HavranRyc

Beta Tester
 • Content count

  495
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4535

1 Follower

About HavranRyc

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile HavranRyc
 1. U mě vše v pohodě.
 2. Vždyť on s Tebou souhlasí. Že ty patříš k samonasíracím typům?
 3. Já se na radarování vykašlal. Ta loď je skvělá na face to face, luxusně maže CAčka, je rychlá. Ten radar svádí k špatnému hraní. Když člověk zapomene že ho má, zahraje si mnohem více. Kdyby to šlo, vyměním ho za letadélka/sonar, bohužel to nejde.
 4. Já chytám torpéda primárně na příď a nedetonuju. Asi mám rozbité lodě.
 5. Právě proto se ptám jestli je trest za leavnutí bitvy ze které nemám požitek.
 6. No právě, a proč hrát 15-20 minut pro 500k, když mám 70k za minutu.
 7. Vzhledem k tomu, že mám svůj volný čas a nervy rád jsem do WOWs přenesl vychytávku z Crossout a nehraji bitvy které hrát nechci. Bohužel jsem nikde nenašel, jestli je a případně jak penalizováno opuštění bitvy před smrtí. Dle bitevních výsledků je to v pohodě, ale nevím jestli pak nevyskočí zpoza rohu banhammer. Protože jestli ne, tak 70.000 čistého za 2 salvy a lívnutí dělá z Missouri mašinu na peníze. Díky
 8. Vidím že to hrajeme všichni stejně .
 9. A přitom ten problém na ban je jen ta národnost. Zabíjení opic snad problém není a untermensch je cca 300 let staré označení pro orangutana.
 10. Jste EDIT. Stačí tam přihodit nějaký ten untermensch, monkey abort a ti co to hrají na jistotu to cukrují národnostními a náboženskými štulci. Tohle při odpočtu rozproudí debatu vždy: EDIT Vzhledem k tomu, že jsem tu dostal ban už i za vtip o slovácích, maďarech, opici a Dunaji, tak to opravdu není problém.
 11. Můj DM je v pohodě, věže drží, občas se nějaká poškodí, ale nevyřazují se. Jediná loď které odchází moduly i přes posílení skillem je Gearing. Tam sice věže drží, ale bitvu s oběma torpédomety ani nepamatuju...
 12. U mě je jasno. Je čas sklizně a do toho začíná první kolo vánočních večírků, takže pustím bitvu, AltTabnu, načte se bitva, dám rozjezd, AltTabnu, začtu se, zjistím že jsem projel capem do srdce enemy teamu a umřel, pustím další bitvu, AltTabnu, načte se bitva, dám rozjezd, AltTabnu... Případně úplně zapomenu že jsem zapnul bitvu a jdu si zapálit... PR letí do zadele, ale WR kupodivu stoupá. Takže to vypadá, že čím méně se do toho týmu pletu, tím je úspěšnější.
 13. Vím že něco takového existuje, já to nepoužívám, hraju si bez ohledu na tým. Buď to vyjde nebo ne. Ale zde je chat acidní až se bitva rozjede a nervíčci začnou dostávat čočku. Ve WOT se brečí ještě před prvním výstřelem...
 14. Tak to, že RB se dají vysedět afkováním je známé už dlouho. Důležité je, že ho to baví a baví to díky němu i nás, protože free damage je free damage.
 15. Já ho mám v secondary buildu, ale asi ho časem změním na tank build. Ale odolnost věží na BB mi přijde overkill. Tam fakt nemám problém, jednou za XX bitev tu věž poškodí, ale vyřazenou věž jsem neměl už dlouho.