Jump to content

eviltanker666

Beta Tester
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  342

About eviltanker666

 1. eviltanker666

  North Carolina (VIII)

  Powiem jedno. Pierwsza bitwa tym cackiem i potrójna cytadela w montanę za 45k jedną salwą.
 2. eviltanker666

  Przechodzę na wyższy tier i otrzymuje gorszy statek ?

  A mi za to Nagato i Colorado grało się bardzo dobrze. Te okręty są idealne do pushowania linii frontu z obstawą. Mają dobry pancerz i polecam nimi płynąć dziobem do wroga (cytadele wpadają aż miło) . Jak dla mnie Fuso stał się trochę papierowy gdy przeskoczyłem na Nagato który odbija dużo. Wszyscy na nie narzekają a mi się grało nimi bardzo dobrze ( 60k-120k na bitwę). Nie wiem od czego to zależy może po prostu jestem masochistą ?
 3. eviltanker666

  Hatsuharu

  Nie taki zły sucharek jak go malują. Całkiem niezłe przygotowanie przed Fubuki, który już ma 3 x 3 wyrzutnie torpedowe.
 4. eviltanker666

  Kagero

  To jest to co misie lubią najbardziej. Po świetnym Fubuki dostajemy jeszcze lepszą maszynkę na XI poziomie. Torpedy "dwudziestki" bajka, choć i tak rzadko kto puszcza torpedy z takiego dystansu. Na tym poziomie można już powiedzieć, że tworzymy swoisty dywanik, sunący w stronę przeciwnika z prędkością 63 węzłów. Oczywiście zostajemy na przed ostatnim kadłubie, by nie pozbyć się dwóch wież co w przypadku japońców jest ważne ponieważ ich odpowiedniki amerykańskie mają lepszą szybkostrzelność i o wiele szybciej obracają działa ( ale zdarzało się solować bensony, nieraz wychodząc z tego starcia zwycięsko ). Gramy nim typowo z dystansu, na co pozwalają dalekosiężne torpedy. Staramy się pozostać niewykryci i nie wdawać się w konfrontację z niszczycielami amerykańskimi, choć ja osobiście lubiłem nim stawać w dymie i niewykrytym ostrzeliwać pancerniki i krążowniki z bliskiego dystansu.
 5. eviltanker666

  Isokaze

  Bardzo dobry niszczyciel 4 tieru. Zasięg 7 kilosów wystarcza w zupełności tylko trochę Vmax kuleje. Ogółem pozostawił po sobie pozytywne wrażenia z gry.
 6. eviltanker666

  Hej. Problem z wylogowaniem się z dywizjonu!

  Zastanawiam się czy ktoś z WG zareaguje na zaistniałą sytuację z lepszym skutkiem niż dotychczas.
 7. eviltanker666

  Hej. Problem z wylogowaniem się z dywizjonu!

  Dzień 2. Dear all, my name's Sergey and I am the Head of QA of the WoWs project. From the EU support team we've got informaion that all of you have faced the "stucking in the division"-issue during the 0.4.0 Public test. The only way around is client restart. To get to the root of the problem we need additional info from you. Could you please describe the steps of reproducing the problem (if there are any at all) and provide all the related info that seems useful from your point of view? I'm sorry if there's a misscommunication occured and you have no idea what I'am talking about=) Please answer directly to me so we can reduce the unecessary flood. Thank you in advance. Regards, Sergey
 8. eviltanker666

  Hej. Problem z wylogowaniem się z dywizjonu!

  Dołączam się do problemu. Mam to samo co kolega. Zmiana języku klienta nie pomaga. Permanentny pluton z którego nie da się wyjść i wszystkie statki zblokowane.
 9. eviltanker666

  Fubuki

  Moje odczucia po wymaksowaniu : Miazga ! Te 3 dodatkowe torpedy robią swoje. Działka dają radę jak na japońca ale trzeba strzelać z OB (o dziwo) bo większy dmg wchodzi (raz nawet z Bensonem wygrałem). Wracając do torped polecam raczej te najlepsze torpedy z 15 kilometrowym zasięgiem ponieważ te kilka węzłów nie robi dużej różnicy a no i proponuje pozostać na drugim kadłubie ponieważ trzeci zabiera nam jedną baterię. Gorąco polecam ten niszczyciel .
 10. eviltanker666

  Mutsuki

  Bardzo dobry niszczyciel. Świetne, szybko ładujące się torpedy, ale niestety brak artylerii pokładowej.
 11. eviltanker666

  Spis treści

  Dobra robota ! Wkrótce pojawią się kolejne tematy - może jeszcze dziś
 12. eviltanker666

  Lotniskowce

  Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.
 13. eviltanker666

  Fubuki

  Temat poświęcony okrętowi Fubuki (japońskiemu niszczycielowi VIII tieru) Dane: HP: 13900 Główna bateria: 127 mm/50 type3 Szybkostrzelność - 6,7 strzałów/min Czas skrętu o 180 stopni - 25,7 s Max. uszkodzenia pociskiem PP - 2700 Max. uszkodzenia pociskiem OB - 2200 Zasięg ognia - 10 km Wyrzutnie torpedowe: ilość - 3 x 3 610 mm czas przeładowania - 82 s czas skrętu o 180 stopni - 7.2 s Torpeda - Type90 mod. 1 Max. uszkodzenia - 17233 Prędkość torped - 57 węzłów Zasięg torped - 15.0 km Zwrotność: Max. prędkość - 35 węzłów Promień skrętu - 630 m Czas przestawienia steru - 5.0 s Kamuflaż: Wykrywalność z powierzchni - 7.0 km Wykrywalność z powietrza - 3,8 km
 14. eviltanker666

  Shimakaze

  Już poprawione. Zapraszam do wypowiedzenia się o tej zacnej zabawce.
×