Jump to content

HavranRyc

Beta Tester
 • Content count

  767
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6043
 • Clan

  [T-N-T]

About HavranRyc

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

1 Follower

 1. Aktualizace 0.7.9 - Hlášení chyb

  Ty lodě se dají nějak získat z těch RN Kontejnerů co teď padají. Je tam šance na misi, za kterou odstaneš T6-T8 RN DD. Více se dočteš v článku o aktualizaci, či je v něm odkaz kde je popsán postup.
 2. Otázky pro WG

  Kdy bude přidáno tlačítko, kterým to vše vypnu? Až budu chtít spektakulární efekty, zajdu si do kina. Ve hře chci přehled a co nejméně rušivých vlivů. Fakt mi bohatě stačí ikonka. Díky
 3. 1) A to je ten problém. CV určuje taktiku celého týmu. A vzhledem k tomu, že na randomu není možné se dopředu domluvit, tak nemáš možnost se podle nějaké taktiky hrát. Všichni jsou tam za sebe, takže s DD potřebuješ AA krytí, ale nemáš možnost ovlivnit jestli ho dostaneš. Radary si ošéfuješ sám. Problém je právě v tom, že pokud je rozdílná kvalita hráčů v CV, tak se to projeví mnohonásobně více, než když máš jednoho fialového BBčkáře. Pokud jeden CVčkář kryje DD a ty mohou spotovat 10 km před svazem a druhý tým tu možnost nemá (jeho CV to hraje jinak a loví si dmg na kraji mapy), tak je výsledek bitvy skoro jasný. Jak dlouho přežije CA které nic nevidí (protože DD se drží za ním kvůli AA), ale jeho vidí celý enemy tým? 2) To je ono. Jeden hráč v CV ovlivňuje všechny ostatní. Pokud ten jeden hráč "nehraje", jeho vliv na bitvu je drtivý. To v takové míře neplatí o nikom jiném v bitvě. Je to podobné jako ve fotbale. Tam ti jeden chybějící hráč ještě neprohraje zápas, pokud ti nechybí zrovna brankář... 3) Konzole imo nejsou ten primární důvod. Klidně mohly být lodě na konzolích bez CV.
 4. Nerozbijem. Shokaku jsem před více než rokem prodal a nákup v plánu není. Prostě to mikro už nestíhám a tím pádem ji nikdy nebudu umět hrát a proto mě i nebaví. Nemám problém si to přiznat. Co s tím má tier společného? Oba prostě hrajeme lodě průměrně a taháme to letadlovkama. To jestli to děláš na T10 nebo T6 je jedno. Naopak to svědčí o tom, že je ta třída mimo komplet. P.S.: Zrovna T6 CV má nejhorší MM ve hře. P.P.S.: A i ty máš na T6 nejlepší staty překvapivě na CV.
 5. No, já jsem s CV taky unicum a přitom jsem naprosto průměrný hráč. De facto jsme oba přibližně stejně průměrní a taháme to oba letadlovkama. (Ty hraješ častěji a lépe v plutonech) To není kritika, to je prostě fakt. A takhle to má drtivá většina hráčů. Mnohem lepší staty na CV než na čemkoliv ostatním. To není náhoda. Když se podíváš na staty lodí (počítám jen vyexpitelné lodě), tak: Kills: CV drží první, druhé i třetí místo DMG: CV mají druhé a třetí místo za Conquerorem EXP: Opět první CV Jestli tohle není jasný argument proto, že jsou CW OP, tak by mě zajímala tvá definice OP lodě.
 6. Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Ty na něj stále věříš?
 7. Nemáš z toho video? 3x Haka je 36 torpéd. I kdyby jsi jim půlku sundal při příletu, tak je to pořád 18 torpů v crossdropu (v podání slušného hráče). Nemluvě o 30 bombách z DB. Teď to nemyslím špatně, celkem se CV torpům vyhýbat umím, ale crossdrop je konečná. Naštěstí ho málokdo umí, ale ve třech je to brnkačka, každý si jede svůj směr a odhazuje všechny letky najednou. Krásně to lítá Pape. Ten vše drží po kupě aby minimalizoval vliv AA (defacto na jeho letadla střílí vždy jen jedna aura) a rozděluje to až nad cílem (a tam to válcuje na mikru).
 8. Ani Havrani nespí a modernizují.
 9. No, nechceš porovnávat sebe jakožto slušného hráče s boty kteří snad ani neumí manual dropy a zásadně se nesynchronizují? Ve chvíli kdy by to byly tři lidé a poslali to najednou, tak jim sestřeluješ těch 257 letadel mezi 85 a 257 vteřinami. Co by tam ty 4 asi minuty dělali? Můžeš mít jaká chceš AA, ale maximum každé lodi (se 3 aurami) je 3 letadla za vteřinu. Přes to nejede vlak. Proto beru průměry, tam mají CV taky jasně navrch, i když jak uvádíš, všechny lodě mají silnější a slabší hry.
 10. Co chceš capovat, když ovládáš všechny capy? A ve finále i s CV se dá capnout. A proto mají CV nejlepší průměrnou dmg na všech tierech, nejvíc sestřelů v bitvách s CV. Je jasné, že to mají proto, že jsou v tom podprůměrné. 7x Wooster sestřelí maximálně 7-21 letadel za vteřinu (reálně je to 0-21). Víc z toho nedostaneš, bo mechanika AA. Přehlcení funguje spolehlivě. A těch 21 dosáhneš jedině tak, že se těch 7 Woostrů bude krýt navzájem krátkou aurou a ještě ti to CV budou posílat tak, aby každá aura měla vlastní cíl, takže je to reálně nepoužitelné. 7x Haka jich pošle 154 (84 TB a 70 DB). Nepřežiješ.
 11. Ty to asi ještě nevíš, ale zatím si vyslán na misi pracovně nazvanou: "Naučím se hrát, omrknu taktiky a přijdu". My už tak máme elitní rozstrkané hráče různě po unicum klanech. Až se jednou všichni vrátí, tak budeme velmi nebezpečný klan s největším know-how na servru. Který se ale nesejde na CW.
 12. Ono je to jednoduché. Co je momentálně ideální setup do bitvy? 7x CV . To mluví za vše. Prostě CV má nejlepší spotovací potenciál, nejlepší dmg potenciál a nejlepší AA potenciál. Vlastně ve všech aspektech hry je nejlepší variantou CV. To asi není úplně dobře.
 13. Otázky a odpovědi

  Takze jsi dve minuty v bezpeci. Vzdy je to o uhlu pohledu a stylu hry.
×