Jump to content

WscieklyPL01

Beta Tester
 • Content Сount

  798
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10519
 • Clan

  [PWS]

About WscieklyPL01

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [PWS]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,034 profile views
 1. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Wows i przednia zabawa , to chyba tylko jakby ktoś robił reinstalkę po pijaku i rano patrzy na ścieżkę dostępu i d\\ asia carrera wszytkie filmy\\ wows i myśli co nim kierowało..(nie wiem pijany byłem)). . Drugie skoro do 300-400 bitew stosujemy określenie rozpaczliwe tłuczenie, to tu ktoś dawał screena ,że ludzie i po 1200 jadą, to jak ten typ " rozrywki " nazwać bo nie mam weny??
 2. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  To jest bardzo dobra teoria ja w mikro skali jak widzę 4 -5 wygranych z rzędu albo zmieniam tryb, albo idę na co- opy postrzelać mikasą, albo po raz enty usiłuje spamiętać procedure startowa 737 w flight sumulatorze X . Wracam do gry po paru godzinach, albo na następny dzień i zawsze jest na początku seria wygranych, albo chociaż dobre losowanie, gra daje szanse i to idzie zauważyć. W WoT zrobiłem sobie przerwę już będzie z 6 miesięcy, odpaliłem wczoraj normalnie sokole oko i refleks jak u królika na amfetaminie. Jakby konsekwentnie trzymał się tej strategii to efekty mogą być ciekawe, ale ostatnim eksperymentem socjalnym u mnie była dieta, gdzie po 14 dniach mogłem śmiało powiedzieć ,ze straciłem .. dwa tygodnie.
 3. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Jako orangutan co z do 8 może dojedzie bardzo się z tym co powyżej zgadzam, bitwy gdzie jestem jedynym pancernikiem z przodu mam w 50% przypadków i brak aktywności, oraz tragiczne wyczucie momentu do kontry to moje dwa podstawowe zarzuty do tego sezonu. Wczoraj moimi faworytami były 2 Fuso, na Bełcie, ja radośnie na NM robię wszytko co mogę, oni nawet na A nie wpłynęli tylko albo na jałowym ,albo na wstecznym pykają z HE- co to urwał za nowa moda !!!, parę razy pisze ,że trzeba sprawę pchnąć , bo nam resztę ludzi na B wytłuką, ci nic, ja dystans skróciłem jeszcze ,ale sam to se mogę . No i wytłukli Zostało nas 3 i tam też 3-budyń-NM- i DD chyba ten Shinanome, szoguni spod A wrzucili 1 jak ja byłem połowie capa B bo zostały opary czasu, przecinki ma punkty i capy wiec wszystko albo nic, ubiłem co cięższe, ale jeszcze się taki Nowy Meksyk nie urodził , żeby DD dogonići lipa . Pierwszy w teamie oczywiście jeden z tych Fuso gwiazdkę zachował . Rozumiem strategie obrony posiadanej przewagi, ale całkowitego przełączenia się w tryb zbierania po łbie to nie, mamy całe 9 punktów przewagi bo nasze DD były pierwsze od razu obrona wszyscy hamują albo za wyspy, to samo 1 okręt u wroga ubity już czytam "play safe" - jak ja mam grać na sejfie , jak ja nawet na grzebieniu nie umiem
 4. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  No cóż sadze, że Pan Wiesław Michnikowski wiedział o powstaniu Wows i rankedów zanim to było modne, bo mam wrażenie ,że obaj wyglądaliście tak pisząc swoje posty, jestem cham i prostak wiem
