Jump to content

HavranRyc

Beta Tester
 • Content Сount

  806
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6517
 • Clan

  [T-N-T]

1 Follower

About HavranRyc

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HavranRyc

  IFHE

  Hele, vím, že to sem nepatří, ale CZ sekce je nepoužitelná. U každé lodi mi to háže chybu 404. Šlo by natavit, že tam kde není překlad hotový to automaticky nasměruje na EN verzi? Díky
 2. Proběhne 100%. Žádná hra nemá po 6 letech provozu vrchol hráčské křivky. Ale her které mají po 6 letech provozu takovou hráčskou základnu moc není. Jednou ta hra skončí. Věřte mi. Konec okénka otce Fura.
 3. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Třeba vadí, ale co s tím má WG dělat? Může se soudit, ale u soudu se bude prokazovat co a jak je okopírované = WG bude muset dát k dispozici svá interní data, zdrojáky, know how. Což je natolik drahá záležitost, že do toho nikdo nepůjde. Soudní řízení taky není zadarmo. A i kdyby měli kladný rozsudek, tak s jeho vymahatelností v Číně bude mít hodnotu diplomu na zeď...
 4. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  U vás dvou jsem si toho všiml už dávno.
 5. Jo, bavím se o T6. Mám 350 her na Independence (to hraje mé masochistické já ) a na DD jsem snad neumřel kromě výše popsaného. Ale máš pravdu, že Langley a Bogue s jejich 15 a 16,5 uzly neujedou. Ale pořád bys měl vědět kde enemy DD jsou (kdo jiný než CV?), jen to chce dobře číst mapu, což souhlasím je na low tierech problém. Ale CV jsou navržené totálně newbie unfriendly. Nejtěžší a nejslabší jsou na low tirech (na high tierech je to o mikru).
 6. No nevím, většina CV nemá problém DDčku ujet. DD má šanci dostat CV jen když je AFK, nebo mu umřel zbytek týmu. Jinak ho DD za celou bitvu ani nedojede. P.S.: Když k tobě DD dojede, tak si pokakal spot.
 7. HavranRyc

  Otázky pro WG

  Nečekáš, že ti někdo odpoví? Důvody si musíš najít sám. Proč bys měl vůbec hrát počítačové hry? P.S.: Vždyť je to rozhodnutí 50 na 50. Buď mě baví nebo ne. Další důvody jsou z PC her zbytečné a zástupné.
 8. No, ja tam tech 90% vidim, a i ten zbytek ostatnich je hodne mimo. Dmg maji kolem 80k, ale taky prumernou dmg CV nikdo nevycita. Prave ta nizka dmg je dukazem toho jak je CV game broken. Frajer ma 90% WR a dmg pod 80k, protoze dokaze udrzet map kontrol a zasahovat chirurgicky presne tam kde je potreba. Tohle nikdo v jine tride neumi, ani se tomu nema sanci ubranit.
 9. Kochej se: https://wows-numbers.com/ranking/ Ten fakt se odmítat nedá. Tak jako se nedá odmítat fakt, že proti CV nemá DD žádnou obranu. AA nemám, smoke nic neřeší, frajer prostě počká až skončí, zmizet nemám jak. CA mi nepomůže. Sice mě udrží naživu, ale to je tak vše. Schovaný u CA neuhraju nic, takže je lepší leavnout hru a jít na jinou. (Ušetřím si 15 minut života) A na tohle mu stačí 1 letka z 6-8! Takže jednou blbou letkou vyřadí jedno DD a zbylými 5-7 si hraje svoji hru. Všechny ostatní třídy jsem schopen nějak očurat díky maskování a rychlosti. CV vše tohle nuluje a stačí na to zvládnout klikat na políčka na minimapě...
 10. Já to mám teda naopak. Hraju od T8 výš a často je to tým plný T10 a T9 a k tomu MM přihodí jednoho až dva chudáky v T8. Imo je to pro ně horší než když to bylo naopak a měly tam 2 T10. Ale mám malý vzorek her, třeba to byla jen klika.
 11. Pokud k tobě DD přijede na 200 metrů, tak jsi to pokakal už dlouho před tím než tam najel.
 12. HavranRyc

  Český dabing Vojcpack 0.7.11.1

  Je někde náslech toho módu? Případně i popis co a jak je přemluveno? Díky. P.S.: Grammar nazi on board!
 13. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Když tam narve full egrind setup, tak se tam Komediantka nevleze. A stejně ji vozí jen lidé s nízkou sebedůvěrou. Pravděpodobně odnesou, ale vzhledem k tomu, že WG dělá vše proto to, aby low tiery nikdo nehrál (ke všem větvím WG rozdalo T6-T8 lodě), tak se to dotkne jen malého vzorku lidí. Někdo z vývojářů musel dostat na T5 v minulosti strašný rekt, protože ta nenávist k tomuhle tieru je pověstná.
 14. HavranRyc

  Otázky pro WG

  Ta oprava, že loď nemůže detonovat pokud má přes 75% HP se neaplikuje vždy? V neděli mi Enterprise vydetonovala (dostal jsem odznáček i vlaječku) mého full HP Seattla. Jedna letka AP bomb a už jsem nebyl. Jak ta mechanika funguje? Jak velké je okno ve kterém se sumuje obdržená dmg do jednoho zásahu? Konkrétně: Vystřelím salvu na loď co má full HP. Někdy mi to ukáže že jsem dal 6 hitů za ∑ 20.000 dmg. Jindy mi to ukáže tu dmg rozdělenou třeba na 2-3 hodnoty. Chápu, že náboje ani bomby nedopadají v ten samý moment, ale je tam nějaký milisekundový rozdíl. Proto se ptám v jakém časovém intervalu se to grupuje. Takže jestli tomu dobře rozumím, tak vybuchnout může i "full HP" loď, pokud dostane více než jeden zásah z jedné salvy a předchozí granáty srazí HP lodě pod 75%, tak každý další může detonovat. Vizuálně to vypadá jako detonace full HP lodě.
 15. HavranRyc

  Otázky pro WG

  Jaké je finální číslo počtu měn ke kterému se chce WG dopracovat? Jestli dobře počítám, tak mám nyní možnost platit ve hře 11 měnami! 1. kredity 2. expy 3. kapitánské expy 4. dublony 5. Sovereigny 6. Guineje 7. ocel 8. uhlí 9. olej 10. měď 11. Molybdenum Vám teď ve vývoji sedí nějaký směnárník? Co je cílem zahlcení hry 11 měnami? Nemyslím si, že zrovna Forex je směr, kterým by se tato hra měla ubírat, ale začínáte mu zdatně konkurovat...
×