Jump to content

Low_Key_Lyesmith

Beta Tester
 • Content count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4091

About Low_Key_Lyesmith

 1. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Ech... Muszę pisać bardziej kazuistycznie. Wiem że Musashi jest przyzwoitym okrętem, choć go jeszcze nie mam. Mając na myśli "godnego" następcę miałem na myśli okręt o porównywalnych zarobkach. A mówiłem sobie "siedź noobie cicho" i sam siebie nie posłuchałem
 2. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Mój błąd. Powinienem napisać "godnej" konkurencji
 3. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Jeśli faktycznie był cichy nerf, za słaby jestem żeby to ocenić, to czegoś nie rozumiem. Nie lepiej było tym co już ugrali Misia zostawić okręt i niech obrasta sobie legendą, jak Typ 59 w WOT-cie? No chyba że to "zachęta" do kupna nowych okrętów, ale konkurencji dla Missouri na horyzoncie nie widać.
 4. Friedrich Der Große (Tier IX)

  Dzięki za wszystkie odpowiedzi, zagryzam zęby i cisnę nim dalej
 5. Friedrich Der Große (Tier IX)

  Nigdy nie narzekałem jakoś specjalnie na okręty, raczej na swoje umiejętności, ale ten okręt wywołuje we mnie skrajną depresję... Niby wiem co nim robić, ale to taki kloc, że głowa boli Powiedzcie że Wurst jest lepszy, proszę...
 6. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkani dzisiaj @ZiReAeL_ i @SonnyPsycho z klanu MS-B. Chłopaki ogarnęły grę, przy czym byli bardzo pomocni, za co dziękuję (plusy poszły), co i mnie pozwoliło na uzyskanie przyzwoitego wyniku (chyba najlepszego na Czapajewie). Pomyślnych łowów!
 7. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  A ja myślałem że mówi się "Ale głupi ci Łymianie"
 8. Richelieu, tier VIII

  Dla dobrego gracza jak Ty pewnie tak. Natomiast co by o Bisie i Derpie nie mówić są to strasznie przyjazne dla początkujących okręty. W każdym razie daleki jestem od nazywania ich złomem Wychwalać go ponad wszystkie inne nie zamierzam, bo ma swoje wady i zalety. Zresztą jak każda inna łajba w tej grze. Inna sprawa, jak już wspomniałem że jest noob friendly, a przy nietypowym układzie dział Kardynała grę trzeba ogarniać już na poziomie powyżej średniego.
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie straszcie! Ustawiłem sobie właśnie ściąganie WoWp'a
 10. Tier 6 Ernst Gaede

  Po tym jak męczyłem się z T22 myślałem że będzie kiepsko. A ten okręt to jest totalny funship. Brakuje mi jeszcze jakiś drobnych do perka na kamuflaż, ale bezapelacyjnie zostaje w porcie na stałe.
 11. Algérie (VII)

  Myślę że moduł na ster jest tu kluczowy. Ogólnie bardzo przyjemnie mi się tym pływa, z tym że zasięg dział robiłem jako pierwszy i chyba jest to właściwa kolejność. Absolutnie zgadzam się z tym że potrafi naprawdę ładnie przyłożyć.
 12. Dwie wyspy - pancerniki

  Oj Odo, uwierz zdarza się. Sporadycznie zawiesza mi grę do tego stopnia, że muszę restartować cały komputer. Zanim odpalę wszystko na nowo, jest już gdzieś połowa rozgrywki. Jeśli jeszcze żyję, próbuję cokolwiek zdziałać. I zaręczam Ci że to nie żadna "chytra taktyka" z mojej strony
 13. Dwie wyspy - pancerniki

  Zastanawiam się kto tu kogo troluje?
 14. Konkurs piękności okrętów w WoWs - okręty Rosji

  Najcięższe, jak dla mnie, zadanie to wybrać czy "piękniejszy" jest Imperator czy Rewolucja
×