 5. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Jeśli ktoś przegapił poprzednie możliwości, a było tego sporo, to znów WG rozdaje soczyste strzały gołą d&pą w pysk, te nagrody są tak biedne, że niema o czym rozmawiać, nagrodowa Somalia, po 15 sztuk strach kamuflaży , kapke golda i możliwość do przechwałek, no to ostatnie bezcenne, cała rodzina wie, bo trudno nie słyszeć jak ktoś ciągle urwami rzuca. Sknerus McKwacz to WG może buty czyścić, zostało bezstresowo ( dla mnie ) tłuc sobie kapitanów i chyba zrobię ruskiego DD, albo kuźwa wezmę lotnisko i wszystkim pokaże
 6. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  O kuźwa, ażem screena zrobił. Pisz mnie tu zaraz jakie środki przeciwbólowe, maści, pijawki na krzyż i okolice bierzesz, żeby tyle siedzieć i czy powieki to taśma klejąca ,zapałkami czy poloplastrem podtrzymujesz no i nawet nie próbuj mnie nabierać ,że ta kawa to zbożowa jest i te kryształki to cukier. ja 140 z hakiem na sezon chyba jedna podróż z 6 lub8 do 10 i adios rankedos, kuźwa ale się staro poczułem. Edit teraz spojrzałem bom stary i głupi ,że to nie ty, ale namiary na dilera możesz zostawić.
 7. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Pytanie retoryczne, bo obaj wiemy ,że chodzi o pieniąse pane dusze pieniąse, całe stosy zaodrzańskich eurodrachm, a jka taki helmut na swej drodze do 1 rangi , który s raz z rzędu dostanie ,koksów co już skończyli, to by poweidział ,że on woli nową kozę, niż dawać na grę , która nie daje mu wygrać, a na to WG nie stać.
 8. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Przypominając założenia polityki WG , w którymś Q&A było, że CV zreanimują, z nadmiarem BB coś robią i docelowo, krążków ma być dużo, a jak czegoś ma być dużo to musi być siła rzeczy takie sobie. Ten rozrzut konfiguracyjny na krążownikach niby ma w tym pomóc, ale większego bałaganu rozrzutu skuteczności nie ma w żadnej klasie, jak ktoś to ogrania to czapki z głów. Francuzi na tym przyspieszeniu nie ugrali za dużo, ot ludziki musieli się przyzwyczaić ,żeby dać większe wyprzedzenie na celowniku i cała magia znika, De Grasse jest tak przehypowany jak tylko można, a nie ma w nim nic aż tak specjalnego, kamo ma ładne, ale chyba nie o to chodziło. Jakaś forma regeneracji , labo innego rozkładu uszkodzeń na krążownikach byłaby dobra i nie musi być duża, z tym się zgadzam w 100%, wystarczyłoby światełko w tunelu. Rankedy, na 10 to też niemal pewne, kwestia czasu, zacznie się od od 1-3 potem od 1do 5 i tak powoli dostaniemy festiwal kapinosu zawyspowego i rachowania naboi i pływania Yamato na wstecznym, smutna przyszłość Na razie wystawiam ołtarzyk za rankedy na VI, złoże hekatombę z mielonego kminku i zielonych pomidorów ,żeby się WG nie odwidziało i czekam
 9. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Dokładnie i się z tym nie kryje, proste częstochowskie rymy, albo jakieś porównania na poziomie najprostszych skojarzeń, dzień w którym będę musiał połknąć kij od szczotki ,żeby coś napisać nie nadejdzie, @44Smok, no że o FUUZOOO zapomniałem, dyć wstyd i hańba idę się wybatożyć gotowanym makaronem.
 10. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  W dużym uproszeniu mój brak poszanowania dla pięknych nazw własnych okrętów New Mexico i Graf Spee, o których mowa w postach powyżej, jesli pytanie było retoryczne, cóż mistrzem domyślności nigdy nie byłem .
