Jump to content

eMPavel

Beta Tester
 • Content Сount

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2891

About eMPavel

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. eMPavel

  Udaloi

  Někdo nějaké zkušenosti? Prosím.
 2. Ahoj, nevím jestli je to mezi klávesnicí a židlí, ale řeším problém. Od posledního patche a přerozdělení schopností kapitána nějak nefunguje skill, který přidává na DD +1 čoud a +1 boost motoru. Standardně mám na Taschkenovi 3 čoudy. Plus jeden získám za 22500 stříbrných a plus jeden bych měl dostat za skill na kapitánovi - na obrazovce skilu mi to ukazuje, že bych jich měl mít 5. Ve hře mám ale 4. Je to mnou nebo? Díky za trpělivé reakce. EDIT 26.2.: BERU ZPĚT. VŠE JE JAK MÁ.
 3. eMPavel

  North Carolina

  Máš pravdu. Na RB je to opravdu o něčem jiném. Tenhle postřeh mám i u Grema, Warspita a Tashkenta. Je to asi především o tom, že lidi většinou spolupracují. Ale zpět k NC. V RB to byla opravdu luxusní kocábka. Včera se mi povedla bitva za 160 tisíc udělené DMG a dostal jsem za to s trojnásobkem kolem 10tisíc expů. A to těch posledních. Luxusní bitva na závěr. Loď jsem prodal a pořídil IOWU.
 4. eMPavel

  North Carolina

  Ještě 16 tisíc expů a pár mil. dublonů a jsem na T9. Ze začátku jsem byl hodně rozvrkočenej z týhle loďky, ale teď ke konci musím říct, že to zase taková hrůza není. Člověk jen musí přijít na to jak s tím hrát. Zbytečně neukazovat boky, hodně často měnit směr a hlavně rychlost. Najít si na mapě místo kde je loď z jedné strany krytá ostrovem, ne vždy to jde to je jasný. Byly bitvy, kdy jsem skoro přes půl mapy couval. Byly bitvy, kdy jsem pár minut díky krytí mohl je stát sbírat body. :-) Co se rozhodně vyplatí je koupit si za 22500 dublonů lepší Opravárenskou četu. Za jedno je dřív "nabitá" za druhý, máte o jednu četu víc. A to je kurňa znát. Určitě nemusím zmiňovat, že střílet na vzdálenosti nad 20km se moc nevyplácí, ale někdy se zadařilo. No NC se hrát dá. Loď to je pěkná a určitě dobrá. Až koupím Iowu tak si budu hrát s Tashkentem - po Kievu, taky stav rozvrkočení. :-)
 5. eMPavel

  Tashkent

  Mám stejný poznatky. Po KIEVu fakt tragédie. Už ho mám ve fullu i s výborným kapitánem. Co je ale nutný - upravit styl hry a to dost výrazně. Doufám, že se s ním nebudu moc trápit.
 6. eMPavel

  Iowa

  nechci Tě zklamat, ale tohle se ve WoT dělo zcela běžně. :-D
 7. eMPavel

  Tashkent

  Plavčíci. Pomalu a jistě se blížím v vyexpení týhle loďky. Nic moc se tu o ní nepíše. Nechcete se trochu rozepsat? Díky. :-)
 8. eMPavel

  Kiev

  Já zůstal u základních. ŠKoda 80tisíc expů. Torpy v základu jsou o pět uzlů rychlejší. Stejně se na torpéda s touhle lodí moc nehraje. Dostat se pod 4 km k cíly je většinou smrtelný. A když už se zadaří, tak to pak stojí zato. :-)
 9. eMPavel

  North Carolina

  Mám na tom moduly: Úprava hlavní baterie 1 Úprava protiletadlových děl 2 Úprava systému řízení oprav 1 Úprava řízení 2 Prázdný - ale chci dát Úpravu maskovacího systému 1 Kapína a jeho skilly: (jedu ho od začátku a házím z lodě na loď. Lodě v přístavu nefarmím) 1 - Základy odolnosti 2 - Zkušený střelec 2 - Požární ochrana 3 - Nejvyšší pohotovost 4 - Pokročilý střelecký výcvik Jestli je něco blbě, rád se poučím.
 10. eMPavel

  North Carolina

  Včera opět bitva proti T9 aT10. T8 lodě v týmu jsme byly dvě. Musím se pochlubit. Byl jsem jediný přeživší našeho týmu v krásně prohrané bitvě. Nastřílel jsem, ale fakt málo. Nevím nevím co s tou lodí, jak s ní hrát. Do těch 18km docela i trefuju, ale DMG je minimální. Takže to znamenalo -79tisíc. Pak jsem šel mezi boty a zkoušel taktiku co jsem viděl v jednom videu. Najet skoro na střed mapy, z jedný strany být krytý ostrovem a jezdit dopředu a dozadu, střídavě. Zadní věž byla k ničemu. Ty dvě přední docela stačily. Koukal jsem co NC vydrží. Ale jak říkám bylo to mezi boty, myslím, že na randomu by se tohle asi nepovedlo a rozstříleli by mě hned. Co vím určitě, že skilly a doplňky na zvýšení dostřelu jsou zbytečný. Aspoň pro mě, protože když střelím na těch 21km a vidím rozptyl, tak zásahy na 25km jsou fakt jen o náhodě. Taky jsem včera vyexpil trup, ale chybí mi asi mego na nákup. Taky už mám full kapitána. Tak uvidíme jak to tu loď pozvedne.
 11. eMPavel

