Jump to content

Quosek

Beta Tester
 • Content Сount

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5656
 • Clan

  [H-M-F]

About Quosek

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Quosek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  1) kilkanascie procent to nie jest taki zły wynik 2) jakich zasobów ludzkich. WG ma mechanizm robienia tych misji, dołożenie takiej kampanii to parę roboczo-dni (wrzucenie konfiguracji jakie są misje i nagrody, wyprodukowanie jakiegoś nowego kapitana z unikalnymi skillami, szybkie testy)
 2. Quosek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  następnym razem informacja będzie na słupie ogłoszeniowym w Mińsku Kurde - ludzie - czy wy już macie tak wyprane mózgi przez korporacje, że nie ważne co robią to je tłumaczycie ??? Dali ciała. Wiadomości nie ma w kliencie gry, misja nie ma komentarza. Obstawiam, że ponad 90% graczy NIE CZYTA strony WG. I żeby nie było - mi nie chodzi o to, że nie mam tej misji. Rozumiem - nie miało być to nie ma. Mi chodzi tyko i wyłącznie o to jak (znowu) WG traktuje graczy i jak po raz kolejny ma wpadkę komunikacyjną. Po to jest klient gry by jak dodają misję to by miała ona sens i dało się wiedzieć wszystko o niej bez szukania na stronach WG, słupach w Mińsku czy jakiś innych stronkach. Do tej pory pamiętam jak w WoT po raz pierwszy wyszły misje osobiste i w paru nie wiadomo było o co chodzi bez czytania zewnętrznych stronek - bo tak trudno było dodać zdanie/dwa opisu (albo odpalać misję w innych okolicznościach) WG to nie mała firemka, która może powiedzieć - nie mieliśmy ludzi by dołożyć dodatkowy dymek/odpalać misję tylko części graczom, etc. Ja bym to rozumiał przy indykach, ale nie tutaj. I jeszcze raz - boli mnie d@p@ nie o to, że nie dostanę dublonów (bo od razu jak zobaczyłem ilość to stwierdziłem, że albo trafiłem kontener 1 na milion, który dał premkę i zwróci się w złocie; albo że coś się skopało) a o to jak to przestawili. Po prostu. (i tak - jeżeli każdy kontener ze statkiem "black" ma taką mechanikę to faktycznie byłoby to przegięcie - ale k@rde - nie każcie ludziom biegać po stronach by się dowiedzieć o co bangla bo do tej pory przynajmniej ja byłem przyzwyczajony, że jak wypadał lub mógł wypaść okręt i była specjalna misja - to dotyczyła TEGO okrętu a nie jednostki siostrzanej).. I dla mnie to koniec dyskucji w tym temacie. Powiedziałem to ja - Jarząbek
 3. Quosek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  1) nie dostałem a kupiłem kontener (co jest chyba różnicą) 2) nie muszę czytać żadnych artykułów - po prostu gram. I jak dostaję misję przy okazji okrętu to oczekuję by ta misja działała (równie dobrze mogłem dostać misję na Zeppelina - czemu nie). Trudno tą wiadomość umieścić w kliencie gry ? A może zamiast na stronie będą ogłaszali takie rzeczy na słupie ogłoszeniowym w Mińsku (przecież tam jest napisane, ... ) 3) jeżeli twierdzisz, że ta misja jest dla osób, które już mają oryginał - to czemu TYLKO ONI nie dostali tej misji (a ludzie bez standardowej wersji by jej nie dostawali) - chcesz mi powiedzieć, że taki mechanizm jest za trudny dla WG ? Jak tak to niech zatrudnią paru studentów a w dzień im to zaimplementują
 4. Quosek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  tak myślałem super robota WG - oczywiście to nie błąd a "feature"
 5. Quosek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Joł, Wypadał mi z kontenera Scharnhorst B. Do niego pojawiła się misja bojowa: "Gorączka złota na Scharnhorst" - pierwszy etap to "Stocz 1 bitwę, losowa/rankingowa/kooperacyjna/scenariuszowa; Warunki ukończenia Scharnhorst" Zagrałem bitewkę koopu i .... misja niezaliczona Czy dobrze kombinuję, że WG dało ciała i przyznało mi misję, która wymaga zwykłego Scharnhorsta i nie da się jej wykonać wersją B ?
 6. Quosek

