HavranRyc

Beta Tester
 • Content count

  437
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4233

1 Follower

About HavranRyc

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile HavranRyc
 1. To můžou, ale jen Saipan z nějakého důvodu neztratí letadlo, takže Saipan je teď v tomhle nejlepší řezník. To je mechanika dělané přesně jemu na míru. Zamkneš stíhače do dogfightu, přes alt poodletíš a druhou letkou mu ty zamrzlé stíhače strafneš. Pokud něco přežije, tak to opakuješ dokud nějaké stíhače má. No a jediný Saipan ti tohle vydrží dělat donekonečna, protože ostatní u toho přichází o letadla. Požadavek na skill 0 a bránit se tomu taky moc nedá.
 2. Ta jistá a rychlá smrt přijde asi 2 minuty po tom, co CA už bublá na dně aniž by na ten cap dojel...
 3. Já to vidím naopak.CA ti ve většíně případů na ten cap ani nedojede bo umře na focus. BB tak rychle nerozstřílíš, takže tam klidně dojede na hulváta a ten cap oradaruje. Nemluvě o tom, že pokud budou mít BB radar, tak už není jedinný důvod brát do bitvy CA, protože vše co umí CA umí BB nebo DD lépe. Defacto CA nemají už nic čím by týmu mohli prospět.
 4. Už jsem měl desítky SC, ale na tenhle stále čekám, můj top je zatím 1000 goldů.
 5. Nepamatuje si někdo, jak byly v týmovkách řešeny skladby týmu? Předpokládám, že v lodích nedostaneme možnost si týmy skládat podle sebe, bo 12x CV MUHAHAHAHAHAHAHA Bohužel už si nepamatuju, jak to bylo nastaveno, asi něco jako max 3 BB, max 3 CA, max 2 DD a max 1 CV. Letos snad budou klany, tak by bylo fajn se připravit. CA jsou zbytečná, ta se jezdit nebudou (pokud nebudou v týmu povině), takže to chce zásobu BB, DD a CV...
 6. Mohu se zeptat na kterém servru hraješ? Protože EU rozhodně nemá dost hráčů a rozdělení MM je nesmysl. Už teď ma MM problém skládat týmy na neexponovaných tierech, low tiery kolikrát nesloží vůbec. Ve špičce se to neprojevuje, ale ne všichni hrají v primetimu. Zrovna low tiery mají ten MM rozdělený a mimo špičku po několika minutách hraješ 5v5. To na toptierech nechceš.
 7. Proč Porsche vyrábí GT3 a jezdí se Porsche cup když si ho každý nemůže koupit? - Může, stejně jako u Hooda neexistuje žádné omezení které by ti znemožnilo si ho koupit.Ty úlohy jsou nepodstatné, kampaň je otázka pár dní, jediný rozdíl je v tom, že s Hoodem se dá udělat v pohodě za víkend, bez Hooda to chce o den až dva více.
 8. Ta první salva na DD je spíš psychologická, ale spolehlivě funguje. Když si to hasíš do capu, PT (skill co hlásí kolik lodí na tebe míří) ti zahlásí 6+ a všude kolem tebe zaprší ocelový déšť, tak skoro vždy zatočíš, začmoudíš a do capu ani nezkusíš dojet dokud to přejde. Na mě to funguje spolehlivě.
 9. Odhazuješ DB ručně nebo automatem? Ručně když se skvěle trefíš, tak teoretická max dmg je 75600 hp. Teoreticky se tak může trefit i automat, ale ta šance je minimální ( zázrak?). Takže věřím že se to stát může, ale opravdu jsou automatem nejčastější zásahy do 15k dmg.
 10. Tohle potvrzuji. S T7 DD jsem na hřišti často 2v2, občas i sám jako jediné DD ve hře.Na T10 jezdíme minimálně 4v4.
 11. Je to úplně jedno.
 12. Mi se to na snajperech líbí víc, bo tam díky zhasínání snižuješ všem kadenci na tu svojí a nedostáváš focus. Přece jenom mi 4 body přijdou moc za skill který ve finále dá skvělou první salvu ale sebere několik salv při přibližování. Ale je to věc stylu, nedá se říct co je lepší či horší.
 13. Jde o to, že když zadáš odhod mimo dosah aury (prostě dostatečně daleko), tak odhodíš jako by jsi v té auře nebyl. Hra si nějak pamatuje jaká byla situace v době zadání odhodu a tu použije při samotném odhodu. Takže je to výhoda, ale funguje jen na lidi co točení kormidlem považují za vícepráce.
 14. Yamato a Bismu jezdím bez cama. Oběma brawluju přímo na cap a střílím na reload (kecám, střílím až se dotočí věže), takže mi camo v ničem nepomůže. To už mi přijde lepší ten skill na 3 ohně. Ale je to o stylu, pokud někdo hraje Yamato jako long range snipera, tak tam je camo výborné, mám to tak na Amagi a to zhasínání mezi výstřely šetří kotel dmg. Ale na tenhle styl jsou tu imo lepší jiné lodě (Montana).
 15. Kdo vybírá mise a jejich odměny? Možná je můj názor zcestný, ale vidím to tak, že nejlepší a nejžádanější odměna co WG poskytuje je lodička (či perma kamo, prostě něco trvalejšího než pár vlajek a den premka) a je jedno jaká je. U mě to funguje jako důvod hrát něco navíc. A nyní máme kampaň o loď a zároveň misi o Mikasu. Nebylo by lepší nepouštět to souběžně? Takhle "každý" brousí kampaň, do toho mu sama spadne Mikasa a po kampani bude ten propad odměn zase značný. Nevím, třeba chystáte na červen ještě lepší odměny, ale zatím se mi to jeví tak, že Mikasa mohla počkat až po kampani. Květen dává možnost si vyjet až 2-3 lodě (Bismarck, Kamikaze, Mikasa), Několik permacamo (Bismarck, Hood), z čehož 2 lodě a všechny parmacama běží souběžně. Tohle se bude v dalších měsících těžko vyrovnávat...