Jump to content

WscieklyPL01

Beta Tester
 • Content Сount

  798
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13578
 • Clan

  [PWS]

About WscieklyPL01

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,274 profile views
 1. Mały koszmarek , kuźwa toż to poważna delira, co to ma być kitkami dla umysłowo szybkich inaczej, fun shipy to się od II do V robi . WG nie ma już jak balnsować okrętów sprzętowo, to zaczynają gameplayem się bawić , określony okręt do ataku tylko na wybrane klasy w drużynie przeciwnika, w niewielkiej dawce, patrz DD panazja, taka RTSowa mechanika ma sens, bo jest unikalna, ale oby nie poszli dalej, bo to będzie komiczne .
 2. Cienka ta bagieta, 4 użyteczne lufki z przodu i tyle, kolejna premka dla admiratorów pływania na wstecznym , podziękuje.
 3. Niestety kwestii CA i CV się zgadzam w całej rozciągłości ,co do torped ja tylko powtórzyłem generalny zamysł , o którym mówiło samo WG, jak wyjdzie w praniu zobaczymy, bo przy tej ilości sonarów w grze, to może być z wielkiej chmury mały deszcz. Mnie ciekawi , kiedy ta broń wyemigruje na inne linie DD, lub CA.- japoniec przyspieszeniem przeładowania + te torpy , ciekawy koncept
 4. Krążki będą mogły tym zebrać , ale tu nie ma takiego ciśnienia, bo krążek , nie jest pierwszoplanowym celem dla tych torped, to ma być według WG czynnik balansujący dla BB,, bo beda im sie pojawiac przy samej d.. pie, co jak słusznie zauwaza @44smok niemal natychmiast wywoła sprzeciw, płacz i problemy z potencją u kierowców BB.
 5. Pierwszy w grze okręt hermafrodyta dynamiczny. Nie dość ,że nie wiem w co gram , bo raz szachy a raz boks , to jeszcze teraz czym. Parafrazując hasło pewnej grupy kobiet, "Nie będziesz za mnie decydował jakiego typu jestem". Pewien poziom absurdu znów został przekroczony.
 6. Co do statusu strzeliłem bo WG jakby mogło to by sprzedawało organy w sklepie premium ,, co z niego zrobią zobaczymy , ale fakt faktem , ten pomysł jest dziwny, po co komus okręt którym trzeba się męczyć- tego ne rozume pane Havranek
 7. Tego brytola kupią chyba tylko kolekcjonerzy, naprawa jest dla BB w Wows czymś bez czego trudno sobie taki okręt wyobrazić, jest jak Antoni dla Jarosława, wódka dla zagrychy, składki dla ZUS, kto by chciał grać pancernikiem tak jak jakby uprawiał seks z jeżem. Francja, no ja do tych 4 lufowych wież się nie przekonam ,ale prędkość no bastylia o napędzie rakietowym. Pisałem wcześniej o mutantach a'la WG ,ale nie chciaiłem mieć racji
 8. Nie mam nic więcej idę sobie strzelić .. pól litra albo lepiej
 9. No to by było ciekawe, a ile ożywczych impulsów dla gry -bóldupie prosów, że pomidory bączki kręcą zamist grac - troche wigoru w manewerach nie wpsominając o morzu aluzji o podtekście , mierzenie kotwic itp same plusy
 10. Czyli Japońcy i Amerykanie to jedyne nacje nie oparte na mutacjach, twardy pancerz i no fly zone to przy niemieckiej uber secondary, czy brytyjskiej uberpodpałce do grilla mały pikuś, tylko po uber AP , co dalej makarony dostana uberwsteczny a ruscy możliwość zrobienia kanadyjki ?? Tak się odżegnywaliście WG od możliwości robienia zwrotów na kotwicy , to przy tych pomysłach wydaje się niewinna igraszką Wróćmy do podziwiania USA krążków to takie odprężające.
 11. Z wyżej wymienionych split , cz też podział hamburgerów na te z serem i bez , to najciekawszy temat, na azjatyckie DD wszyscy czekali - powiedział nikt nigdy. Nerfili, nerfia i nerfic będą różne rzeczy, ja się w sumie dziwę ,że te okręty co mamy jeszcze nie strzelają do środka i palą na pych. BB wszelkiej maści z kolejnymi uberzdolonościami , po RN BB strach sie bać co będą mieli następni, wiec te krążki omawia się bez tych obaw, a będą kiedy będą. DO ich wypuszczenia WG zdarzy zamieszać tyle razy że...
 12. Cleve w tym towarzystwie na VIII, zależny jak go przerobią bo ta katapultowa balistyka hmmm, na pewno sprawdzę. Pensacola jakby jej nie przerobili nie tykam, traumatyczny okręt,a z ta cytadela toś pojechał , ten okręt dostaje w cytadele od cięższego spojrzenia, nie widzę szans dla tej jednostki, która coraz bardziej zaczyna przypominać kukułcze jajo, lata pod drzewku i nit go nie lubi. Co do reszty wyglądają ciekawie i w końcu torpedy, zapowiada się zabawa .
 13. Chyba nie powinno być inaczej, niż za porozumieniem stron oni nam okręt w górę ze stałym camo to i camo adekwatne dokładają bez zbędnego .. olenia , a i w druga stronę okręt w dól my nie marudzimy , że zwrot różnicy dublonach musimy dostać za tańszy stały kamuflaż. Scenariusz w którym demontują wszystkie moduły , a za stałe camo,zwrot dublonów na konto i wtedy przy awansie w drabince dopłacamy do nowego camo róznice a przy degradacji kupujemy tańszy i coś nam zostaje , to by było bardzo w stylu WG, przy awansie okrętu zarabiają , przy obniżeniu wartości udają szczodrych za naszą kasę, ekonomicznie interes życia.
 14. @umbra_arboris tobie to tak łatwo przychodzi ja muszę Mefedron/Mescalina/ Metaxa mode ON Wszyscy mechanicznie dostosowani dostają radary i sonary o rożnym wedle nacji stopniu skuteczności polowej , ale owa wykrywajka wszystkiego jest częścią hitboxa i jedna dobra salwa / bomba i łatwo przyszło łatwo poszło - nic nie szkodzi zrobi premium naprawkę na te elementy, limitowany np do 2 użyć, szczegóły do dopracowania Krążki dostają możliwość użycia cięższej AA i secondary do walki z torpedami Mefedron / Mescalina / Metaxa OFF i wtedy przychodzi woźny i karze mi się wynosić bo gumoleum zapaskudzę. Hahhahahahahahhahaha, musze wicej pic - All American Battleships (tier VIII-X) - Surveillance radar consumable was added. These changes have been introduced to ensure historical accuracy of this ships.
 15. Dzęki @ORP_Macierewicz, chciałem dodać jeszcze 1 przykład robienia "coś" no i oto "cosiowanie " a'la WG, w całej okazałości , WG jest bezbłędne , sami dają bicz na siebie ludziom do ręki , same problemy , bez których osunięcia, gra by się skończyła nieprawdaż ???Żeby nie było bufujcie ananasa biedę ile wlezie , nic mu nie jest ,ale bufujcie..
×