Jump to content

Forsakenn

Players
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9227
 • Clan

  [C-WAW]

About Forsakenn

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Forsakenn

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak třeba Assashio to má naopak, tam je T10 bitva za odměnu...
 2. Forsakenn

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Všichni milují Assashio, ještě že nejde karma do mínusu...
 3. Forsakenn

  What Were Your Greatest Gaming Achievements Today ?

  it's karma. You saved me and you were rewarded. Thx and congratulations to t-61:))
 4. Forsakenn

  Ave Cesar

  Děkuji zuřivě:)
 5. Forsakenn

  Kamikaze / Kamikaze R

  Jak otočit ztracenou hru ve třech krocích..:)
 6. Forsakenn

  Ave Cesar

  Prosil bych započítat do score i 4 obdržené reporty...:)
 7. Každá druhá hra 4dd?:))) Irelevantní. Já za 15 her v T10 viděl max 3, spíš je to tak 2 na každý straně, někdy taky 0.
 8. Forsakenn

  [UPD 11/2] Aktualizace 0.8.0.2

  Stručně. -Omezení na jednu CV -Omezený počet letadel -Návrat stíhačů pro CV -Prémiový doplněk :Pro BB:Harry Potter na koštěti na rozhánění letadel, pro CA: pes Falco pro dvojnásobné zrychlení, pro DD: vlajku Karla Gotta s nápisem To musím zvládnout sám..
 9. Tak ani s ruským dd se nedá vyhrát, když zůstanete proti dvěma cv. Raketám se nedá uhnout, prostě vás zaměří a uklovou vás.(bude zvýšen čas zranitelnosti letky při povolání zpět, tím pádem hráči mohou sestřelit nějaká letadla ještě před tím, než se začnou vracet na letadlovou loď).Na co je sestřelování letadel při návratu na lod, když se CV pořád generují nová...
 10. Forsakenn

  [UPD 11/2] Aktualizace 0.8.0.2

  Přesně pro takové horší hráče s wr 46% wr (také se na mě nezlob) se tato hra zjednodušuje.Jak sám říkáš, dřív jsi nestíhal sledovat, ted máš jednu letku.Že takto překopali celý gameplay a zcela odrovnali dd, nemůžeš pochopit, máš max podvoisky tier 5 Pro srovnání, já mám na dd t5 max dmg 169k dmg a average exp 1463, ty 40k dmg a exp 713.Po této aktualizaci už rozhodně nebudu schopen zahrát to co dřív, ale tobě to tolik neublíží, protože už předtím jsi nezahrál nic moc.Nic ve zlém. Tato aktualizace nejvíc ublížila lepším hráčům, kdy snižuje rozdíly.Hra za dd t8 a výš je imho momentálně pouze pro sadomachistické jedince co mají počítač natřený krví. .Každá druhá loď hydro, radary .Ok, ale ted až tři CV s nekonečným počtem letadel a okamžitým startem.Ale nadávají i hráči CV, protože lodě se združují do svazu, kvůli focus AA a tam si neškrtnou.Takže zbývá honit jen osamocené lodě, tzn primárně dd. A to není moc zábava.
 11. Souhlasím, až na to, že i zamknutí dd do torpédového kříže zkušený ddčkář celkem v klidu vykličkoval max koupil jedno torpédo, a dál už si cv radši hledala jistý dmg v podobě osamocených bb, než aby ztrácela čas naháněním jednoho dd, perma ho spotila a posílala na něj jednu letku za druhou, tak jak je to v současnosti.Hra se vydala cestou zjednodušování, aby snížila rozdíly mezi dobrými a špatnými hráči.
 12. Forsakenn

  [UPD 11/2] Aktualizace 0.8.0.2

  Obtížnost hraní za dd se změnila z hard na insane survival. Takhle to ted vypadá v desítkách, ani jedno dd, obě letadlovky mají highest exp a na konci, když už není co šikanovat si to rozdají proti sobě, což je na dlouho a dojde i na sekundárky....GJ
 13. Tak dd která se hrájí na stealth mají obrovský problém. Letadla na vás nalítávají co 20s, pořád svítíte a ztratili jste svou výhodu. Jediné dd , pro které je tento rework CV pozitivní, je AA Khabarovsk s healthem, dd s baráží přežije, ale i tak jen utíká před nekonečným počtem letadel a nedělá co má. Okamžitý start a nekonečný počet letadel zabil stealth dd.
×