  wstęga OBRONA

  wiecie - to pytanie nie jest az takie glupie bo dzisiaj cos ta flaga nie dzialal poprawnie w koopie jako jedyny okret strzelalem do przeciwnika, ktory przejmowal baze, stan przejmowania rosl, ja strzelalem, stan przejmowania spadal i .... nie dostalem zadej flagi
 7. Quosek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  właśnie męczę Ibuki i o ilę dobrze pamiętam (z modułami) ma zasięg .... 16.5km .... porażka
 8. Quosek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  a jaki drzewkowy A Nelsona bardzo lubię spotkać moją atlantą - pali się jak marzenie
 9. Quosek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  takie głupie pytanie - jaki jest najlepszy BB tieru VII ? głównie gram krążkami, jakiś BBczek by się przydał. Na razie mam tylko niemniaszka (by robić zadania na baterie dodatkowe)
 10. Quosek

  Roon, IX tier

  nie jestem jakimś super graczem, ale mi Roonem się super grało 56,4% winrate (78 bitew), PR = 1608 pamiętaj, że niemcy mają super APki (teraz męczę Saint-Louisa i wg mnie jest on dużo gorszy od Roona - mam PR tylko 1007 i WR 45,4 ... [22 bitwy])
 11. Quosek

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  a ja się tam nie spieszę by widzieć OP w grze podejrzewam, że będzie to taki sam spektakularny sukces jak rework CV tego prawie nie da się zbalonswac tak by: - gra OP byla ciekawa - kazda klasa mogla byc ubita przez OP (OP vs OP - super zabawa teraz) - kazda klasa da sie ubic OP promien smierci - ciekawy jestem czemu nie dadza rakiet naprowadzanych CVkom lub krazkom - kliknij 2 razy, jak Ci sie uda (i nie trafisz na niewidzialna wyspe ktora zaabsorbuje promien) - nastepny salwa trafia w cytadele
 12. Quosek

  Zarobki okętów za węgiel i free XP

  (taki offtop) KOlejny problem ze Smolenskiem to fakt, ze jak go zatopia to nie mozna wyjsc z bitwy, tylko czekac na zwrocenie wraku ;)
 13. Quosek

  Zarobki okętów za węgiel i free XP

  właśnie to mnie powstrzymuje przed Smolenskiem jakbym go kupil to nerf IFHE trafia mi zarowno Atlante jak i Smolensk i wtedy z zarobków nici (chociaż wydaje mi się, że Smolensk by z tych okretow dawał mi najwięcej frajdy)
 14. Joł, Naciułałem węgla i free XP zastanawiam się, który okręt najlepiej by zarabiał: - Smolensk (lubie Atlante ;) ale nie mam wysoko-poziomowego kapitana do tego statku) - Yoshino - (Salema już mam) - Georgia - Jean Bart - Azuma - Alaska Zwykle nie lubię BBkow, ale gdyby nieźle zarabiał .... (w sumie to byłby powód by zacząć grać nimi ... ). Zwykle nie lubię grać długo tym samym okrętem (wbić elitke i do następnego), ale kredyty zaczynaja mi się kończyć (a konta premium nie mam), więc zacząłem myśleć czym zastąpić Atlantę która jest moją główną zarabiaczką (i nieźle się nią bawię)
 15. Quosek

  Nerf submarines

  o ile się nie mylę to spot dla OP ma być koło 5km zasięg torped będzie większy, więc da się dopalać je z niewidki będąc na powierzchni podobno myślą o chrapach - wtedy torpedujemy z peryskopowej - mamy spot na poziomie 2.5km (czyli torpedy prawie z przyłożenia)
×