Jump to content

hanyz01

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4083
 • Clan

  [27TP]

About hanyz01

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. hanyz01

  Oktyabrskaya Revolutsiya

  Jen dotaz do fora - ta údajně velmi zranitelná citadela z boku..., za posledních třicet setkání s touto lodí ani jeden zásah do citadely (nejen můj, to bych mohl třeba svést na mé neumětelství, ale ani nikoho z týmu.) - zažil jste to vůbec někdy někdo???. Já mám dokonce takový zážitek (a ne jeden), že s Koenigem, ale i jinými bitevkami, jsem střílel z 9-12km přesně do boku, salva sedla - -ejhle, 6x odraz, 1xzásah AP za nulu (nešlo o overpenetration). S ohledem na to, že rozhodně nejde o nějakou výjimku, tak začínám mít podezření, že kromě autoaimů a podobného humusu nám sem WoW začíná pašovat i skryté "fíčury" u některých prémiových lodí - a jaká náhoda, zejména u těch ruských. Vzpomněl jsem si na IS7 ve WOTku blahé paměti.
 2. hanyz01

  Modifikace

  A co kdybyste se soudruzi s prominutím vyprdli na ty vaše autoaim mody alespoň v lodičkách, které tak domrvily world of tanks? Stačí, že už i do WoW dorazily skryté featury u ruských prémiovek.
 3. hanyz01

  Aktualizace 0.5.7 - Hlášení chyb

  Musím říct, že čím vyšší verze, tím větší crap. Herní klient padá cca každou třetí hru (zajímavé je, že jen a pouze u Rangera, u jiných lodí ne). WoTko jede bez problémů. No nic, hlavně zase chtějte prachy za zlaťáky, za prémiák nebo lodě. Do tohohle fakt peníze strkat nehodlám!
 4. hanyz01

  Jak hlásit chyby

  Ahoj, mám problém při startu bitvy - někdy (naprosto nelze odhadnout kdy, čistě statisticky častěji při vyšších úrovních) se mi při startu bitvy stává, že velmi dlouho trvá, než se objevím s lodí na mapě - leckdy dokonce tak dlouho, že mě nepřátelský letadla stihnou najít a potopit, takže se na mapě ubjevím už jako potápějící se vrak. Rychlost připojení je ale v pořádku, ve WOTu se mi to nestává, tak nevím, setkal jste se s tím už někdo?
 5. hanyz01

  Matchmaking?

  Jinak další věc, krom absurdního MM, je vzdálenost na mapách - IX bitevka, ale už i VIII křižníky mají takový dostřel, že se s letadlovkou prakticky není kam schovat - jsou mapy, kde ať se hnu kamkoliv, do minuty svítím a už kolem mě dopadají salvy. Místo aby vyřešili MM, malé mapy, mody, nesmyslné parametry hydroplánových stíhačů a megastupidní složení letek u US letadlovek (k čemu mi jsou na Rangeru dvě stíhací letky, když japonci mohou mít tři a to už se nečapu, ať zvolík taktiku, jakou chci a navíc s dvěma letkama bombardérů neudělám na VII-IX tieru nic, navíc každá bitevka a křižník mají od VII tieru stíhače a AA stack, takže i když prorazím, je mi to k ničemu. Hlavně, že v další verzi prodlouží dostřel US tdčkům (a v aktuální ho japonským torpédoborcům stáhli - naprosto nesmyslně!!!). Neberou při vývoji ohled ani na základní historické parametry těch lodí, ani na základní fyzikální zákonitosti. Zmrvili tím WOT a mrví tím i tohle.
 6. hanyz01

  Matchmaking?

  Vážení, co má znamenat tenhle idiotský MM? Rád bych viděl odpověď - pokud možno mající hlavu a patu od člena vývojového týmu. Jste na nejlepší cestě skončit ve stejném hovně, jako s WOT. Po implementaci modů (jako obvykle se zbaběle tváříte, že se jako nic neděje) je čím dál hovadštější MM, které by nevymyslel žák první třídy zvláštní školy - viz připojený obrázek, dalšího komentáře myslím netřeba. Od nové verze je to tu prakticky denně.
 7. hanyz01

  Malé zamyšlení nad CV setupy

  Jagged_Fell:- přesně jsi to vystihl. Jenže to by se ve WOWs museli starat o hratelnost hry a ne o to, jak z nás jen vyždímat prachy.
 8. hanyz01

  Ranger

  piski666: určitě ti tu poradí i zkušenější, já za sebe můžu říct jen to, že jsem zkusil hrát variantu 2 stíhačí + 2 DB a v podstatě to nemá smysl. Žádnou škodu nenaděláš a nepřátelským náletům nezabráníš. Japonské letadlovky na stejném tieru mají buď taky dvě sekce stíhačů a tři bombardérů, nebo dokonce tři stíhací letky, takže bombardéry proletí vždy. Navíc se stíhacám stackemm prakticky nic nevyděláš a žádné zk nedostaneš.
 9. hanyz01

  Malé zamyšlení nad CV setupy

  Já teda doufám, že tohle nevybalancování útočných sil letadlovek bude opraveno (co třeba japonci aby měli lepší TB, američani zase DB?). Co ale pokládám za neuvěřitelnou zhovadilost je vražednost AA palby z lodí stejného tieru (od VI nahoru) a hlavně - šílenou "fíčuru", kdy stíhače nedokáží dohnat nepřátelské DB - ani na stejném tieru, ani o tier niže, tohle jsem tedy nepochopil a asi ani nikdy nepochopím. Rozdíl rychlostí je min. 25-35 uzlů samozřejmě ve prospěch stíhaček, ale můžete za nimi letět přes celou mapu a stejně se k nim nepřiblížíte.
 10. hanyz01

  Ranger

  Nevím, jestli něco s Rangerem dělám špatně, ale bez problému mé stíhače vybíjí Hyriu - tím pádem stíhačky k ničemu a dvě letky DB moc slávy neudělají, zejména ne proti lodím na stejném nebo vyšším tieru. Tak jsem poněkud na rozpacích, co má tohle znamenat - pokud vím, amíci měli mít ty stíhače na stejném tieru kvalitnější (samozřejmě mám vše na topu).
 11. hanyz01

  návrhy na změnu

  Měl bych pár podnětů a dotazů, taková všehochuť, tak to zkusím hodit sem: 1)Torpéda z lodí by měla mít také nějakou minimální vzdálenost, pod kterou se při nárazu neaktivují - zatím mi přijde, že tomu tak není 2) Účinnost sekundárních baterií proti torpédoborcům na krátkou vzdálenost je zjednodušeně řečeno nula - tohle si myslím, že si zaslouží opravu - aby projel TD dva kilometry od bitevky a vesele do ní pálil torpéda ze všech stran, to je trochu mimo realitu (jo já vím, arkáda, ale stejně)...Doporučoval bych také navýšit reload time pro torpédomety. 3) Co ponorky? Budou?;-) 4) Extrémní, příšerný, odporný lagování - mít na open beta fps 1-4 a lagy od začátku do konce - panebože, to je takový problém provozovat to na odpovídajícím železe?Anebo omezte počet hráčů na tisícovku, hlavně, že už tam nabízíte prémiová plavidla a účty!!!
×