněz by to bylo určité zadostiučinění. Myslím, že by to šlo implementovat poměrně jednoduše a kalendář by měl ještě větší smysl.
 6. Coraxion

  Ping v bitvě

  Stejný problém s kolísáním PING.
 7. Coraxion

  Statistika obsahu kontejnerů

  Ahoj, po roce opět přicházím s celkovým přehledem získaných superkontejnerů. Koho by zajímaly loňské výsledky může se podívat do vlákna na 30. prosince 2017. Počítám pouze SC získané běžným hraním, nepočítám jiným způsobem získané SC, např. za X. tier lodě k výročí WG apod. Kontejnery vybírám od začátku systémem první: zkuste štěstí, druhý: kontejner na vlajky, třetí: zkuste štěstí. Při tomto systému proto vždy mívám více kontejnerů zkuste štěstí, třetinu mám vyhrazenou na vlajky, kterých není nikdy dost. Celkem jsem sesbíral 384 kontejnerů zkuste štěstí a 243 kontejnerů na vlajky. Přičemž počet dnů kdy mám prémiový účet se pohybuje kolem 40. V porovnání s loňskem hraju méně, jde to poznat podle získaných kontejnerů na vlajky, kterých mám o 94 ks méně. Celkem padlo 22 SC, což je o jeden více než loni. Poměrně úspěch, když jsem hrál řádově méně oproti roku 2017. Ze zkuste štěstí padlo 21 SC. Z kontejneru na vlajky pouze jeden SC. Čili pokud počítám jen 21 SC za zkuste štěstí skrývaly se SC v 5,46 % z nich. Loni mi poměr vyšel 4,94 %. Čili těch 5 % nastavených WG se mi dlouhodobě potvrzuje. Co konkrétně padalo v letošním roce (řazeno kvantitativně). 2x 100 ks November Foxtrot 2x 50 ks Výročí World of Warships 2x Úprava pozorovacího letadla 1 2x 1000 dublonů 1x 100 ks India X-Ray 1x 100 ks Juliet Charlie 1x 100 ks November Echo Setteseven 1x 100 ks Zulu 1x 100 ks Zulu Hotel 1x 50 ks Rudý drak 1x 25 ks Wyvern 1x 50 ks Duše oceánu 1x 50 ks Lá Fhéile Pádraig 1x 50 ks Neklidný oheň 1x Úprava kouřového generátoru 1 1x Úprava přehledového radaru 1 1x 7 dní prémiového účtu 1x Alabama + 10 bodů kapitán Poznámka: od aktualizace 0.7.7 se již v SC neobjevují speciální vylepšení Přeji všem hodně štěstí ve hře v Novém roce 2019 !
 8. Coraxion

  Vývojářský blog

  Bezva. Vpravo nahoře Illustrious a pod ní v barevném provedení jako prémiovka Ark Royal? Doufám, že to tak bude. Snad se jim předělávka povede a nebudu muset prodávat Kagu.
 9. Coraxion

  Aktualizace 0.7.8 - Hlášení chyb

  U nového spotřebního doplňku ve francouzské větvi křižníků (urychlovač dobíjení hlavní baterie) je pro jeho spuštění graficky znázorněno písmeno "J" ale fakticky a logicky se spouští písmenem "I". V nastavení je to správně. Snad to nebude trvat na věky věků jako u písmene "Ň" .... AMEN
 10. Coraxion

  Otázky pro WG

  Nejste stejného názoru, že přebustované radary by zasloužily trochu přiškrtit? Pro DD od 7 tieru nahoru už je ve hře skoro nedýchatelno a vytrácí se jejich gameplay. Stačilo by přistoupit na některý z bodů ne nutně všechny: 1. Omezit časově délku trvání radaru 2. Spotovat radarem jen v místech s přímou viditelností ne za ostrovy, což by se blížilo více logice. Navíc za ostrovy už můžou spotovat průzkumná letadélka (posílila by se jejich role) 3. Odhalená nepřátelská loď by měla být viditelná jen lodi se spuštěným radarem ne ostatním soudruhům, ono na počátku druhé světové měly radary jen vedoucí lodě skupiny a polohu nepřítele předávaly kamarádům přes radio. Radar přístupný i spolubojovníkům dává dodatečné steroidy zejména spojeneckým křižníkům, které spojenými silami vymažou DD během pár vteřin. Jistě by šlo vymyslet i další nenásilné ořezávátka, radar do hry patří, ale je ho už opravdu přespříliš.
 11. Coraxion

  Vývojářský blog

  Jen poupravím, saltpeter je ledek, jedna z komponent střelného prachu. Lepek má co do činění s nepříjemnou dietou. Jinak díky za článek.
 12. Coraxion

  Statistika obsahu kontejnerů

  Zhruba před týdnem mi padla Alabama. Zatím asi největší úlovek ze superkontejneru. Jinak poslední půlrok opravdu štědrý. V březnu padla Indianapolis, tateď ale trochu ztratila na ceně, když ji lze získat bezplatně v sadě misí, alespoň můžu plnit mise navíc pro získání beden. Mezi Vánoci a Silvestrem pak ještě padl Perth. Eviduji veškeré superkontejnery a % na získání, zveřejním to zase na konci letošního roku. Řekl bych že s tou Alabamou mám už letos vybráno :-) Ale kdoví možná ještě něco padne.
 13. Coraxion

  Testování opravy FPS dropů

  Chtěl bych znát názor. V inkriminovaném období od posledního up-datu do pondělní opravy fps dropů jsem měl aktivní prémiový účet. Myslím, že kompenzace v počtu navrácení prémiových dní, kdy byl WoWS špatně hratelný vinou WG by byl na místě.
 14. Během včerejší hry me fps poklesly až na hodnotu 10. Stabilně mám 50 - 60. Přičemž ostatní aplikace mám během hraní vypnuté. Neřekl bych, že se jedná o mou chybu. Běží mi 30 denní prémiový účet. Nejraději bych byl aby jste se vrátili k předchozí verzi hry. Tohle se opravdu nepovedlo.
 15. Coraxion

  Aktualizace 0.7.2 - Hlášení chyb

  Cos se plynulosti hry týče, nejhorší patch od vydání hry. Před tímto patchem 50 až 60 fps. Nyní mám hodnoty o 10 méně, to by nevadilo. Ale reálně to je jako 10 až 15 fps. Tomu fakt nerozumím. Přičemž s délkou přihlášení se problém jen zhoršuje.
×