Jump to content

AmericanIPA

Players
 • Content Сount

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17027
 • Clan

  [TF16]

About AmericanIPA

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [TF16]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AmericanIPA

  [TF16] otwiera rekrutację na przyszły sezon CW

  Pozdrowienia przesłał mi dzisiaj pajacykos: [EDIT] Takie sprawy załatwia się poprzez wiadomości prywatne. Pozdrawiam serdecznie! Dark_Havoc
 2. AmericanIPA

  [TF16] .Task Force 16.

  Ja również dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Gratuluję zwycięzcom. Szczególne podziękowania należą się Grzegorzowi - bez Jego wsparcia nie tylko finansowego, ale i merytorycznego, ten konkurs by się nie odbył. Mam dużo spraw na głowie dlatego wybaczcie za spóźniony post. PS. Moja Kaga czeka na deszcz nagród jbc.
 3. AmericanIPA

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  W związku z brakiem bana za mówienie prawdy i wytykanie błędów, poczułem się wykluczony ze społeczności. Przedstawiam wielki byk na oficjalnej stronie WOWs. Jak ktoś chce grać z Przyjaciółm'em to wystarczy kliknąć.
 4. AmericanIPA

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Izumo - Master AA, ta gra to mega dno.
 5. AmericanIPA

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Kolejna rzecz za którą WG się wzięło i jest dno. Po nerfie Focha 155 powiedziałem, że ani złotówki nie wydam na WOTa, po tym co zrobili z CV nie wydam już złotówki na WOWs. Kolejna gra zjebana. Gratulacje. Na Riuyo 50k dmg na VIII-kach i jestem pierwszy, przegrana. Lexington ostatni. Zero wpływu na bitwę.
 6. AmericanIPA

  Tone

  Może po zmianie mechaniki CV wejdzie do gry. Wg mnie nie ma takiego okrętu, którego by WG nie wypuściło prędzej czy później jeżeli kasa nie będzie się zgadzała vide WOT.
 7. AmericanIPA

  Korona Bałtyku - Polski Turniej WoWs

  Ja poszedłbym o krok dalej. Lubisz okręty? Nie graj w głupią grę tylko wstąp do marynarki lub zbuduj sobie własny okręt.
 8. AmericanIPA

  Korona Bałtyku - Polski Turniej WoWs

  btw, Nazywając swój klan PMW warto byłoby jednak trzymać jakiś poziom. Wspaniale uczciliście 100-lecie powstania PMW.
 9. AmericanIPA

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Klient zaktualizowany, ale nie można się połączyć z serwerem... Dobra już sobie doczytałem, że od 16:00 odpalają ten test. Po kilku pierwszych bitwach, okazało się że WG z jednej skrajności wpadło w drugą. W pierwszej rundzie testu AA praktycznie nie istniało, a teraz ledwo się da podlecieć. Boty na Amagi to królowie AA. Samoloty z rakietami już nie wzniecają pożarów, przynajmniej mnie się to nie udało. Nadal aby sterować "Rozbiciem" i Naprawką na okręcie trzeba zawrócić samoloty, a więc jednak nie słucha się graczy testujących, którzy zgłaszali taką potrzebę. Pogram więcej to może coś jeszcze napiszę. To były pierwsze spostrzeżenia. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
 10. AmericanIPA

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Też dostałem maila z nowym loginem, ale i tak nie mogę zaktualizować klienta.
 11. AmericanIPA

  Korona Bałtyku - Polski Turniej WoWs

  Plankton serwerowy, który nie potrafił wystawić nawet kilka osób do wspaniałego turnieju, który ma uczcić 100 rocznicę utworzenia PMW niech w ogóle nie zabiera głosu. Chłopaki nie przejmujcie się głupkowatą krytyką i róbcie swoje.
 12. AmericanIPA

  CV Rework Beta Test - Feedback thread

  nice joke. they are checking stability... So why you have pasted this on the website?
 13. AmericanIPA

  [TF16] .Task Force 16.

  Dla graczy ze słabszą kartą graficzną - tak wygląda okręt Grzegorza jak pójdzie "na klika" ze mną i rzuci nas po przeciwnych stronach.
 14. AmericanIPA

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Scarrry nie jest recydywistą
 15. AmericanIPA

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Umknęło mi. Dzięki... Niezłe jaja. @_Scarrry_3mb uploadu to zdecydowanie zbyt mało. Minimum 10, no od biedy 5. Jeżeli mogę Ci coś doradzić to wprowadziłbym dyskusję na tematy historyczne bo w tej dziedzinie jesteś ekspertem i naprawdę przyjemnie się Ciebie słucha. Ale tylko historyczne. Światopoglądowe nie koniecznie. Jeżeli chodzi o mnie to chętnie bym widział jak grasz CV, na pewno bym się czegoś nauczył. Powodzenia.
×