Jump to content

HavranRyc

Beta Tester
 • Content count

  547
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5000
 • Clan

  [T-N-T]

About HavranRyc

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

1 Follower

 1. Aktualizace 0.7.2

  Máš pravdu, nějak jsem blbě spočítal počet bitev, bylo jich 545, což už vypadá reálněji. Ještě jsem si všiml že na Missouri jsem nechal vlajku na 300% free expů. A těch cca 100.000 expů na DoY jsem odjel z velké části s full vlajkama (expy + free expy) a camem na expy. (což samo o sobě hodí cca 50000 free expů) Takže to není tak easy, ale reálné to je. Sorry za mystifikaci.
 2. Pozvěte do hry přátele

  Jo, to je taková nemilá podmínka. Ale grindit XX krát na T5 je horší než práce... Ani tak to nevychází moc efektivně. Buď má více strojů aby mohl botovat paralelně, ale to se ty kompy dají využít efektivněji, nebo stejně nabotuje jen pár účtů denně. Vzhledem k tomu, že za 8 hodin práce je T8 prémiovka (při průměrném platu), tak jen to nastavování botů a zřizování účtů sežere více.
 3. Pozvěte do hry přátele

  To se mi nezdá, za ten čas co tím zabiješ si ty lodě koupíš všechny a ještě několik navíc. Když počítám že jedna T5 (28.000 expů) loď ti zabere 4 hodiny, tak je to šílenost.
 4. Aktualizace 0.7.2

  Já od 12.11. (nákup Missoury) za 180 (EDIT: 545) bitev udělal cca 300 0000 free expů. A to jsem tam moc necpal vlajky a camo na free expy, jen občas kvůli misím vlajky a camo na expy. Takže ovlajkovat to, namalovat, tak se Missouri dá vyjezdit za měsíc pohodového hraní...
 5. Aktualizace 0.7.2

  Nevíme, ale WG si to myslí...
 6. REPORTOVÁNÍ VE HŘE

  Jako že to celý nepřátelský tým upozorní na to, že je naproti dobrý hráč a je třeba ho focusovat prioritně? Myslím, že se radši umínuskuje sám.
 7. Duke of York

  Můj DoY taky nezapaluje, ale pořád dokáže vypnout CA na salvu. Jediný problém je, že to CA do vás musí nejdřív narazit, jinak hrozí že ho minete. Děla se chovají jako by každá hlaveň měla vlastní náměr (na 6 km je salva z jedné věže schopna podstřelit i přestřelit CA). Zadní věž dokáže překvapit damáží, přece jenom je tam 40% palebné síly lodě. Není to žádný kulervoucí zabiják, ale ani žádný UnterSchiff. Na hraní je easy, kdo nechce nic řešit, nahodí HE a jen si kliká, dmg už přijde sama.
 8. REPORTOVÁNÍ VE HŘE

  Na jednu stranu tady lidi řvou že je reportů málo a že to vlastně nemá na nic dopad, a tady je krásně vidět proč to tak je a proč to tak snad i zůstane. Práskači a tupá deprimovaná hovada potřebují někde vybít svou frustraci z jejich pokakaných životů. Kliknou si na nefunkční tlačítko, udělá se jim lépe a svět se bezezměn točí dál. Od WG je to luxusní řešení.
 9. Otázky a odpovědi

  No, já jsem CV fialka (takže s velkou pravděpodobností potahám většinu bitev) a CA podprůměrný pomeranč (takže s velkou pravděpodobností prodám většinu bitev). Celkově průměrák. I fialky mají slabé lodě, ale více je přeskakují, aby si nepokazili staty. Mi jsou staty fuk, takže hraju yolo, výsledky mizerné, ale zábava větší (na hraní na staty nemám trpělivost, chuť ani skill). Takže nemám průměrné hry, buď v top 5 nebo úplně dole, ale mezi 5-10 místem se objevuji velmi vzácně. Má zkušenost je opačná. Fialky většinou mlčí a střílí, kecy obstarají ve velké míře průměrní a horší hráči. Nemluvě o tom, že od fialek to má většinou hlavu i patu, což se o ostatních nedá vždy říci. Emorage nechávám stranou, v tomhle jsou kreténi rozděleni rovnoměrně nezávisle na statech, jen fialce se nestane že by jela sama na stranu a tam brečela že ji nikdo nepomůže.
 10. Otázky a odpovědi

  Neprotiřečíš si? Jedním z důvodů proč nejsou low tiery schopny spustit bitvu je právě ten -1/+1 MM. Kdyby ho neměly, měl by MM o 40% více lodí k dispozici (v případě rovnoměrného rozložení hráčů). Proto -1/+1 MM jen tak nebude. Zkuste si pustit T4 bitvu ve 4 ráno, po 7 minutách čekání pojedete 5v5.
 11. Otázky a odpovědi

  A nemůže to být tím, že T9-T10 jsou na rozdíl od T8 slaběji zastoupeny, tudíž jim to tam častěji dohazuje T8 aby mohl pustit bitvu? Top tiery mají mnohem menší pool (nemají kde brát T+2), takže je jasné že budou více šahat do T8 pro doplnění. Ty jsi našel jednu z možností a ignoruješ všechny ostatní možné důvody které se nehodí do tvého vidění světa. Je to přirozené, ale zavádějící. Hůře jsou na tom T5 a T6, ze stejných důvodů co jsem popsal výše, ale to nesedí do tvé teorie...
 12. Otázky a odpovědi

  Asi to, že je průměrný bitevkář rozbil jak cigánské hračky.
 13. Otázky a odpovědi

  MM nevyvažuje lodě podle názvu, ale jen podle tříd a tierů. Takže tohle rozložení je z pohledu MM v pořádku.
 14. Otázky a odpovědi

  Klidně breč dál, ale skill MM není a nebude. Nechtějí ho hráči, nechtějí ho vývojáři a zatím nikdo nepřišel se systémem který by byl lepší než ten nynější. Připadáš mi jako člověk, co se chodí každý den ptát do zeleniny, kdy dovezou bůček.
 15. Otázky a odpovědi

  Za zabití DD by mělo být +- stejně expů jako za zabití Yamata. Ale střílení do DD z vás fialku neudělá.
×