Jump to content
Planned Server Restart 23.06.2021 at 05:00 UTC (no downtime) Read more... ×

Bounercz

Players
 • Content Сount

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2186
 • Clan

  [BROS]

About Bounercz

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Řekl jsem si že po delší době zkusím lodičky když je tam nějakej ten event .. zjistil jsem jakej Scam teď jedou s tímhle "eventem" , zasmál se že opět nasadili nové dno kam jako firma můžou klesnout a vesele ušetřil místo na disku.
 2. Bounercz

  King of the Sea XI: Finále

  Dobrá (EDITOVÁNO) .. pokud bylo cílem KOTS ukázat jak jsou RU lodě balanced, tak se povedlo .. 10/10... byla to zábava sledovat jak člověk může hrát jak totální (EDITOVÁNO) a stejně se mu nic nestane, jelikož historicky přesná RU lodička :D .
 3. Bounercz

  Hodnocené bitvy: Osmnáctá sezóna

  Asi stejná zábava jako ty "balanced" CV co obhajuješ pořád :) .. jen tady ten spot máš na 13s a né celou hru jjako s letadýlkama.. enjoy
 4. Bounercz

  Otázky a odpovědi

  Tak ono si CV hráči a speciální ruský spreadsheet vybrečeli AA které je k smíchu aby náhodou jejich letadýlko neumřelo než ti dá 3 citadelky, takže na nějaké AA atlanty můžeš zapomenout ( hlavně s tím buffem CV co plánují) ..ale je fakt že nějaké pořádné AA lodě tomu chybí ...ale to by musel dostat rework i sektor a defAA, které jsou totální joke s efektem 0.
 5. Bounercz

  Otázky a odpovědi

  Raději budu hrát proti 9 lidem z 1 klanu co večer joinují najednou a mají z toho clan vs random lidi než proti 1 CV :D
 6. Bounercz

  Aktualizace 0.9.8

  Co ti vadí na 2 japoncích co hází naštvaně rýži po letadlech? :D Já si naštěstí s kampaní počkám na jiný měsíc ..teď ty hry jsou peklo .. za 2 minuty stihne umřít X lidí v teamu ( fakt nevím jak se jim to vždy povede :D )
 7. Bounercz

  Aktualizace 0.9.8

  Alespoň tam není ta rakovina v podobě CV pro opičky bez ruk..takže já jsem za to rád.
 8. Bounercz

  Vývojářský blog

  Tak to neee :D .. místo aby pořešili balance ( smazali tu kravinu ze hry bo to tam nikdo nechce) CV přidají tohle :D .. příště příjde co? .. za 2 killstreaky příjde B-29 s atomovkou ? .. hoši by měli možná vysadit ten materiál co tam berou ... Myšlenku? .. ty vážně věříš že ve WG někdo přemýšlí? :D ..vytáhnou tajné dokumenty na dně lahvinky a jede se
 9. Dostřel, nerf na zapálení ,buff CV a BB ( hlavně v dostrělu sekundárek ..takže němci, georgia atd. budou hodně veselí až potkají takovou atlantu co tam bude smutně koukat s 11km dostřelem). Pokud buffem na reload myslíš to v dostřelu sekundárek ..tak to teda není moc buff... už vidím jak někdo v takové Ibuki pojede na close range aby měl o 8% rychlejší reload :D . DD .. mno s tím že se buffují CV a např. u 20% rozptylu při spotu je vynechané CV tak nevím co chudáci budou dělat. Jako některé změny jsou zajímavé a líbí se mi hlavně snaha dostat BB více do akce ..ale potom nechápu např. buff na snipe ( asi kvůli Slavě?) . Celkově jsem za snahu o změnu rád a snad proběhne ještě pár pořádných zásahů do některých skillů.
 10. Mno, když čtu ten nesmyslný buff CV a totální zabití půlky DD a CL tak moje nadšení opadá :D
 11. Změna u kapitánů je fajn, nějaká už byla potřeba.. bude se s tímto "reworkem" řešit trochu i balance kapitánů s unikátním skillem? ( např. takový Comrade Balanse Kuznetsov? )
 12. Bounercz

  Otázky a odpovědi

  Tak ono s vývojem právní stránky okolo lootboxů v poslední době se snaží WG nahrabat posledních pár € co to jde než to postaví mimo zákon.
 13. Bounercz

  Otázky a odpovědi

  Chtělo by to s tím reworkem AA co plánují pořádný buff CV ..ať classa pro opice dává IK na nálet. Hlavně teď s prodáváním německých CV je to super, každou hru aspoń 1CV co tam někde pomalu 1shotuje lidi jelikož AA je vtip v téhle hře.
 14. Bounercz

  Otázky pro WG

  Já to nemyslel jako útok na tebe či WG ... spíše to bylo poukázání na kauzy( některé až komické :D ..občas je sranda to číst ) s Valve,Sony či Nintendem v posledních pár letech/měsísích kdy někteří jedinci to tahali po soudech a firmy vždy prohrály. ( Je to fakt v módě teď žalovat všechny za vše jak u blb*** na dvorečku :D ). Co se týče těch 2 let tak to zkusím dohledat, vím že jsem četl někde nějaké vyjádření k něčemu podobnému u tanků či snad mmočka ( Pokusím se dohledat). Jinak pěkný prodloužený víkend a díky za free kapitánku z twitche ( škoda že zní jak chlap teda jen :( :D )
 15. Bounercz

  Otázky pro WG

  Žabáku, na ty LSKU pozor aby WG nedojelo .. jelikož je v poslední době v módě žalovat herní společnosti za každou kravinu. Pokud si tu loď někdo koupil za RM a né za goldy , tak mu na to tuším 2 roky nesmíte šáhnout nějak drasticky ( prostě musí odpovídat tomu ,co mu bylo prezentováno a koupil). Nějaké podmínky WG nehrají vůbec roli v tomto případě ( vím že se tím společnosti rády ohánějí, ale prostě zákon země->eula a jiné kraviny firem ). V některých zemích ( tuším belgie, australie ? ) WG musí nabídnout možnost vrácení peněz při nerfu atd.
×