Jump to content

Low_Key_Lyesmith

Beta Tester
 • Content count

  150
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6382

About Low_Key_Lyesmith

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. Dziękuję ze zepsucie weekendu

  Też tak miewam. Nie wiem co jest przyczyną, a gram na gołym kliencie, bez jakichkolwiek modów od zawsze. Klienta naprawiałem w tę i we wtę. Ni cholery nie wiem o co chodzi. Najgorsze jest to że często dostaję ulubiony różowy kolor za AFKowanie w takich sytuacjach, mimo iż sytuacja miała miejsce bez mojej winy... Ech, WG, biez vodki nie razbieriosz...
 2. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany w bitwie @SonnyPsycho. Nie zauważyłem że to On, aż do chwili kiedy mnie zatopił i na czacie radośnie napisał "Pozdrawiam" Gdybym go zauważył wcześniej, pewnie zwiewałbym szybciej. Na pocieszenie dla mnie, może wsadziłem mu jakiś marny pożar... Plus poszedł.
 3. SK za każdy 10T

  Miałem to z WOTem. Tyle czasu w nim spędzonego, zapasy consumabli po sufit, większość dych w garażu, załogi 4perkowe i niechęć do gry. Szkoda to zostawić. Tutaj się nie napinam, kasą nie szastam a i rozgrywka bardziej mnie bawi. Ale konkluzja: W WOT dawali premkę, bodaj 12 dni, za rozegranie bitwy dziennie. Po roku przerwy z wyciem uciekłem z powrotem do WOWs Także, nie oglądaj się na wirtualne dobro, zrób sobie przerwę i albo Ci absmak minie albo nie.
 4. SK za każdy 10T

  Ech... W sumie rozczarowanie. 1. 100 x Juliet Charlie 2. 50 x rocznicowe camo 3. 50 x camo La Pheile Padraig 4. 100 x India Yankee 5. 50.000 free exp 6. 100 x Equal Speed Charlie London 7. 100 x India Delta
 5. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  To że takie nooby jak ja farmią kontenery na co-opach to wiedziałem (Zao z nieprzeszkolonym jeszcze kapitanem), ale że takie sławy jak Boski @zdzislawdyrma i Skromny @PancernyAgrest to się nie spodziewałem. Plusy poszły
 6. SK za każdy 10T

  Tak. Moduły tylko w Arsenale, zniżka o 25 procent odnawia się co miesiąc bodajże. Od kiedy to nie powiem, bo pamięć już nie ta, ale zdaje się że od czasu wprowadzenia Arsenału. PS. Dopiero zauważyłem że odpowiedzi udzielił już kto inny.
 7. SK za każdy 10T

  Czyżbyś nie tęsknił za ukochanymi przez wszystkich modułami na samolot zwiadowczy?!
 8. SK za każdy 10T

  Panowie piszcie proszę co wam z tych "dziesiątkowych" kontenerów wypadło. Pozazdrościmy, pogratulujemy
 9. Seattle

  I masz tu absolutną rację. Łustera nie wprowadzam praktycznie z portu, poza ogrywaniem na co-opach. Po prostu na ten styl gry jestem za słabym graczem. Natomiast przeszedłem do Łustera dla korzyści ekonomicznych. Na nim mam ten paskudny kamuflaż z eventu, który drastycznie zmniejsza koszty gry (gram bez konta premium). Nie zmienia to faktu że oba okręty dzieli przepaść jakościowa.
 10. Seattle

  Jedyny okręt na którego skończenie przeznaczyłem sporo wolnego doświadczenia. Ja wiem że gracz ze mnie kiepski, ale za to cierpliwy. Do tego czegoś tej cierpliwości ewidentnie zabrakło.
 11. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  A widzisz, nie wiedziałem. Byłem w mylnym błędzie że legendarny moduł montujemy na innym slocie. Dziękuję za sprostowanie.
 12. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  A czy legendarny moduł nie załatwia problemu?
 13. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  Zgadza się że różnica w obrocie wieży z Yamamoto i bez niego jest niewielka, ale kapitan pływa też na Ibuki, a docelowo na Zao. Już teraz na Ibuki pływam z modułem na przeładowanie, na Zao będzie podobnie i tam różnica wynikająca z dodatkowej umiejętności kapitana będzie miała większe znaczenie.
 14. Atago, Krążownik premium VIII tieru

  Uwielbiam tą łajbę. To jest niesamowite, że jedna z najstarszych premek w WOWS dalej jest niesamowicie grywalna i daje tyle frajdy. Kwestię wyglądu uważam za drugorzędną, acz zgadzam się z przedmówcami, że okręt jest piękny. Dokuczał mi czas obrotu wieży, ale z I. Yamamoto to raptem 25 s. No i bonus, przyzwoite kąty puszczania torped, w przeciwieństwie do reszty japońskich krążków zbliżonych tierów, które mają wyrzutnie z polem ostrzału tylko przy rufie. Generalnie dobrze się nim gra, nawet przy losowaniach na dychy, a tych (tfu, tfu, odpukać....) jakoś ostatnio mniej.
 15. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany w bitwie @misiuzeb Niestety sabotował go Mogami z własnego teamu. Poszedł plus za dobrą grę
×