Jump to content

HavranRyc

Beta Tester
 • Content Сount

  856
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6993
 • Clan

  [T-N-T]

1 Follower

About HavranRyc

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HavranRyc

  Vlhká zpovědnice

  Když se Rolf prezentuje videi kde to všem nakládá, tak se nemůže divit, že se na něj lidi focusují. Může si za to sám. Nonejmů a nouplísáků jsme každý zabili tisíce a tisíce, ale známější osoba je něco jiného. Takže občas taky nesmyslně focusuju či jedu yolo. "Seriózních" bitev jsme odehráli tisíce a tisíce a nic nového nenabízejí...
 2. Když máš gut taktik, tak jsi happy today a můžeš zkusit šůšn.
 3. HavranRyc

  ChatBAN =)

  Vítej zpět pardále! A máme tady unikátní záběry Comova návratu k Dlaždičům!
 4. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Ale ten nedostatek hráčů je pořád. Byl loni, byl předloni, je i letos a bude i zítra. Si zkus hrát T4 mezi půlnocí a polednem a uvidíš kolikrát MM nesloží plnou bitvu. (Já to několikrát zkoušel a ta chybovost rozhodně není vyjímečná) Lidi neví jak funguje MM dneska (viz příspěvek který to začal) a ty na ně chceš nasadit dynamický MM který se bude měnit dle podmínek na servru? To už nikdo nebude vědět nic a fórum bude plné příspěvků typu: "Proč mám MM+2 když Franta má MM+1?" Nemluvě o tom, že to znamená udržovat několik variant MM. Ve finále je tam hromada mínusů, rizik, nákladů a přínos bude jaký? Imo se snažíte zbytečně. Nechtějí to nasadit ve WOT (tam by to asi šlo), kde je ta základna několikanásobně větší, takže pro lodě je to úplná blbost. (Ten T4 s omezeným MM to potvrzuje každý den)
 5. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Průkazky nevystavujeme, pouze potvrzujeme. Ve chvíli, kdy s MM+1 nejsi schopen složit tým na plnou bitvu, dojde skoro každému, že je blbost to nasazovat. Co se ti asi stane s MM, které nebude mít dost hráčů na složení bitvy? To vám fakt tahle základní elementární logika nedochází? Na MM+1 nikdy nebyl dostatek hráčů, ale vy to prostě nejste schopni pochopit. Už roky...
 6. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  To je spíš ukázka, jak vypadá (a vždycky vypadal) klasický noční MM+1. Ale to prostě zastánci MM+1 při své minimální mozkové kapacitě (a to jsem ještě přehnal) nejsou schopni pochopit...
 7. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Zvlášť, když jde klikem jednoho tlačítka tu bitvu kdykoliv opustit.
 8. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Včera jsem měl Atlantu v T9 na Sousedech zleva. Prvních 10 minut jsem neměl šanci na něco dostřelit, pak mi došla trpělivost a rushnul jsem to za ten ostrov na středu. Do dvou minut jsem byl dole, ale vystřelil jsem si. Větší beznaděj už je jen T8 CV proti T10 CA.
 9. HavranRyc

  Otázky pro WG

  Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty tiery a matchmakingy zakázal.
 10. HavranRyc

  [ADEFS] Academy Dead Fishs

  Ten formát toho textu je šílený. Špatně se to čte. Dej tomu nějaký formát, nějaké odsazení a nějakou strukturu. Tohle moc lákavě nevypadá. Ať se daří! P.S.: Alespoň jsem vám to bumpnul.
 11. HavranRyc

  Otázky pro WG

  I smíření se s daným stavem (rozhodnutí věc neřešit) je řešením problému. MadmanMaker je klasická "nice to have" věc. Evidentně to dle vyjádření je příliš náročné (čti drahé) a postihuje to tak malou oblast hráčů, že se to prostě nevyplatí opravovat. Takže se tomu bude někdo možná věnovat až ve chvíli, kdy se jim MM rozbije či ho budou kompletně předělávat, do té doby se ty prostředky dají (z pohledu firmy) využít lépe.
 12. HavranRyc

  Otázky pro WG

  Oni neříkají že se tomu nevěnovali, oni říkají, že momentálně nejsou plány na implementaci. Což může znamenat, že to prozkoumali a momentálně to buď nejde, nebo to nechtějí z nějakého důvodu dělat.
 13. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Ber to tak, že si musí znova dodělat revizi a profesák. On tu loď přece řídit umí, jen ne tak kvalitně jako zaškolený kapitán. Já taky když sednu dneska do auta se kterým jsem pár měsíců nejel, tak ho sice řídit umím, ale na nějaké drifty a odvážnější kousky ho musím dostat zase do ruky. Je to jedna z mechanik na odčerpání dublonů ze hry. Takže zmizet může, ale bude nahrazena jinou, či vyšší cenou za přeškolení. Záleží jakou mám náladu, ale čekat na bitvu se mi nechce nikdy. Jak je loading delší jak pár sekund, tak AltTabuji na net či jinou hru, jdu si zakouřit, udělat pití apod. Takže pak často nestíhám začátky bitev a občas se nechám unést a do bitvy ani nenastoupím. V průběhu loadingu totiž nemám v lodích co dělat, kdyby šlo alespoň komunikovat, či surfovat garáží, studovat mise apod, ale takhle je každá vteřina čekání k ničemu. Hra se posunuje do quick play, takže každá vteřina čekání navíc je problém, protože má stále větší a větší část z bitvy. Dneska když by bylo čekání minutu, tak skoro 30% času jedné bitvy trávím čekáním a úvodním rozjezdem = naprosto nezábavně. A to je sakra hodně! Lidi chtějí hrát, ne čekat, takže spíše očekávám práce na zrychlení MM, než jeho zpomalování.
 14. HavranRyc

  Otázky pro WG

  Jak teď funguje PÚ? Na stránkách se to samozřejmě nalézt už nedá. (Jaký je cíl toho znepřehlednění stránek?) Nějak jsem se ztratil jak ty verze PÚ fungují. Má situace: Koupil jsem někdy loni půl roku PÚ (klasický PÚ, jiný v nabídce nebyl). Zbývá mi cca 120 dní. Vůbec se neorientuju v tom jaký PÚ teď mám a na portále jsem to nikde nenašel. Kde tedy zjistím kolik a jakých mám PÚ? (Čistě teoreticky bych měl mít +- dní 120 globálního účtu, a po pár dnech různých WOT, WOWS, WOWP PÚ. Jenže nevím kde čeho kolik mám, ani logiku připisování. Každý den dostávám PÚ do nějaká WG her, ale kde si je nějak zmenežuju, to už jsem nikde na portále nenašel. Hlavně netuším, co se stane, až koupím další PÚ. Jestli se připíše za stávající, či se překryjí? Díky za osvětlení.
 15. HavranRyc

  Vlhká zpovědnice

  Jezdím tam Udaloie v gunboat úpravě a luxus. Máš rychlost, takže si volíš kde a kdy umřeš. A díky bonusům jsi skoro nesmrtelný (61% WR, 60k dmg).
×