  North Carolina

  Ahoj borci. V neděli jsem pořídil NC. Dost jsem se na ní těšil, ale jsem tak nějak na vážkách jestli ta loď je či není dobrá. Hodnotit radši zatím nebudu. Kapitána mám slušnýho, ale potřebuju ještě 10tisíc expů, aby uměl to co umí. Taky k základnímu trupu se pomalu a jistě blížím. Takže moje první dojmy. Zjistil jsem, že trefit něco nad 20km je skill hodný opravdového BOHA, kterému ještě protekčně nadržuje RNG. Otáčení věží je docela bídné. Přesnost střelby na vzdálenost kolem 15km se mi zdá OK. Ono jde vždycky o to jestli je vám RNG nakloněno či nikoliv. Kdo jede bitevky poctivě od začátku a za volné expy nepřeskakuje, tak si asi zvykne. Jako jeden z modulů jsem osadil "rychlejší kormidlo", musím říct, že to je fakt znát. AA obrana je super. Viděl jsem video kdy hráč s NC přijel chránit CV před stíhačkama enemy CV a za chvilku měl přes dvacet sestřelených letadel. A stěžejní věc - výdělky. Tak to je tragédie. Vzhledem k tomu, že kapitán není ještě schopný využít všechny svoje skilly (500dubl jsem platit nechtěl) a nenám lepší trup jsem skoro pořád v mínusu. Když se jooo nepovede bitva tak i -80tisíc. Nemám moc čas hrát, tak si s ní dám jednu bitvu na randomu jednu mezi boty. A pak vydělávám Gremem. Pro mě nemá smysl hrát po desáté večer. Zkusil jsem to 2x. byl jsem asi jediná T8 loď. V první hře na mě padaly granáty a já netušil od koho. A v druhý jsem se dostal do záplavy torpéd a DD jsem taky neviděl. Otázky pro zkušené. 1) Ten druhý trup, jak moc lodi pomůže? 2) Poslední modul za 2miliony. Na výběr jsou dva. Můžete mi někdo pospat, k čemu jsou dobrý? Který zvolit? Díky
 12. eMPavel

  Sekání lodi

  Jo jo. No prostě USB HUB šel z kola ven. Nevím proč, ale je možné že čas od času se V HUBíku něco chrulo a disk byl vykolejen. To chování bylo zvláštní, ale HUB mě fakt celou dobu nenapadl. No učíme se stále. Tož díky za trpělivost s noobem a pevné nervy ve hře.
 13. eMPavel

  Sekání lodi

  Tak záhada hlavolamu asi vyřešena. Mám notebook Lenovo G710tku. (je mi jasný, že teď přijde vlna kritiky, že na notesu se hrát nedá a bla bla bla) Procesor: Intel® Core™ i7-4702MQ Processor (6M Cache, up to 3.20 GHz), 4-cores, 37WPaměť/volný slot: 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 SDRAM, (Max 8GB)/0xHarddisk: SSHD 1TB SATA, 5400ot. + 8GB hybridGrafika: nVidia GeForce GT720, 2GBDisplej: 17,3" HD+ LED 1600x900, V létě když jsem si pořídil vstupný do CBT, tak jsem měl hru nainstalovanou klasicky na HDD. Všechno šlapalo krásně a do bitvy jsem se dostal cca +- na čas, někdy i dřív. Opravdu po update 5.0 to začlo neskutečně zlobit. Nahrál jsem hru na SSD disk a honím to přes USB3. Zlepšilo se to, ale tu a tam to zlobilo, jak jsem psal včera. Mohlo jít o shodu náhod. Protože v tu dobu jsem řešil problé i s externí grafikou, tak jsem poslal NTB do servisu. Měnila se deska i karta. Včera jsem ten disk kopnul k PC přes USB HUB a zase problémy. Když jedu napřímo, tak do hry skáču včas. Takže problémy posledních dní byl USB HUB. Problémy v době po patchi 5.0 a před servisním zásahem mohli být kombinací vadné desky a čehokoliv jiného.
 14. V první otázce chybí možnost "Vlajky jsem dostal jako dárek." Tudíž jsem po pravdě volil možnost, že jsem si vlajky nekoupil. :-) Myslím si, že jsou za přijatelnou cenu a "dostupné" pro každého. Jasný je, že ne všichni jsou ochotni si je koupit. Ale to je stejné jako premiový účet. Možnosti máme všichni stejný.
×