Jump to content

HavranRyc

Beta Tester
 • Content Сount

  966
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7405
 • Clan

  [T-N-T]

1 Follower

About HavranRyc

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Čau.

  Ten m1k_m1k co hledá klan je materiál spíš pro vás do školky. Kdyby se nikdo nenašel, tak ho možná zkusíme (zatím jsem to jen nahodil do klanu ať se kluci rozhodnou). Tak ať si nelezem do zelí. Každopádně u vás mu bude lépe a radostněji:cap_yes:.

  1. LucyCZ

   LucyCZ

   školka nebude Havrane - je váš :Smile_honoring:

 2. Úplně nerozumím té aktivaci AA. Chápu to správně, že pokud chci udělit okamžité poškození z bodu jedna, musím AA sektor aktivovat až když jsou letadla v dosahu aury. To by ale znamenalo, že než se sektor plně aktivuje, tak jsou letadla na druhé straně kde je naopak AA minimalizována (bo tu loď už prostě přeletí). Chápu to správně?
 3. Tak tohle se týká jen prémiového obchodu, takže ve hře se to nijak neprojeví, jen bude prémiový obchod vypadat stejně jako před 6 lety. Pokrok nezastavíš.
 4. HavranRyc

  Ponorky - "FUN" diskuze

  Tak ono to může být přeskinované DD se spotřebákem na ponoření. Místo smoku se ponoří a bude detekovatelný jen sonarem. Po ukončení spotřebáku se vynoří a bude fungovat jako hladinová loď.
 5. V článku to nenajdeš. WG popisuje všechny lodě stejně - vyzvihne jejich přednosti, ale komplexní recenzi na ni nedělá. WG je potřebuje prodat takže ti nenapíše jejich zápory ani nenapíše že je loď za peníze lepší, protože přiznaný Pay to Win je cesta do pekla. O tom, jaká skutečně loď je referují comunity contributoři a recenzenti (na Twichi, Youtube apod.). A tyhle lodě jsou dle recenzí lepší. (Byl by nesmysl aby nebyly, proč by pak do nich lidé investovali). Tyhle lodě bývají obecně v době vydání lepší než zbytek (Missouri, Stalingrad, Black, LoYang, Belfast), časem se to pak srovnává jak vychází další lodě a mění se mechaniky.
 6. HavranRyc

  0.8.6 - Francouzský cyklus

  Start: Thu. 25 Jul. 10:00 CEST (UTC+2) / your local time: Thu. 25 Jul. 10:00 End: Mon. 19 Aug. 06:00 CEST (UTC+2) / your local time: Mon. 19 Aug. 06:00
 7. Ty lodě jsou lepší než lodě ve stromě. Takže pokud se potkají dva stejně kvalitní hráči, ten co zaplatil má větší šanci vyhrát.
 8. Jenže CC je odměňován za sledovanost, za recenze lodí jsou tu primárně odměňováni supertesteři a testeři. Já chápu proč si jiní stěžují. Oni baví stovky - tisíce lidí a pak je tu někdo kdo dělá recenze pro pár kamarádů a má za to nesrovnatelně víc. Tobě to přijde OK? Férové by bylo dávat odměny dle nějakého koeficientu. Např. dostaneš za recenzi budget 10 centů x počet diváků té recenze. Když se na to koukne jen tvůj brácha, dostaneš budget na dárky 20c, když 1000 lidí, dostaneš budget 100€. Ten princip je stejný všude. Proto je reklama při Superbowlu dražší než při finále kajakářů. Sice se ti sportovci nadřou stejně, ale dosah mají diametrálně odlišný.
 9. Tak z pohledu WG jde o logický krok. Ono je fajn, že naši plnili úkoly a recenzovali všechny lodě, ale když to dělali pro 50 lidí, tak to nemá požadovaný efekt ("nikdo" se to nedozví). Flamu má 51x více followerů než Bl4ck. Takže když Flamu zrecenzuje jednu loď má to stejný dopad jako když jich Bl4ck zrecenzuje 50. Případně by měl Flamu dostat za jednu recenzi 50x více než Bl4ck (aby to bylo spravedlivé). To že se to WG snaží nějak narovnat je v pořádku. Jiná věc je forma jakou to dělají... P.S.: Každopádně klukům patří obdiv a úcta za to co dělají. Nezbývá než doufat, že se to vyřeší ke vzájemné spokojenosti.
 10. I přes relativně vysoké číslo je to pořád jedna z tvých nejhorších T8 CA (6. z 8). Ale tohle už je jen takové přátelské porýpnutí, protože sólo jsi odehrál s T8 křižníky 105 bitev, takže nic z čeho by se dalo vycházet .
 11. Právě proto, že mělo Takao má na rozdíl od Ataga nějaký skill cap - lidé si ho museli vyjezdit, čímž museli splnit nějaké minimální požadavky. Atago má každý nezávisle na schopnostech. (Vsadím se, že Atago mají průměrně horší hráči než Takao) Atago má zase nevýhodu v tom, že tam žádný skill cap není, narozdíl od lodí ve stromu. Netvrdím, že jsou odpad, jen jsou prostě na randomu slabší (nebo pro průměrného hráče těžší) než jiné. Rozhodně netvrdím, že je to nehratelná loď. My co hráli US CA od bety víme jak vypadá mizerná loď.
 12. Porovnáváš jabka a hrušky. Důležité jsou statistiky servru, ne to, jak s tím zahraje fialka v divizi s full suportem. Zmiňují to i CC ve videích, kde FR DD je mašina na dmg, stačí si k němu vzít US DD co mu bude smokovat a ta loď je hned o třídu lepší. Atago a PE prostě jsou nejhorší T8 CA jak ve WR, tak na dmg. Což je u lodě, která nemá jediný support skill výmluvné. A to, že fialka na tom zahraje není vůbec žádné měřítko. A i Wollf má s Atagem nejhorší WR ze všech svých T8 CA (horší už má jen s A.Hipper)...
 13. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Tuccy se zeptá co je nového: Následně Tuccy dostane školení komunikace a začne čistit fórum:
 14. HavranRyc

  Otázky a odpovědi

  Né tak zhurta, potřebujeme aby tu hru udrželi vchodu. A vzhledem k tomu, že jsou to rusové, tak bych začal mírnou protestní nótou. Tuccyho hlava v krabici je vzkaz, kterému oni porozumí.
 15. HavranRyc

  Ponorky - "FUN" diskuze

  Scénáře jsou super nápad i super content. Ale WG to vydalo, zpropagovalo a pak na to pozapomělo. Přitom by z toho šla udělat krásná PvE kampaň (třeba "Proveď kapitána celou válkou" - scénáře od T1 po T10 s přiděleným kapitánem (který za scénář dostane 2 body schopností) kterého po splnění všech misí dostaneš do přístavu). Šlo by toho vymyslet spoustu, ale chápu, že je snažší sebrat loď poměnit ji staty a skin a vydat jako 137. prémiák...
×