Jump to content

HavranRyc

Beta Tester
 • Content Сount

  986
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7490
 • Clan

  [T-N-T]

1 Follower

About HavranRyc

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Ehm, ehm Atlanta, Helena, Boise, Flint mají stejný nebo horší dostřel a jsou o tier výš. Přesunuto z Otázky pro WG
 2. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  To je jako se pomstít sousedovi tím, že mu veřejně poškrábeš auto. Ve finále jeho to "nic" nestojí a ty budeš ve slušivé vestičce plnit 200 hodin veřejně prospěšných prací. To jsi mu to fakt natřel! Nemluvě o tom, že mu tím ukazuješ, že prasit je vlastně normální.
 3. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Cíl je podobný jako ve WOT. Zde je propagační video jak má hra ve finále vypadat. Prostě první odměna je za lognutí a pak už za každý další klik. Přesunuto z Otázky pro WG
 4. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Je to problém optimalizace. Ono to ani tak nesouvisí s výkonem sestavy, protože přístav funguje metodou náhodných výbuchů, takže někdy mi načte arzenál v rámci vteřin a jindy v rámci minut. Sigi je pravý pankáč! Vždycky PROTI!
 5. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Takže čím jsem lepší, tím horší spoluhráče dostanu? To opravdu chcete? Když budou v jednom týmu dva průměrní, tak dle tvého návrhu dostane fialka z druhého týmu naprosté rajče, aby byly týmy vyrovnané. Ve výsledku dosáhneš toho, že čím budeš lepší, tím horší spoluhráče dostaneš k sobě. Týmy sice budou vyrovnané, ale fialka si tu hru asi moc neužije... Dneska je o štěstí jestli tam Bl4ck_SK (používám ho jako zástupce fialek) bude mít rajče nebo ne. Dle tvého návrhu by ho měl v týmu pokaždé. Tím vlastně popřeš důvod se zlepšovat, protože čím budu lepší, tím horší hry si zahraju...
 6. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Pro skill MM neexistuje ani metrika podle které by se dal určovat. A už jen vymýšlet a nastavovat novou metriku je dražší než potenciální zisk ze skill MM. A do toho bys musel předělat i celou ekonomiku hry. Skill MM mají Rankedy a CW, random nechme randomem.
 7. HavranRyc

  Nájezd na hnus začíná!

  Ne, to je prostě hra a většina z nás se tam chodí bavit! Já hraju jen tohle a fakt mě to baví. Je to rychlé, je to jiné než 10.000 bitev na randomu, má to zajímavé mechaniky. Je úplně jedno jak to dopadne (odměny mě nezajímají, k tisícům kamufláží co mám dostanu další, big deal ). Že se někdo v režimu TDM diví, že ho soupeř zabil? Tyhle lidi bych fakt nechtěl potkat v dáných časech Quake a COD. Tam jsme se božíčku stříleli jen tak, fakt se tomu dneska těžko věří, ale opravdu jsme se zabíjeli a nebyl za to žádný exp, kredit, dokonce ani vlaječka! Dneska nám to mladí už nevěří, ale my to fakt hráli jen pro zábavu. Je nejrychlejší a nejakčnější. Takže na střílení lodí ve hře nic lepšího není. Kdo se rád kochá plavbou, hraje random, kdo má rád kooperaci hraje CW a ten kdo rád freneticky střílí a chce akci, ten nemá nic lepšího než tenhle event.
 8. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Běžné to není, ale stává se to, kdysi za to padly i nějaké bany. Každopádně v coopu se to používalo teď když byly ty víkendové akce s hvězdičkama za dmg.
 9. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Čím později tím lépe, ale pokud to jde je lepší jiné časové pásmo (Asie). Každopádně je domlouvání her pravděpodobně proti pravidlům.
 10. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Najdeš si čas kdy hraje minimum lidí CW a domluvíš se s druhým klanem. Pak tam pošlete svoje týmy na odpočet a je značná šance že se potkáte. Není to 100%, ale funguje to. Princip je vy finále stejný jako se to šulí v coopu a randomu s odpočtama.
 11. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Protože v CW není problém si domluvit soupeře a pak si to nastřídačku plnit. V randomu se mnohem hůře ovlivňuje koho dostaneš a proti komu budeš hrát, proto je to jen na random části hry. Odpadá řešení podvodů s odpočtama, domluvama a podobně.
 12. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Albany nevím, ale Umikaze a Arkansas (zdrávím @LucyCZ ) dokáží vyfarmit půlku týmu s přehledem. Já jsem naprosto průměrná lama ale s těmahle dvěma loděma jsem na jejich tieru ten co tahá bitvy.
 13. HavranRyc

  Otázky pro WG

  Asi mi to uniklo, poslední co si pamatuji je, že "WG situaci vnímá a pečlivě ji analyzuje." Je prosím někde výstup z té analýzy? Vliv radarů na WR a prostě statistiky kolem toho? Díky.
 14. HavranRyc

  Hodnocené bitvy: Třináctá sezóna

  Stejně je ty lodě někde třeba vyexpit...
 15. HavranRyc

  0.8.7 - Hlášení chyb

  Zkoušeli jsme to prosadit už dávno, marně. Chápu i proč. Tvůj systém je zajímavý, ale něco to stojí a nemá to žádný přímý benefit. Ty neoprávněné chatbany jsou natolik minoritní záležitost, že se to nikomu neoplatí řešit.
×