 11. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Jedyne krążki na jakich się znam, to cebulowe , jeśli dojdzie do rankedów na VI biorę Nową Macedonię i tyle mnie widzieli , wtedy Perth może sobie mieć swój dym kroczący, dzięki któremu doskonale widać w która stronę płynie z prędkością pielgrzymkową 12 węzłów, co bardzo ułatwia celo.. życie, a jak dym mu sie kończy to ma 2m 30 sek galopującej sraczki, bo przebija go cięższe spojrzenie. Agrafka z ta szybkostrzelnością.. w dobrych warunkach ok , jak siadzie to tylko pieprzyło giwzdło i pozamiatane, ale przy tempie rankedów nie wiem czy będzie mogła błysnąć inaczej jak wybuchając efektownie. Cllive , nie wiem , mało ich, mam go raczej za ofiarę power creepu, był mocny , kiedy zasady były prostsze, teraz , sonary, prawie wszyscy na około torpedy , cuda na kiju, a on prosty rewolwerowiec.
 12. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Offtop, ale trudno. Co do mojego "i" stara klawiatura, wierz lub nie, to jedno. Druga sprawa, tez wierz lub nie, tekst przeczytałem i to mi uciekło i tak samo za pierwszym razem ucieknie 99,99 % ludzi- ty się wczytałeś bo szukałeś haka i masz brawo, tylko po co, dla wydumanej teorii, życie tym komuś ocaliłeś ? Ta maszynka miedzy uszami( mózg- to chyba tak się pisze) dąży do tego aby uprościć nam życie i wiele rzeczy nadpisuje z automatu-całe wyrazy nawet, jedna literka nie zmienia sensu tekstu i będę miły, bo stwierdzę, czy będę prosty czy prostacki, ludziki wyłapią, że jadę po sobie, żeby was wojowników było lepiej widać i widać was oj widać,, ba własne pochodnie przynieśliście. Tekst napisany przez pijanego Marcela Prousta sam pomogę zgnębić, ale robienie z igły reaktora atomowego uważam za komiczne. Czemu PLO nie idzie wojować z rynsztokowymi anglicyzmami, z pushowaniem, rashowaniem, buildami okrętów, skrótami od których głowa boli, bo to ma immunitet jako slang? Może trochę konsekwencji? Przecinki i literówki was kłują jak rozżarzone igły pod paznokciami, ale slamsowy internetowy bełkot to język polski, ciocia hipokryzja przesyła pozdrowienia. To mówiłem ja malkontent , malkontencki. i do zespotowania w smołku jak będę B pushował i karpety torpsów awojdował.
 13. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Jako analfabeta funkcjonalny zadaję sobie to pytanie codziennie, bo wszędzie Miodki i Mickiewicze, Bralczyki, no strach się odezwać. Jako prostaki parweniusz jeśli widzę ,że ktoś odpowiada na pytanie zaczynając od poprawienia sobie humoru,wystawieniem mi oceny z ortografii, oznacza ,że ma bardzo mało do powiedzenia na temat, należy go zignorować i czytać dalej ( herezja mode on in 3...2 .. 1 ...) .
 14. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Ło matko, niby temat o rankedach,a tu widzę się nam zrobiła grupa wsparcia i terapia uzależnień, po jednym łykendzie,a tu jeszcze cały miesiąc. To spokojnie dorobimy się infolinii dla samobójców, domu samotnego kapitana i PRSD - . Z innej beczki ja nie wiem, o co chodzi, może ktoś mi wyjaśni, bom stary i głupi ,a opis mojego fizis można podciągnąć pod ,muzealne określenie - ruina trwale zakonserwowana, ale co jest z ludźmi z TNM, ja gram pijany OK ,ale cuda , które oni wyczyniają to nie moja liga,, jak nie różowy i YOLO, to opetany duchem adminrała Nelsona płynie sam na innego capa bo tak, kutwa raz to przypadek, 2 to zbieg okoliczności ale po 5 bitwie, ktoś .. coś .... bo nie rozumem ????
 15. WscieklyPL01

  14 SEZON - Rankedy

  Nawet cytadeli w klawiaturę nie udało się wsadzić z nerw, tylko biurko nadpenetrację zebrało ajajaj,a pisali mądrzy na tym forum nie grać na trzeźwo, bo tylko głód mizeria i niepotrzebne wydatki w ikei
×