Jump to content

Druvik

Community Contributor
 • Content Сount

  764
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7245
 • Clan

  [P-W-C]

5 Followers

About Druvik

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/channel/UClHlKjf2HfGgtyKgeVRj2Qw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Czołem! Dziś mocno niestandardowy materiał :) Mam zaszczyt zaprosić Was na PL turniej organizowany przez graczy przy wsparciu WG. Dawno już nic na naszej scenie nie było, więc mamy lukę do wypełnienia. ;) Więcej informacji w materiale. Zapraszam!
 2. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Nareszcie zapowiedź nowej mapy. Po tak długim czasie można by się spodziewać co najmniej kilku, ale jak mawiają borę co dają :P Przy okazji mała pogawędka o nowej nacji. Zapraszam!
 3. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Podobno moja Georgia jest kupiona za kase, to i wyniki wpadają :P Nie prawda była brana za węgiel. ;) Wynik jest to trzeba było go udokumentować na kanale. Przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki za poprzedni tydzień i wsparcie grapaczki! Zapraszam!
 4. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Nowa premka dostępna, więc zapraszam Was na recenzje. Pomieszali trochę Odina z Tirpitzem i wyszło o takie coś. :P Standardowo znajdziesz tutaj kapitana, moduły i wszystko co warto wiedzieć o okręcie.
 5. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Nie wiem jak Wy, ale jestem trochę zszokowany. Myślałem że okręt będzie można zdobyć za co najmniej połowę tej sumy. Trochę kogoś poniosło :) Zapraszam!
 6. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Po ostatniej fali dev-blogów i nowości, znów bitewka na spokojnie. ;) Mini wyciąg grając tylko na torpedach. Zapraszam!
 7. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Nadchodzą spore zmiany! Zmiany, które zapowiadają się bardzo obiecująco. Mimo to podchodzę do tego mocno sceptycznie, w końcu to WG. Poznamy konkretne procentowe szanse z kontenerów i nową mechanikę dla pechowców. :) Zapraszam!
 8. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Obiecałem materiał o nowej linii, więc słowa dotrzymuje. :) Moje wrażenia i obawy z grania na nowych niby pancernikach. Zapraszam!
 9. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Nowa aktualizacja zbliża się wielkimi krokami. Zmian i nowości trochę się nazbierało. Hallowen, nowe pancerniki, aukcje, zmiany w UI i wiele innych. Zapraszam!
 10. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  To był bardzo intensywny weekend pod względem dev-blogów. Sporo zmian zapowiedziano, w tym dwie zmiany w drzewkach na X tierach. Wszystko co trzeba wiedzieć znajdziecie w tym materiale. Zasady podmiany też. Zapraszam!
 11. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Kolejna premka z dymem dostępna w sklepie. Obowiązkowo recenzja na kanale. Już Wam powiem że szału nie ma. :) Zapraszam!
 12. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Po małej przerwie w serii Waszych bitew, czas na mały wyciąg. :) Trochę w tej bitwie się działo... Zapraszam!
 13. Druvik

  Rocznica World of Warships

  " Żetony jubileuszowe można zdobyć tylko dzięki premiom za skuteczność bojową. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.10.10 żetony jubileuszowe zostaną wymienione na kredyty po kursie 1:90 000"
 14. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Pierwsza część, na pewno nie ostatnia małej kompilacji porad i ciekawostek. Zebrałem dziesięć porad dla których osobny materiał to za dużo, a zebrane razem prezentują się lepiej. Zapraszam!
 15. Druvik

  Druvik - Youtube i Twitch

  Bitwa na Odynie, chwile musiała poczekać, ale w końcu udało mi się ją nagrać. W tej bitwie stara dobra zasada pasuje idealnie. "Gdy przeciwnik popełnia błąd, nie przeszkadzaj mu." :) Zapraszam!
×